Jakich mężczyzn pragną dwudziestolatki?

Czy nadal zwracamy uwagę na jego wygląd oraz samochód, którym jeździ?
Jakich mężczyzn pragną dwudziestolatki?
Fot. iStock
18.02.2018

Jako młode dziewczyny czujemy największy pociąg do tzw. niegrzecznych chłopców. Przywiązujemy dużą uwagę do wyglądu oraz tego, czym on się zajmuje. Fajnie, jeżeli ma swój zespół muzyczny, gra w piłkę nożną albo ma inne, ciekawe hobby.

Z biegiem lat nasze poglądy się zmieniają. Bardzo często weryfikują je doświadczenia. Faceci wyglądający niczym z okładki i mający duże powodzenie u dziewczyn, często okazują się wyrachowanymi kobieciarzami. Znaczenie ma także dojrzewanie. Gdy dorastamy, zaczynamy mieć inne priorytety.

Czym najbardziej kierują się dwudziestolatki przy wyborze życiowego partnera? Przekonaj się, czy pokrywają się z tym, czego ty szukasz w mężczyźnie.

Zobacz także: „Dowiedziałem się, że w przeszłości moja dziewczyna usunęła ciążę. Czuję do niej wstręt...” (Historia Pawła)

czego szukamy w facetach

Fot. unsplash.com

Czy w jego mieszkaniu jest czysto

Faceci to urodzeni bałaganiarze, ale czystość to zupełnie inna sprawa. Bałagan jesteśmy w stanie znieść, jednak obok brudu trudno przejść obojętnie. Dlatego wiele kobiet zwraca uwagę na to, czy prysznic w jego domu jest wystarczająco czysty, aby umyć się w nim bez uczucia obrzydzenia.

Czy dba o wygląd

Wiele kobiet wyznaje przekonanie, że mężczyzna nie musi być piękny, ale zadbany tak. Ubrania powinny pasować do siebie. Pożądany jest też ładny zapach i zadbane włosy. Nie chodzi tylko o wrażenie estetyczne. Niektórzy przekonują, że zaniedbanie jest objawem słabej woli.

Czy jest ambitny i niezależny

W życiu zdarzają się różne wypadki. Można stracić pracę, zachorować czy przejść depresję. Kiedy facet tego doświadcza, może się podłamać, ale zły okres nie trwa wiecznie. Jeżeli on on ponad roku nie może znaleźć pracy, a ty ciągle wszystko fundujesz, jesteś wykorzystywana. Dwudziestolatki zwracają na to znacznie większą uwagę.

czego szukamy w facetach

Fot. unsplash.com

Czy potrafi gotować

Umiejętność gotowania świadczy o tym, że facet potrafi o siebie zadbać i w razie czego, zastąpi kobietę. Może ona liczyć na jego wsparcie i ma świadomość, że nie jest typowym facetem, któremu wszystko trzeba podstawić pod nos.

Czy ma poczucie humoru podobne do twojego

Wzajemne zrozumienie jest bardzo ważne i dotyczy także poczucia humoru. Wyobrażasz sobie, że opowiadasz żarty, których on nie rozumie i na odwrót? To może nawet doprowadzić do nadinterpretacji, a potem do kłótni. Dwudziestolatka już wie, że związek to nie tylko pocałunki i lans w gronie znajomych.

Czy zaprasza cię na randki

Randki przeważnie towarzyszą pewnemu etapowi związku, ale powinny trwać przez całe życie. To ważne, aby mężczyzna i kobieta znajdowali czas dla siebie, a on zdobywał partnerkę, pomimo upływu lat. Dzięki temu związek kwitnie. Dorosłe kobiety są już tego świadome.

 

Zobacz także: „Przyjaciółka odbiła mi faceta. W czerwcu biorą ślub...”

czego szukamy w facetach

Fot. unsplash.com

Czy zadaje się z odpowiednimi ludźmi

Brzmi snobistycznie? Tak naprawdę to bardzo ważna kwestia. Ludzie, którzy go otaczają, mają na niego wpływ. Może on być zarówno pozytywny, jak i negatywny. Jeżeli facet ma leniwych kumpli, którzy myślą tylko o piciu piwa i dziewczynach, Twój facet może przy niech zejść na złą drogę. Dobrze, gdy otacza się ambitnymi i optymistycznie nastawionymi do świata osobami.

Czy potrafi jak dorosły mówić o swoich problemach

Dorosły facet informuje o problemie bez krzyku i pretensji. Nie obraża się też. Niestety wielu dorosłych facetów nie potrafi zachować się w ten sposób. Najczęściej spotykane są własnie pretensje i obrażanie się. Im starsze jesteśmy, tym bardziej doceniamy facetów zachowujących sie w dojrzały sposób. Życie z nimi jest łatwiejsze, pozbawione napięcia i niedopowiedzeń.

Czy stara się zaimponować osobom z twojego otoczenia

Jeżeli tak robi, masz jawny dowód, że bardzo mu na tobie zależy. Inaczej nie starałby się robić dobrego wrażenia na twoich bliskich. Dwudziestolatka jest tego świadoma i zwraca uwagę na zachowanie mężczyzny także pod tym względem. Poza tym dobrze ono wróży przyszłości i ewentualnemu małżeństwu.
 

 

Komentarze (4)

Ocena: 3.25 / 5
Zawiedziony (Ocena: 2) 30.04.2018 16:24
Powiem tak. Wszystkie te cechy pasuja do mnie. Tylko nie dbam o wlosy bo ich nie mam. A mimo to kobieta kopnela mnie w... Posladki. Wiec wedlug mnie wspolczesne kobiety sugeruja sie innymi priorytetami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2018 10:03
Priorytety się zmieniają, już migdy nie wezmę się za mlodszego bo to straszne dzieciaki. Niszczy tylko psychikę człowiekowi
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.02.2018 06:45
Aijihddgiauhuirpg9a vbhfgupevv bwrujgj jtujhyjhut.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2018 03:37
NAWEY NIE WNIKALAM W TEKST. REDAKCJA TO WSIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYTR
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo