Wyznania BEZ CENZURY: Najgorsza rzecz, jaką zrobiła przy mnie dziewczyna to...

Okazuje się, że mężczyźni mają duże wymagania w stosunku do kobiet. Spełniasz je?
Wyznania BEZ CENZURY: Najgorsza rzecz, jaką zrobiła przy mnie dziewczyna to...
Fot. iStock
04.01.2018

Żenujące momenty zdarzają się w życiu każdej z nas. Czasami zapominamy języka w gębie, mówimy coś głupiego, robimy dziwne miny albo nie wiemy, jak zachować się w danej sytuacji. To nie znaczy, że jesteśmy niewychowane czy niekulturalne, po prostu wszystkie mamy gorsze dni. Stres również robi swoje.

Jeżeli popełniamy gafę wśród najbliższych, wybaczą nam i zapomną. Znacznie gorzej przedstawia się sytuacja, gdy wpadka ma miejsce w towarzystwie wymarzonego faceta. Trudno pozbierać się po dużym wstydzie. Najgorsze jest to, że nie wiemy, co mężczyźni myślą na ten temat. Czy zostałyśmy skreślone w ich oczach? Czy może uważają, że niektóre rzeczy powinno się wybaczyć?

Podczas rozmowy ze znajomymi facetami dowiedziałyśmy się, kiedy myślą, że dziewczyna się przed nimi zbłaźniła. Niestety wszyscy przyznali, że w takich sytuacjach pocieszają ofiary, ale w głębi ducha myślą, jak okropnie wypadły w ich oczach.

Jakich wpadek nie znosi brzydka płeć? Wystrzegaj się ich.

Zobacz także: 6 ubrań, które zdaniem facetów powinnaś wyrzucić z szafy NA ZAWSZE

 

kobiece wpadki

Fot. unsplash.com

Błędy językowe

- Niektóre rzeczy są do zaakceptowania, ale inne już nie. Nie jestem mistrzem i sam popełniam błędy, ale gdy usłyszałem z ust dziewczyny „wiater” zamiast „wiatr” i „kukardka” zamiast „kokardka” nie wiedziałem, co mam o tym myśleć. W moich oczach jest skreślona, ponieważ są jakieś granice – przyznaje Andrzej.

Szydzenie z innych dziewczyn

- Spotykałem się z bardzo fajną dziewczyną. Tak mi się na początku wydawało. Doszło nawet do tego, że przedstawiłem ją znajomym. Niestety, gdy zobaczyliśmy się kolejny raz, zaczęła przy mnie wyśmiewać moją koleżankę. Nie wiem, czy myślała, że będzie w ten sposób zabawna, ale zbłaźniła się w moich oczach. Ta dziewczyna skrytykowała ubiór i zachowanie mojej kumpeli. Zrobiła to w chamski sposób i tym samym to było nasze ostatnie spotkanie – opowiada Robert.

Potknięcie

- Kiedyś poznałem dziewczynę, która w ogóle nie potrafiła chodzić. Widziałem jak w ciągu tygodnia potknęła się kilka razy. Nie chcę zabrzmieć chamsko, ale dla mnie skompromitowała się w ten sposób. Raz wpadła przez to w kałużę błota, a innym razem przewróciła się na staruszkę. Z taką dziewczyną wstydziłabym się pokazać. Rozumiem, że czasami można się przewrócić, ale ona miała z tym poważny problem i na dodatek zakładała buty na obcasach – mówi Daniel.

kobiece wpadki

Fot. unsplash.com

Zaproszenie na noc po pijaku

- Kiedyś byłem na imprezie z dziewczyną, która mi się podobała. Trochę się wstawiła, więc odprowadziłem ją do domu, bo bałem się, że coś jej się stanie. Pod drzwiami pocałowała mnie i zaprosiła na noc. Miałem poważne zamiary, więc odmówiłem. Potem straciłem nią zainteresowanie. Nie interesuje mnie, czy była pijana czy nie. Pewnych rzeczy po prostu się nie robi. Aż boję się pomyśleć, ilu jeszcze facetom to zaproponowała – zastanawia się Przemek.

Chwalenie się romansem z żonatym facetem

- Największą porażką była według mnie dziewczyna, która kiedyś chwaliła mi się, ile razy romansowała z żonatymi. Chyba chciała się popisać, że ma takie powodzenie, ale efekt był oczywiście odwrotny. Zniechęciłem się do niej całkowicie – wyznaje Kamil.

Wpadki modowe

- Znałem kiedyś pannę, która ciągle popełniała gafy modowe. I to poważne. Kilka razy zbłaźniła się przez to w moich oczach. Pamiętam jak raz założyła legginsy zamiast spodni. Prześwitywały jej spod nich majtki. Takich wpadek miała wiele – opowiada Norbert.

Zobacz także: Imiona, które noszą najwierniejsi faceci

kobiece wpadki

Fot. unsplash.com

Brak podstawowej wiedzy

- Nie mogłem uwierzyć, że dziewczyna, która uchodziła w moich oczach za mądrą i oczytaną, nie potrafiła powiedzieć, kiedy miała miejsce bitwa pod Grunwaldem. Moim zdaniem takie podstawy trzeba pamiętać. Natychmiast straciłem nią zainteresowanie.

Okres

- Byłem świadkiem, jak dziewczynie przez spodnie przesiąkła krew. Dostała okresu. Najdziwniejsze było to, że udawała, że nic się nie stało... Wszyscy cicho się z niej podśmiewali, a ona zachowywała się normalnie. Od tamtej pory nie mogę zrozumieć, co ja w niej kiedyś widziałem. Dziwna laska – komentuje Paweł.

Przeklinanie

- Poznałem śliczną dziewczynę. Studiowała, była miła i ogólnie wydawała mi się ideałem. Oczarowała mnie... Ale do czasu. Pewnego dnia byłem świadkiem jej zdenerwowania. Co drugie słowo tej dziewczyny zaczynało się na k. Potem pisała do mnie, ale nie miałem ochoty podtrzymywać z nią znajomości. Zbyłem ją i nie żałuję. Kobiecie nie wypada przeklinać – twierdzi Tomek.

Komentarze (16)

Ocena: 3.75 / 5
gość (Ocena: 5) 10.01.2018 16:36
Tych trzech ostatnich panów i Robercika który wybrał swoją koleżankę zamiast dziewczyny którą rzekomo kochał i zachował się jak skończony kretyn żal mi ich głupoty. Co za ciemnogród, wstydzę się za Polskę że mamy tak ograniczonych facetów.....
odpowiedz
Hah (Ocena: 5) 10.01.2018 12:12
Ciemnogrod polski
odpowiedz
Ona (Ocena: 5) 10.01.2018 12:11
Dno dna!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.01.2018 21:22
Ale żeby stracić zainteresowanie dziewczyną bo "wiater"? Bywa że człowiek się przejęzyczy, to można od czasu do czasu wręcz uznać za słodkie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.01.2018 19:31
mam meza od 10 lat i jego libido czy tez zakochanie powaznie spadlo.sex raz na sto lat podejrzewam ze podobaja mu sie chlopy ico mi na to powie pschologgowno powie bo nie zna mojej beznadziejnej sytuacji
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo