Imiona, które noszą niewierne kobiety

W nich zapisana jest skłonność do zdrady.
Imiona, które noszą niewierne kobiety
Fot. Unsplash.com
15.01.2018

Kobiety uważane są za zdecydowanie wierniejsze od mężczyzn. Mówi się, że jeśli kochamy, to całym sercem i na zabój, a wtedy nie szukamy już cielesnych przyjemności gdzie indziej. Związek to dla nas głównie relacja i porozumienie dusz, a nie tylko seks. Przynajmniej w teorii, bo w praktyce różnie bywa. I nam zdarza się przyprawiać partnerowi rogi.

Jak informuje portal fakt24.pl, niektóre z nas mają ku temu szczególne skłonności. Te wynikają nie z charakteru, wychowania czy nabytych wzorów, ale… imienia. Jeśli rodzice nadali ci jedno z nich - możesz mieć spore problemy z dochowaniem wierności. Trudno powiedzieć, ile w tym prawdy. Lepiej sprawdź, czy nie ma cię na czarnej liście.

Właścicielkom tych imion najczęściej zdarza się szukać wrażeń poza związkiem.

Zobacz również: Imiona, które noszą wierne dziewczyny

imię a wierność

fot. Unsplash

Iwona

Bardzo pociągająca, nie może narzekać na brak powodzenia. Nie okazuje uczuć. Zauroczenie jej nie wystarcza. Wierność rezerwuje wyłącznie dla mężczyzny, którego pokocha na zabój.

Krystyna

Ma ogromny apetyt na seks, który nie każdy mężczyzna jest w stanie zaspokoić. Nawet jeśli kocha, to zdarza jej się szukać cielesnych wrażeń gdzie indziej. Zwłaszcza, jeśli partner przestaje o nią walczyć.

Julia

Typowa uwodzicielka, która tylko mrugnie okiem i już ustawia się do niej kolejka mężczyzn. W miłości niecierpliwa. Zdarza jej się rozpoczynać nowy związek jeszcze w trakcie trwania poprzedniego.

Zobacz również: Imiona, które noszą najwierniejsi faceci

imię a wierność

fot. Unsplash

Halina

Fantastyczna kochanka, ale kiepska pani domu. Nie lubi rutyny i nudy, dlatego mąż w ciepłych kapciach szybko zaczyna ją nudzić. Marzy o romantycznej miłości pełnej uniesień. Czasami skacze w bok.

Justyna

Typowa indywidualistka, którą interesuje przede wszystkim własna przyjemność. Nigdy nie da się podporządkować mężczyźnie. Ciągle szuka wrażeń, dlatego wierność nie jest jej najmocniejszą cechą.

Lena

Seksowna kokietka, która nie jest zainteresowana głęboką relacją do grobowej deski. Satysfakcję czerpie przede wszystkim z flirtu. Kiedy w związku robi się zbyt poważnie - zaczyna rozglądać się na boki.

Zobacz również: Oto najseksowniejsze imiona świata!

imię a wierność

fot. Unsplash

Sylwia

Uwodzicielka, która chce być przez cały czas adorowana. Jeśli partner spocznie na laurach i przestanie spełniać jej zachcianki - Sylwia poszuka namiętności gdzie indziej. Zwłaszcza, że uwielbia ryzykowne przygody.

Klaudia

Teoretycznie zależy jej na stabilizacji i tym jedynym. Problem pojawia się wtedy, kiedy partner zupełnie nie docenia jej zaangażowania. Wtedy zaczyna marzyć o innym mężczyźnie, który ją dowartościuje.

Paulina

Bardzo długo szuka tego jedynego i nie potrafi się zdecydować. Nawet w stałym związku rozgląda się na boki, żeby nie przegapić lepszego kandydata. Cicha woda brzegi rwie. Jej partner nawet się nie zorientuje, że przyprawiła mu rogi.

Komentarze (35)

Ocena: 4.46 / 5
gość (Ocena: 5) 29.01.2018 00:50
Mam na imię Paulina i to co piszą o moim imieniu jest kompletną bzdura.. Każda z nas jest inna, ma inne podejście do związku.. Jest to jej indywidualna sprawa.. A ze ma na imie Ewelina czy Klaudia tak jak tu jest napisane nie oznacza ze musi taka być.. Według mnie ta stronka i te imionami damskie które są skłonne do „zdrady” to jedna wielka pomyłka i absurd.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.01.2018 17:52
Nie jesstem uprzedzona i nie uogolniam oprocz jednego imienia: Ewelina, szczyt łatwości i dostępności.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 16.01.2018 01:48
Czy wy macie cos z glowa? Obrazacie jedna druga z powodu imienia i durnego artykulu? Napiszcie moze jak macie na imie, to redakcja moze zrobi z tego uzytek na potrzeby artykulu "kobiety noszace te imiona sa agresywne, wulgarne, prostackie i niewychowane".
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.01.2018 22:52
Mi tu brakuje Ani. Pospolite imię i pospolita dzi.ka
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.01.2018 22:23
Dodam Monikę (znam 7 i wszystkie to szony) oraz Agnieszkę (tu znam 3 i również wszystkie identyko)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo