„Moja dziewczyna ma obrzydliwy fetysz. Przeżuwa jedzenie, a później…”

Ohyda! Chłopak zastanawia się, czy to do końca normalne.
„Moja dziewczyna ma obrzydliwy fetysz. Przeżuwa jedzenie, a później…”
Fot. Unsplash
16.01.2018

W dzisiejszych czasach coraz trudniej stwierdzić, co jest tylko niewinnym fetyszem, a co groźnym zboczeniem. Pozwalamy sobie i wybaczamy coraz więcej. Ze wszystkich stron słyszymy, że nie warto ukrywać swoich pragnień. Jeśli mamy na coś ochotę, a partner nie widzi w tym nic złego - warto spróbować. W końcu satysfakcjonujące życie seksualne to podstawa udanego związku.

Problem pojawia się wtedy, kiedy ukochana osoba zaskakuje nas swoim wyznaniem i okazuje się, że wcale nie mamy ochoty na to samo. Przekonał się o tym pewien internauta, którego wstrząsające wyznanie od kilku dni robi furorę w Internecie. Użytkownik serwisu Reddit o pseudonimie iPiPrince zdradził, na jaką „zabawę” namówiła go dziewczyna.

„Ja mam 23 lata, a ona 25. Nie wiem, czy jestem w stanie dłużej znosić jej obrzydliwy fetysz” - żali się. I chyba nie ma się czemu dziwić…

Zobacz również: Byli tak otyli, że nie mogli się ze sobą kochać. Po 11 latach związku wreszcie to zrobili...

fetysz

fot. Unsplash

„Poznałem tę piękną kobietę około 7 miesięcy temu na uczelni. Od razu wpadliśmy sobie w oko i ona naprawdę jest wszystkim, o co tylko mogłem prosić. Nie wiem, czy wciąż jesteśmy w fazie zauroczenia, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Dwa miesiące nawet się do mnie wprowadziła.

Tak czy owak, w minione święta zaczęła robić coś naprawdę ohydnego. Serio, to naprawdę obrzydliwe. Tak bardzo, że boję się poprosić o radę kogokolwiek z rodziny czy znajomych. W Boże Narodzenie obudziłem się się i zobaczyłem, że coś gotuje.

Spojrzałem na talerz i zobaczyłem dziwną jajecznicę. Wyglądała na bardzo wodnistą. Dziewczyna powiedziała, że dodała do niej specjalnego sera, dlatego tak to wygląda i pachnie. Uwierzyłem i zjadłem” - rozpoczyna swoją historię.

Zobacz również: Wyznania BEZ CENZURY: Najgorsza rzecz, jaką zrobiła przy mnie dziewczyna to...

fetysz

fot. Unsplash

„Konsystencja tego dania była absolutnie okropna, choć w smaku nie było najgorzej. Ucieszyła się i zaczęła planować, jak spędzimy świąteczny czas. W Sylwestra tuliliśmy się do siebie i robiliśmy kilka innych rzeczy. Przyniosła do domu truskawki i bitą śmietanę. Nakarmiła mnie nimi. Później przeżuła owoc i podała mi do ust w takiej formie.

Wydawało mi się to dziwne, ale byłem tak podniecony, że nie zaprotestowałem. Zjedliśmy całe opakowanie w ten sposób. Późniejszy seks był naprawdę niesamowity. Ale… ona nadal przeżuwa jedzenie w swoich ustach i chce mnie karmić w ten sposób. Czasami to nie jest element gry wstępnej. Stek, kurczak, sałatka, jajka i tak dalej. To obrzydliwe.

Kiedy powiedziałem jej, że mam już tego dosyć, ona rozpłakała się i stwierdziła, że niewystarczająco ją kocham. Wszystkie nasze sprzeczki dotyczą tego tematu. Czasem zgodzę się połknąć trochę tego, ale robi mi się słabo” - wyznaje.

Zobacz również: 10 wątpliwych zalet seksu po alkoholu

fetysz

fot. Unsplash

„Pomocy. Pomyślałem, że może powinna zgłosić się do jakiegoś terapeuty. A może to ja powinienem skontaktować się z jej byłymi i sprawdzić, czy z nimi też to robiła. Poza tą jedną słabością jest dla mnie ideałem” - napisał. Ale to nie koniec wyznania, bo kiedy pod wpisem rozgorzała dyskusja, autor wyznania dodał coś jeszcze.

„Na podstawie waszych komentarzy stwierdziłem, że może faktycznie jej ślina sfermentowała jajka. Dlatego jajecznica zmieniła konsystencję i tak dziwnie pachniała. Muszę dodać, że to bardzo atrakcyjna dziewczyna, która potrzebuje ciągłej uwagi. Według niej, powinienem jeść przeżuty przez nią pokarm, aby udowodnić jej miłość.

Poza tym to idealna partnerka. Nie chcę, żeby nasz związek się przez to rozpadł” - twierdzi.

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 4.5 / 5
Król (Ocena: 1) 14.05.2020 19:20
Masakra, nawet jeśli babka ładna i kutacha lizała, to spadaj od niej typie, nawet jak by proponowała niewiem co.
odpowiedz
Honorata (Ocena: 5) 15.12.2019 08:58
Sama mam podobny fetysz, więc się jakoś bardzo nie dziwię i nie rozumiem komentarzy moich poprzedniczek. Mojemu chłopakowi na szczęście, ani trochę to nie przeszkadza, a wręcz mu się to podoba, tak więc bardzo się cieszę. Zresztą mam wiele brudniejszych fetyszy i także on je akceptuje.
odpowiedz
sexi (Ocena: 5) 18.01.2018 02:57
chciałbym taką mieć, a kobiety niech się na ten temat nie wypowiadają
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.01.2018 15:56
Jprd... co za chora na łeb kretynka.. Nie doczytałam do końca tego artykułu, bo myślałam, że rzygnę....Na serio zrobiło mi się słabo przy czytaniu. Weź ty uciekaj od niej bo jej przydałby się specjalista, najlepiej psychiatra. Moim zdaniem ona ma coś nie tak z głową, jakaś choroba psychiczna czy coś. Ja psu bym nie dała czegoś takiego, a ona tobie to daje do jedzenia...fuj. ZNAJDŹ SOBIE NORMALNĄ DZIEWCZYNĘ, A TEGO PSYCHICZNEGO KUR..WISZONA ZOSTAW W CHOLERĘ. Wygląd to nie wszystko !
odpowiedz
..... (Ocena: 4) 16.01.2018 13:53
kup jej psa ale bo kota im nie przeszkadza konsystencja jedzenia :) a ty nie bedziesz musiał juz jesc przezutego zarcia i moze wkoncu sie odczepi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie