12 sygnałów, że powinnaś zerwać z facetem jeszcze w tym roku

Uporządkuj swoje życie prywatne, zanim nastanie 2018 rok.
12 sygnałów, że powinnaś zerwać z facetem jeszcze w tym roku
Fot. iStock
30.12.2017

Ostatnie dni roku to doskonały moment na jego podsumowanie oraz przyjrzenie się najważniejszym aspektom w życiu. Co z twoją relacją miłosną? W jakim miejscu znajdujesz się, jeżeli chodzi o naukę lub pracę zawodową? Czy jesteś zadowolona? Co chciałabyś zmienić?

Ponieważ specjaliści podkreślają, że to głównie relacje międzyludzkie stanowią o naszym szczęściu, zacznij od analizy związku. W dalszej części artykułu znajdziesz 12 sygnałów, które świadczą o wypaleniu w relacji. Jeżeli twojej sytuacji dotyczy co najmniej połowa z nich, to znak, że powinnaś rozważyć zerwanie z facetem. Najlepiej jeszcze do końca tego roku. Po co wchodzić w nowy z nieuporządkowym bagażem dotyczącym sfery miłosnej?

Znajdź chwilę dla siebie i przyznaj sama przed sobą, jak wygląda twój związek. Czy na pewno jest o co walczyć?

Zobacz także: Jak wygląda życie z draniem?

rozstanie

Fot. unsplash.com

Nie masz ochoty spędzać z nim czasu

Właściwie spotkania z nim postrzegasz jako obowiązek, a nie przyjemność. Bardziej kuszą cię propozycje znajomych i rodziny. Masz też ochotę poznać nowych ludzi, zwłaszcza osoby płci męskiej.

Jego nawyki i cechy charakteru działają ci na nerwy

Dostrzegasz coraz więcej rzeczy, które ci w nim przeszkadzają. Dawniej tak nie było, uważałaś je za urocze. Obecnie zastanawiasz się, jak to w ogóle możliwe.

On nie jest pierwszą osobą, do które dzwonisz, kiedy dzieje się coś złego

On znajduje się dopiero na 2,3 albo 4 pozycji. Masz lepszy kontakt z przyjaciółmi i krewnymi. Przeważnie to oni są twoimi powiernikami. Ufasz im bezgranicznie i cenisz ich rady.

Nie obchodzi cię, dlaczego on ma zły humor

Dawniej bardzo się tym przejmowałaś i zastanawiałaś się, czy nie jesteś przyczyną jego złego samopoczucia. Starałaś się go rozewselić. Wymyślałaś różne sposoby na poprawę jego humoru.

rozstanie

Fot. unsplash.com

Nie masz ochoty ładnie dla niego wyglądać

Kiedyś spędzałaś przed lustrem dużo czasu, zanim wyszłaś na umówione spotkanie z ukochanym. Zmieniałaś fryzury i ciuchy. Teraz wyciągasz pierwsze lepsze ubrania, wiążesz niedbale włosy i zapominasz o makijażu. Nie masz potrzeby, aby wyglądać dla niego najlepiej jak się da.

Czasami nudzisz się w jego towarzystwie

Pomiędzy wami zdarzają się chwile milczenia. Czasami czujecie się niezręcznie. Zdarza ci się zerkać na zegarek i myśleć, ile rzeczy mogłabyś zrobić, gdybyś nie była w danej chwili z nim. Masz poczucie, że tracisz czas.

Łapiesz się na myśleniu, jakby było z innym

Czasami wyobrażasz sobie na jego miejscu innego mężczyznę. Zastanawiasz się, jakbyś się z nim czuła. Porównujesz swojego faceta do innych znajomych.

Nie czujesz potrzeby fizycznej bliskości z nim

Nie masz ochoty wziąć go za rękę, przytulić czy pocałować. Jeżeli on to robi, nie czujesz ciepła w sercu. Jest to dla ciebie obojętne. Równie dobrze mógłby tego nie robić.

rozstanie

Fot. unsplash.com

Nie jesteś o niego zazdrosna

Nie interesujesz się, z kim wychodzi, gdzie i o której wróci. Nie czujesz zazdrości, gdy jest otoczony dziewczynami. Nie czujesz też zagrożenia, gdy widuje się z koleżankami.

Czujesz się w tym związku samotna

Masz poczucie samotności. Twoje potrzeby emocjonalne nie są zaspakajane.

Nie pociąga cię fizycznie

Już dawno nie myślałaś o nim z pożądaniem. Dawniej nie mogłaś oderwać od niego wzroku, a teraz dostrzegasz wyłącznie manamenty w jego wyglądzie. Zaczynasz marzyć o innych facetach.

Często się kłócicie

Sprzeczki zdarzają się pomiędzy wami coraz częściej. Nie dotyczą tylko poważnych spraw, ale także błahostek. Zastanawiasz się, czy ta relacja ma jeszcze sens.

Zobacz także: Chłopak w tajemnicy stworzył okrutną listę jej wad i zalet. Dotarła do niej i dowiedziała się, że... (Szczerze jej współczujemy)

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.12.2017 14:17
Od dłuższego czasu myślę o zerwaniu z facetem a teraz jak to przeczytałam to niemal wszystko się zgadza. Po co się męczyć. Tym bardziej że mam 30 lat i mam jeszcze nadzieje że spotkam prawdziwą miłość. Faceta za którym będę szalała i on za mną.
zobacz odpowiedzi (4)
Paweł (Ocena: 5) 30.12.2017 07:29
Tak, zerwij z nim! On jest Ciebie nie warty!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo