7 zaskakujących rzeczy, na które każdy facet zwraca uwagę u swojej kobiety

Ty nie przywiązujesz do tego wagi, ale dla Twojego partnera pewne kwestie mają szczególne znaczenie.
7 zaskakujących rzeczy, na które każdy facet zwraca uwagę u swojej kobiety
Fot. iStock
21.01.2018

To, w jaki sposób postrzegają nas mężczyźni, chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Okazuje się bowiem, że panowie bacznie obserwują swoje partnerki i zwracają uwagę na miliony pozornie błahych szczegółów. Co więcej – część z tych rzeczy ma dla nich ogromne znaczenie i może zaważyć nawet na dalszym „być albo nie być” waszego związku!

O czym mowa dokładnie? Przekonajcie się...

1. Twój uśmiech

Szczery uśmiech na twarzy jest czymś, co panowie uwielbiają oglądać u swoich kobiet. Spotykanie się z dziewczyną, która ma świetne poczucie humoru, a przy tym jest na tyle zdystansowana, by śmiać się z siebie, jest więc dla facetów jak wygrana w totolotka. Jeśli uśmiech każdego dnia będzie gościł na twojej twarzy, twój ukochany będzie gotowy być z tobą na dobre i na złe.

2. Szacunek

Mężczyźni mają bzika na punkcie szacunku. Chcą być szanowani zarówno w pracy, jak i w swoim związku. Nie myl tego jednak z posłuszeństwem, czy poddaństwem. Chodzi najzwyczajniej w świecie o umiejętność słuchania tego, co facet ma do powiedzenia  na różne tematy. Wyśmiewanie jego przekonań czy poglądów jest absolutnie nie na miejscu!

Zobacz także: Opowiem Wam o tym, jak zostałam starą panną

związek

Fot. iStock

3. Komplementy

Choć facetom wstyd się do tego przyznać, uwielbiają być komplementowani. Jeśli będziesz regularnie doceniać jego sukcesy w pracy oraz jego wygląd, tym chętniej będzie się przed tobą otwierał i… spełniał twoje prośby. Zalicza się do nich również sprzątanie mieszkania, wynoszenie śmieci czy… zadowalanie cię w sypialni!

4. Potrzeba bycia… potrzebnym

Żaden facet nie lubi się czuć zbędny w związku, więc podkreślanie na każdym kroku, że jesteś samowystarczalną Zosią samosią, nie będzie dobrym posunięciem. Zamiast tego dawaj facetowi do zrozumienia, że on jest ci potrzebny. Twój partner wychwyci nawet najdrobniejsze „dziękuję”, które skierujesz w jego stronę. I bardzo, ale to bardzo połechce to jego dumę!

związek

Fot. iStock

5. Czas na zastanowienie się

Faceci nie lubią być ponaglani, zwłaszcza gdy chodzi o podjęcie ważnych, życiowych decyzji. Oni – w przeciwieństwie do nas – potrzebują czasu zarówno wtedy, gdy trzeba wybrać w kinie konkretny film, jak i wtedy, gdy przychodzi do oświadczyn. Nie ponaglaj więc swojego mężczyzny, ani nie naciskaj go na ślub lub dziecko. Im więcej dasz mu swobody, tym szybciej usłyszysz z jego ust upragnioną deklarację.

6. Twój śmiech

Nie tylko promienny uśmiech na twarzy dziewczyny jest ważny dla facetów. Równie mocno liczy się jej spontaniczny śmiech. Faceci często chcą zaimponować ukochanej swoimi żartami i poczuciem humoru, dlatego żywa reakcja z jej strony jest dla nich na wagę złota. Kwaśna mina i krytyczny komentarz odniosą przeciwny skutek – mężczyzna ucieknie od takiej partnerki jak najszybciej.

związek

Fot. iStock

7. Twój wygląd

Mężczyźni są wzrokowcami i nie przestają zwracać uwagi na wygląd swojej kobiety nawet po kilku latach związku. Każde dodatkowe kilogramy, nieogolone nogi czy powiększający się odrost na głowie wychwycą zatem natychmiast. Jedni to skomentują, inni nie, ale bądź pewna – to, jak się prezentujesz, nie jest facetowi obojętne. Z tego względu staraj się zawsze wyglądać jak najlepiej. Twojego partnera zmotywuje to również do dbania o siebie, więc korzyść będzie podwójna!

Zobacz także: TEST: Czy przestaniesz być singielką w te wakacje?

Komentarze (13)

Ocena: 4.69 / 5
gość (Ocena: 5) 22.01.2018 09:43
mam włosy jasny blond i raz postanowiłam pomalować je na brąz- niestety wyszły prawie czarne... faceci niby wzrokowcy a mój mąż jak wrócił z pracy to powiedział, że jakoś blado wyglądam i czy nie jestem chora. pytam jak mu się kolor włosów podoba a on, że CHYBA są ciemniejsze trochę, ale on się nie zna.
odpowiedz
Ewa. (Ocena: 5) 21.01.2018 15:21
Wniosek : LEPIEJ SOBIE GŁOWY FACETAMI NIE ZAWRACAĆ. Okazuje się, że współcześni panowie są bardzo delikatni i kobiety muszą mieć kawał zdrowia i żelazne nerwy a do tego cierpliwość aby ich zachęcać, dawać powody do adorowania swoich pań aby mieli pewność, że mogą być mile widziani aby nie musieli narażać się na odrzucenie. Tylko szkoda, że mężczyźni nie przywiązują wagi do tego jak traktują kobietę. Zawsze wtedy mówi się, że kobieta widocznie nie zasługuje na szacunek. Dlatego bez przesady z tym chuchaniem na mężczyzn. Nie ma obecnie facetów, którzy potrafią zabiegać o względy kobiety i wytrwale o nią walczyć. Nie jestem feministką i równouprawnienie owszem ale nie w relacjach damsko męskich. Lubię być kobietą i mieć kobiece słabości i przykro mi jest, że mężczyźni chcą abym była facetem i zabiegała o ich względy abym była silną psychicznie i odporną na złe nastroje aby być wyrozumiałą dla słabości mężczyzn. Ten świat chyba sie pomylił. Obecnie kobiecie trudno utrzymać faceta przy sobie, bo są zbyt delikatni i wrażliwi na swoim punkcie. Dawniej facet walczył o kobietę a obecnie kobieta musi spełnić 10 warunków aby pana zachęcić do siebie. ŻENADA.
zobacz odpowiedzi (4)
Weronika (Ocena: 5) 21.01.2018 12:27
Bullshit, wszyscy faceci mają w genach zdradę i umiejętność kłamania... Zaufaj komuś, a później się okazuje, że jednak ma żonę i ją kocha.
zobacz odpowiedzi (2)
Majka 93 (Ocena: 5) 21.01.2018 10:26
Jeśli chodzi o to,że faceci są wzrokowcami to akurat w wypadku mojego to 100 prawda Zauważa chodźby niewielkie zmiany w wyglądzie jak np. pomalowane rzęsy czy to że mam te same spodnie co na naszym spacerze w parku miesiąc temu
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 21.01.2018 10:03
Tak wzrokowcy. Jak pofarbowalam sobie wlosy to moj chlop nawet nie zauwazyl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo