„Czy związałbym się z brzydulą?” Nie uwierzysz, jak faceci odpowiedzieli na to pytanie

Lepiej to przeczytaj.
„Czy związałbym się z brzydulą?” Nie uwierzysz, jak faceci odpowiedzieli na to pytanie
Fot. iStock
20.01.2018

Faceci to wzrokowcy. Zaczynają się interesować kobietą, gdy podoba im się wizualnie. Zdarzają się też przypadki, kiedy zwracają na nią uwagę po bliższym poznaniu i docenieniu innych zalet. Niestety te sytuacje mają miejsce znacznie rzadziej.

A jak jest w dłuższej perspektywie? Wielu mężczyzn mówi, że kobieta powinna przyciągnąć urodą, ale zatrzymać charakterem. Inni przekonują, że „wszystkie baby są takie same po jakimś czasie”, więc trzeba mieć na uwadze przede wszystkim urodę. Są też mężczyźni przekonujący, że najbardziej liczy się wnętrze. Trzeba jednak zaznaczyć, że faceci nie zawsze są szczerzy, zwłaszcza gdy dochodzi do bezpośredniej rozmowy na temat relacji damsko-męskiej. Co innego mówią, a co innego myślą. Czasami specjalnie, a czasami, żeby nas nie zranić.

Zapytałyśmy się znajomych, jak ważna jest dla nich uroda i czy byliby w stanie związać się z nieatrakcyjną dziewczyną. Jak odpowiedzieli mężczyźni? Tego nie dowiecie się wprost od żadnego faceta.

Zobacz także: 12 dowodów na to, że on chce Cię tylko zaciągnąć do łóżka. Związku z tego nie będzie...

 

kobieta brzydula

Fot. unsplash.com

- Moja dziewczyna nie musi być pięknością, ale bardzo ważna jest dla mnie szczupła, fit sylwetka. Poza tym kobieta powinna być zadbana pod każdym względem. W takim sensie wygląd ma dla mnie ogromne znaczenie i nigdy nie idę na ustępstwa. Zawsze testuję też dziewczyny. Spotykałem się już z takimi, które na początku dbały o siebie, a potem stawały się flejtuchami. Kobieta musi mieć nawyk dbania o siebie, abym pomyślał o niej poważnie. Charakter to podstawa, ale jak każdy facet oczekuję czegoś więcej – mówi Szymon.

- Będę szczery, nigdy nie zainteresowałem się brzydulą. Mamy takie czasy, że każda może być atrakcyjna, ale trzeba nad sobą popracować – twierdzi Hubert.

- To mit, że jak kobieta jest ładna, musi być od razu brzydka. Mówią tak zazdrośnice. Nie skreślam mniej atrakcyjnych dziewczyn, ale oprócz zadbania i dobrego charakteru muszą mieć w sobie to coś – wyznaje Łukasz.

- Prawdę powiedziawszy zawsze lecę na urodę, ale najlepiej wspominam związek z dziewczyną, która była przeciętna z wyglądu. Atrakcyjne dziewczyny często zachowują się jak księżniczki, a potem dziwią się, że faceci wolą ich mniej urodziwe koleżanki. Z wiekiem bardziej zwracam uwagę na charakter, chociaż kobieta musi mnie pociągać – zwierza się Tomek.

kobieta brzydula

Fot. unsplash.com

- Brzydka kobieta to zaniedbana kobieta. Nie chcę takiej, ponieważ zaniedbanie oznacza słabość charakteru. Miałbym mieć z taką kobietą dzieci? Zawsze myślę o kobiecie przede wszystkim jak o matce moich dzieci i kochance. Chciałyście prawdę, więc macie ją podaną na tacy. Zero ściemniania – przyznaje Dawid.

- Niestety, ale sam charakter nie wystarczy. W związku liczy sie też seks, a do tego musi być pożądanie, a zatem kobieta musi się podobać z wyglądu – podsumowuje Przemek.

- Ja nie tylko zwracam uwagę na urodę, ale też, jaki typ reprezentuje. Lubię rodowłose i piegowate dziewczyny o małym biuście. Takie podobają mi się najbardziej. Oczywiście ona musi być ładna, o co wśród rudowłosych trudno. Wciąż czekam na swój ideał – opowiada Grzesiek.

- Uważam, że proporcje muszą być zachowane. To znaczy najpierw zwrócę uwagę na wygląd, ale to dla mnie za mało. Kobieta powinna mieć w sobie wewnętrzny spokój, osobisty urok i być inteligentna. Zdarzało mi się zakochiwać w kobietach, które mnie początkowo nie pociągały. Jednak wszystkie były zadbane – zwierza się Bartek.

Zobacz także: Odkryła na Instagramie, że mąż ją zdradza. Dowodem jest TO niepozorne zdjęcie... (O czym świadczy?)

kobieta brzydula

Fot. unsplash.com

- Ja też zwracam uwagę na urodę, ale nie mam pozytywnych doświadczeń z bardzo atrakcyjnymi dziewczynami. One często są materialistkami, wywyższają się i oczekują, że same okazywanie względów facetowi wystraczy. Nie chce im się wysilać. Te brzydsze z reguły są bardziej wartościowe – przyznaje Maciek.

- Uroda nie jest dla mnie najważniejsza, ale skłamałbym, gdybym powiedział, że zaproszę na randkę kobietę, która nie pociąga mnie z wyglądu. Poza tym musi mi się też podobać bez makijażu. Spotykałam się z kilkoma kobietami, które po jego zmyciu wyglądały zupełnie inaczej – śmieje się Michał.

- Kiedyś związałem się z typową brzydulą i byłem w niej bardzo zakochany. Na początku nie zwracałem na nią uwagi, ale po bliższym poznaniu okazała się niesamowita. Była bardzo słodka i kobieca, a te cechy obecnie zanikają wśród kobiet. Umiała się też zachować, nie przeklinała, dużo czytała i była bardzo ambitna. Wiem, że została lekarzem i ma rodzinę. Także uroda to nie wszystko – podsumowuje Leszek.

- Nie potrafiłbym się przemóc i związać z kobietą, która byłaby dla mnie nieatrakcyjna. Wygląd też jest ważny, a w dzisiejszych czasach możliwości, aby go poprawić, sa ogromne. Mam tylko wrażenie, że niektórym dziewczynom się nie chce – kpi Marek.
 
 

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.01.2018 00:04
Każdemu co innemu się podoba i to jest piękne :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.01.2018 21:39
Znam chłopaka, który związał się z brzydula. Jest gejem, ale się tego wstydzi, bo pochodzi z bardzo religijnej rodziny. Ona wierzy, że jest miłością jego życia. Widziałam go kilka razy jak szedł z jakimś chłopakiem i trzymali się za ręce. Ona nie wie,że jest gejem. Chwali się jak on ją kocha i jacy to są szczęśliwi. Aż mnie na wymioty zbiera jak tego słucham! Heteroseksualni faceci lubią ładne i zadbane dziewczyny. Tylko ukryci geje wiążą się z brzydulami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2018 15:17
Phi, pokolenie MIllennium. roszczeniowe, uważają, zę wszystko im sie należy, Za kilka lat otworzą im sie oczy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2018 12:00
Prawda jest taka, że pięknych ludzi jest niewielu, ładnych trochę więcej, ale i tak najwięcej jest przeciętnych i brzydkich, a jakoś większość ludzi znajduje swoje drugie połówki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2018 07:00
Chciałabym zobaczyć tych "przystojniakow", którzy się tu wypowiadali hahah
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo