Jak go rzucić? Metoda na słodką sknerę

Próbowałaś już wszystkiego, żeby zniechęcić do siebie chłopaka i nic nie poskutkowało? Uwierz w skuteczność metody na sknerę - gwarantujemy niezawodność!
Jak go rzucić? Metoda na słodką sknerę
28.06.2008

Mężczyźni nie lubią kobiet przeraźliwie skrupulatnych w kwestii finansów. Dlatego ta metoda jest gwarancją sukcesu. Bądź skąpa, a zarazem nastawiona na zysk płynący ze znajomości i ostentacyjnie to pokazuj.

Zacznij prowadzić rejestr wydatków, z dokładnością co do złotówki. Podczas wspólnych zakupów odmów nabycia czekolady, twierdząc, że zburzy ci to cały harmonogram. Na listę swoich wydatków wpisz na głównej pozycji prezent dla niego i wzdychając, powiedz, że teraz nie masz za co żyć. Przy okazji zapowiedz, że już niebawem twoje święto i nie przyjmujesz innego upominku jak ta piękna torba, kosztująca pół jego pensji.

Jeśli zabierze cię do restauracji, zamów najdroższą pozycję, a w ramach rewanżu zaproponuj mu hot doga na stacji benzynowej.

Jeżeli po takiej dawce emocji nie ucieknie, gdzie pieprz rośnie, poważnie rozważ opcję morderstwa…;).

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2009 16:48
[quote="Gosc"]to tez jednak zalezy od faceta jesli kocha dziewczyne to zrobi dla niej wszystko i wszystko zniesie[/quote] prawda
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2008 20:43
Działa !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2008 21:17
może i działa ale pomyślmy co o nas będzie myślała ta druga połowa? Głupio wyrobic sobie opinię durnej, głupiej dzieczynki tyylko po to zeby od siebie odssunąc jedną osobę która i tak będzie innym opowiadala jakie to my jestesmy .. ehh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2008 22:05
to tez jednak zalezy od faceta jesli kocha dziewczyne to zrobi dla niej wszystko i wszystko zniesie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2008 16:35
po takiej grze zostaniesz szmatą, blacharą, i pusta lala, która leci na kase
odpowiedz

Polecane dla Ciebie