Byli tak otyli, że nie mogli się ze sobą kochać. Po 11 latach związku wreszcie to zrobili...

Ta para na swój pierwszy raz czekała wyjątkowo długo.
Byli tak otyli, że nie mogli się ze sobą kochać. Po 11 latach związku wreszcie to zrobili...
źródło: Facebook (facebook.com/pg/leerenastory)
13.01.2018

Czy można stworzyć udany związek bez bliskości fizycznej? Pewnie tak, ale nie ma to najmniejszego sensu. Seks to nieodłączna część naszego życia i dopełnienie romantycznego uczucia. Czasami celibat to jednak nie świadoma decyzja, ale konieczność. Tak jak w przypadku tej pary, która jest ze sobą od ponad 11 lat, ale dopiero niedawno mogli się ze sobą pierwszy raz kochać.

Rena Kiser i Lee Sutton poznali się ponad dekadę temu w klinice leczenia otyłości. Już wtedy mieli ogromne problemy ze swoją nadwagą. Problem w tym, że zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a regulamin placówki zabraniał intymnych relacji pomiędzy pacjentami. Wtedy zdecydowali się przerwać leczenie.

Stworzyli relację, której udało się przetrwać najtrudniejsze chwile. Para przez cały ten czas nie była w stanie uprawiać ze sobą seksu. Tusza im na to nie pozwalała.

Zobacz również: Skrajnie otyła para 2 lata temu postanowiła schudnąć. Jak ona i on wyglądają dzisiaj? (Sukces czy porażka?)

Przez kolejne lata Rena i Lee nie znaleźli w sobie wystarczająco dużo siły, by zerwać z nałogiem objadania się. Każde z nich nienawidziło swojego wyglądu, a stres tłumili pochłaniając coraz większe ilości jedzenia. W efekcie doprowadzili się do stanu zagrażającego życiu. Ona ważyła 200 kg, a on… 325!

Bohaterowie programu TLC „Historie wielkiej wagi” nie tylko nie mogli się zbliżyć, ale nawet zadbać o swoje podstawowe potrzeby, jak np. utrzymanie higieny. Wtedy z pomocą pospieszyła siostra mężczyzny, która zmobilizowała ich do działania. Zaczęli się odchudzać i oboje poddali się zabiegowi zmniejszenia żołądka. W zaledwie rok zmienili się nie do poznania.

Razem schudli ponad 250 kg i pierwszy raz od 11 lat znajomości mogli uprawiać seks.

Zobacz również: Kiedy chłopak nazwał ją TŁUŚCIOCHEM, zaczęła robić 50 tys. brzuszków dziennie! Co stało się z jej ciałem?

42-letni mężczyzna obiecał swojej 39-letniej wybrance, że wkrótce jej się oświadczy. Na razie para musi przyzwyczaić się do nowego życia z o wiele niższą wagą, większą sprawnością i seksem, który dopiero od niedawna regularnie uprawiają. Niektórzy wciąż nie mogą uwierzyć, że 11 lat temu zakochali się w sobie i byli w stanie przetrwać tak trudne chwile.

Przez cały ten czas bardzo się o siebie troszczyli, ale zdrowie powoli odmawiało posłuszeństwa. Byli tak skrajnie otyli, że powoli stawali się niepełnosprawni. Teraz rozpoczynają nowy etap. Chcą żyć jak prawdziwa para - samodzielnie i ciesząc się swoją bliskością.

Przed nimi jednak wciąż długa droga

Zobacz również: Mężczyzna spotkał się z falą hejtu, bo... poślubił kobietę w rozmiarze plus size

Tak zmienił się Lee

A to metamorfoza Reny

Trzymamy za nich kciuki!

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
Metamorfoza ! Chyba kolejny etap (Ocena: 5) 13.01.2018 22:19
Metamorfoza? Chyba kolejny proces przepoczwarzania!!! DRAMAT!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.01.2018 07:29
I zaraz będzie lokowanie produktu, czyli reklama suplementu diety Slimcea.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo