Ku przestrodze: Imiona, które noszą niewierni mężczyźni

Uważaj na nich, bo mają skłonność do zdrady!
Ku przestrodze: Imiona, które noszą niewierni mężczyźni
Fot. Thinkstock
14.01.2018

Wydaje się, że imię to nic innego, ale kilka liter w dokumentach. Jest nieodłączną częścią naszego życia i funkcjonowania w społeczeństwie, ale nic więcej. Nie ma wpływu na nasz charakter i osobowość, bo to niemożliwe by każda Agnieszka czy Paulina była taka sama. Opinia o nas zależy wyłącznie od naszych dokonań, a nie tego, jak nazwali nas rodzice.

Przynajmniej w teorii, bo jak ujawnia portal fakt24.pl - coś jednak jest na rzeczy. Serwis przeanalizował charakterystykę najpopularniejszych imion i wskazał te, które najczęściej noszą niewierni. Krótko mówiąc - wystarczy, że ktoś ci się przedstawi i już na tej podstawie możesz stwierdzić, czy cię zdradzi. Nielojalność została zapisana w gwiazdach, a od przeznaczenia trudno uciec.

Na mężczyzn, którzy noszą te imiona, trzeba szczególnie uważać. Choć na pierwszy rzut oka wydają się w porządku, są skłonni do najgorszego…

Zobacz również: Imiona, które noszą najwierniejsi faceci

imię a wierność

fot. Unsplash

Czesław

Nie jest typowym podrywaczem. Zazwyczaj sprawdza się jako mąż, ale ceni też damską przyjaźń. Nie lubi ograniczeń i może mu się zdarzyć skok w bok.

Zbigniew

Najbardziej przeraża go samotność. Szuka nie tyle miłości, co ukojenia w kobiecych ramionach. Nie może zdecydować się na tę jedyną.

Mikołaj

Sporo w nim egoizmu, dlatego nie za bardzo przejmuje się tym, czego oczekuje od niego partnerka. Chce założyć rodzinę, ale najpierw się wyszaleć.

Paweł

Nigdy nie uda ci się go poskromić, bo to niezależny typ. Związek z nim to ciągłe rozstania i powroty. Zazwyczaj z jego winy, bo często ulega słabościom.

Zobacz również: Imiona, które noszą wierne dziewczyny

imię a wierność

fot. Unsplash

Robert

Uroczy człowiek, który nie narzeka na brak powodzenia. Typowy zdobywca i samiec alfa. Od czasu do czasu sam musi sobie udowodnić, że jeszcze potrafi podrywać.

Dominik

W związku poszukuje przede wszystkim zrozumienia. Jeśli tego zabraknie - zacznie szukać bliskości gdzie indziej. Seksu także, bo to dla niego bardzo ważna kwestia.

Rafał

Kobiety szaleją na jego punkcie, ale nie potrafi się ustatkować. Ma problem ze stworzeniem stałego związku i boi przyznać się do miłości. Wciąż szuka.

Henryk

Bardzo wcześnie zaczyna swoje miłosne podboje. Uwielbia seks i wciąż poszukuje miłości. Trudno jednak przywiązać mu się do tej jedynej.

Zobacz również: Oto najseksowniejsze imiona świata!

imię a wierność

fot. Unsplash

Jarosław

Ma ogromny problem z ufnością. Szczególnie, jeśli chodzi o kobiety. Szuka partnerki idealnej, a że to nie do końca możliwe, będzie szukał nadal.

Marcin

Interesują go przede wszystkim przelotne znajomości. Od prawdziwego uczucia woli chwilową przyjemność. Relacja z kobietą kojarzy mu się z niewolnictwem.

Edward

Teoretycznie szuka związku na całe życie, ale wciąż nie może się zdecydować, czy jest już szczęśliwy. Istnieje spore ryzyko, że od czasu do czasu skoczy w bok, aby się upewnić.

Jakub

Ma obsesję na punkcie wierności, ale dotyczy to tylko partnerki. Kiedy tylko zacznie podejrzewać ją o zdradę - w ramach odwetu zrobi dokładnie to samo.

Waldemar

Kobiety o niego walczą, a on traktuje je z dużym dystansem. Bardziej chce się wyszumieć, niż ustatkować. Jak nie ta, to kolejna - każda jego partnerka powinna o tym pamiętać.

Komentarze (5)

Ocena: 3.6 / 5
Ehhh (Ocena: 2) 15.01.2018 17:22
Co za bzdury:) Wróżby z fusów.Jesli ktoś w to wierzy to podziwiam hehe :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2018 16:05
Kamil:)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2018 11:41
Ale bzdury jestem z Rafałem w stałym zwiazku 7 lat. Mamy dwójkę dzieci i póki co bez zdrad, ale całe życie jeszcze przed nim xD
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 14.01.2018 10:37
Krzysztof, Cezary, Krystian
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo