Czy facetowi trzeba mówić wszystko? Sprawdziłyśmy to

Kobiety zradziły nam, co ich zdaniem powinno pozostać w związku tajemnicą.
Czy facetowi trzeba mówić wszystko? Sprawdziłyśmy to
Fot. iStock
18.02.2018

Czy facetowi musimy mówić wszystko? Wiele z nas zadaje sobie to pytanie. Niby wiemy, że podstawą trwałości związku jest szczerość i zaufanie, ale bardzo często to z nimi mamy największy problem. Mało tego, uważamy, że zbytnia szczerość może nam przysporzyć kłopotów, podobnie jak bezwarunkowe zaufanie. „Faceta zawsze trzeba mieć na oku. Z mojego doświadczenia wynika, że można w ten sposób zapobiec zdradzie” – pisze w Sieci anonimowa kobieta. „Uważam, że pewne rzeczy powinno się zatrzymać dla siebie. Tak będzie lepiej zarówno dla nas, jak i dla mężczyzny” – czytamy wpis innej.

Co zatem powinnyśmy robić? Mówić bezwzględnie prawdę, nawet najmroczniejsze sekrety czy też raczej udawać, że pewne rzeczy w naszym życiu się nie wydarzyły? Po przeszukaniu kilku forów internetowych oraz wywiadzie wśród znajomych, odkryłyśmy, że więcej kobiet jest za utrzymywaniem sekretów.

Poniżej dzielimy się z wami wnioskami, które przeczytałyśmy i usłyszałyśmy. Kobiety zradziły, co ich zdaniem powinno pozostać w związku tajemnicą.

Zobacz także: 12 dziwnych rzeczy, które robią pary z długim stażem

sekrety przed facetem

Fot. unsplash.com

Zdobycie go

Niektóre kobiety przyznały się, że to one zdobyły facetów, a nie oni je. Specjalnie pojawiały się w miejscach, gdzie spodziewały się ich zobaczyć. Były przypadki, że wpadały na nich albo pozwalały się zauważyć. Udawały przy tym, że nie są zainteresowane mężczyzną. Z perspektywy czasu wszystkie twierdzą, że mężczyzn należy utrzymywać w przekonaniu, że to oni są zdobywcami.

Brak sympatii do jego koleżanek

Większość kobiet zdradziła, że nie cierpi koleżanek mężczyzny, zwłaszcza tych ładnych. Mimo tego, wszystkie udają, że je lubią. Uważają, że facet nie zorozumiałby prawdy, a może nawet zwrócił wtedy większą uwagę na tę koleżankę. Poza tym w ten sposób kobiety utwierdzają faceta w przekonaniu, że są pewne siebie i mają szlachetne usposobienie. To oczywiście nieprawda.

To, że on jest wszystkim

Panie uważają, że facet nie powinien wiedzieć, jak ważny jest dla kobiety. Wtedy to on zacząłby rozdawać karty i czuć się panem sytuacji. Lepiej pozostawić go w lekkiej niepewności. Wówczas bardziej się stara, a kobieta ciągle stanowi wyzwanie.

sekrety przed facetem

Fot. unsplash.com

Liczba facetów przed nim

Prawda jest taka, że nikt nie lubi stać na końcu długiej kolejki.... I dostawać to, co pozostało.

Przeglądanie zawartości telefonu

Kobiety uważają, że nie należy przyznawać się do przeglądania telefonu faceta. W ten sposób on zorientowałby się, że partnerka nie czuje się pewnie w związku. Poza tym nikt nie lubi być szpiegowany.

Ilość kasy wydawaną na ciuchy i kosmetyki

Zawsze lepiej odrywać wszystkie metki. W myśl zasady: czego oczy nie widziały, tego sercu nie żal.  Nie mów facetowi zwłaszcza wtedy, kiedy jest zbyt oszczędny i od ciebie wymaga tego samego.

Zobacz także: Opowiem Wam, czemu ją rzuciłem

sekrety przed facetem

Fot. unsplash.com

Obgadywanie przed koleżankami

Są kobiety, które obgadują swoich facetów przed koleżankami i nawet poruszają bardzo intymne tematy. Każdy facet na pewno byłby wściekły, gdyby się dowiedział. Rozmowy o facetach z koleżankami z pewnością powinny pozostać tajemnicą.

Swoje zarobki

Faceci są bardzo przewrażliwieni na punkcie tego, ile zarabiają. Jeżeli kobieta ma wyższą pensję, na pewno będą to przeżywać. Mogą się poczuć mniej męscy, mało wartościowi, gorsi od swojej partnerki. Na pewno nie wpłynie to dobrze na relację. Jeżeli podejrzewasz, że twój facet mogłby tak zareagować, utrzymuj to w tajemnicy.

Brak orgazmu

Taka informacja go dobije. Facet poczuje się wykastrowany. Mnóstwo kobiet utrzymuje w tajemnicy to, że mężczyzna nie sprawdza się w łóżku. Spróbuj zaradzić problemowi w inny sposób.
 

Komentarze (5)

Ocena: 3.8 / 5
gość (Ocena: 3) 19.02.2018 00:13
Bez sensu ostatni punkt. Udawanie orgazmu, to jeszcze większy ból dla mężczyzny, niż jego brak. Jedynym lekarstwem jest szczerość i otwarte mówienie, co komu sprawia przyjemność.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.02.2018 00:10
Oczywiście że nie trzeba, a nawet nie można mówić wszystkiego, jeśli ktoś chce mieć długi i udany związek. Przecież nie powiemy swojemu facetowi jak przyjaciółce, że spodobał nam się jeden facet w pracy i jest taaaki boski i w ogóle puszczał nam oczka...Nie będziemy się nim zachwycać do swojego ukochanego, to byłoby chamskie.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 18.02.2018 06:36
Pytanie małej Ani z przedszkola: "Czy facetowi trzeba mówić wszystko?" Odp. "P.pilota": Po co, niech się domyśli.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo