Ta niepozorna ikona na jego telefonie może oznaczać, że on Cię zdradza!

Spójrz na jego smartfon, kiedy będzie pisał SMS-a.
Ta niepozorna ikona na jego telefonie może oznaczać, że on Cię zdradza!
źródło: Unsplash / reddit.com
18.01.2018

Nowoczesne technologie potrafią bardzo ułatwić codzienne życie, ale też sporo w nim namieszać. Eksperci szacują, że większość dzisiejszych związków rozpada się przez to, co znaleźliśmy w telefonie partnera. Czasami wystarczy podgląd wiadomości wyświetlany na zablokowanym ekranie czy charakterystyczna ikona aplikacji. Zwłaszcza randkowej.

Przekonał się o tym pewien użytkownik serwisu Reddit, który podzielił się swoim odkryciem z internautami. Dzięki jemu odkryciu teraz jeszcze łatwiej będzie przyłapać niewiernego faceta na gorącym uczynku. Wystarczy, że spojrzysz na ekran jego smartfona, kiedy pisze SMS-a. Nawet jeśli to wiadomość do mamy.

Nie chodzi o jej treść, ale pewien drobny szczegół poniżej wpisywanego tekstu.

Zobacz również: Najbardziej pożądani faceci z Tindera. Podobno każda dziewczyna chciałaby się z nimi umówić! (Ty też?)

tinder stacks

źródło: reddit.com

Internauta żył w błogim przekonaniu, że znalazł tę jedyną i partnerka na pewno jest mu wierna. Zmienił zdanie, kiedy zobaczył na ekranie jej telefonu niepozorną ikonkę. Wkrótce okazało się, że dwie karty z płomieniem to nic innego, ale rozszerzenie aplikacji randkowej Tinder.

Chodzi dokładnie o Tinder Stacks, czyli dodatek do wiadomości iMessage, który pozwala wstawiać do SMS-ów charakterystyczne dla tej aplikacji głosowanie (przesunięcie palcem w prawo oznacza akceptację, a w lewo - odmowę). Teoretycznie to jeszcze nic nie znaczy, ale…

To rozszerzenie jest dostępne tylko dla użytkowników aplikacji randkowej, czyli tradycyjnego Tindera.

Zobacz również: Faceci wydali wyrok: Tak wygląda idealna dziewczyna! (Na Tinderze każdy chce ją poderwać)

tinder stacks

źródło: gotinder.com

Warto zauważyć, że czerwona ikona wyświetla się wyłącznie na telefonach marki Apple, czyli iPhone`ach działających na systemie iOS. Niewierności partnera nie sprawdzisz więc w ten sposób na smartfonach z Androidem czy Windowsem.

Pamiętaj również o tym, że Tinder Stacks nie służy do szukania romansu. Nawet jeśli twój partner posiada zainstalowaną aplikację randkową na telefonie, to jeszcze nie oznacza, że cię zdradza. Może to czysta ciekawość, a może wspomnienie minionych czasów, kiedy był jeszcze samotny.

Informujemy o tym tylko na wszelki wypadek…

Zobacz również: Jak radzić sobie z chamskimi typami na Tinderze? Powstał GENIALNY sposób!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.01.2018 10:34
To, ze uzywa jakiejs glupiej aplikacji nie oznacza, ze zdradza. Moze robi to zeby sie posmiac, albo dla ciekawosci.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo