Imiona, które noszą najwierniejsi faceci

Ci mężczyźni są najlepszymi materiałami na mężów i ojców. Nigdy nie zdradzają.
Imiona, które noszą najwierniejsi faceci
Fot. iStock
29.12.2017

Niektórzy twierdzą, że wierność można wyczytać z oczu, twarzy, gestów, a nie brakuje też takich, którzy widzą to w… imieniu. Danym osobowym od zawsze przypisywało się wiele znaczeń. Decyzja podjęta przez rodziców ma rzutować na nasz charakter i całe dalsze życie. Ile w tym prawdy?

Jak przekonuje serwis naszemiasto.pl, zanim na poważnie zwiążesz się z mężczyzną, powinnaś zacząć od sprawdzenia znaczenia jego imienia. A najlepiej od razu poszukać takiego, które wykluczy zdradę w przyszłości. Te podobno istnieją i znajdują się właśnie na tej liście.

Twój partner ma tak na imię? Jesteś szczęściarą. Najprawdopodobniej nigdy cię nie zdradzi…

Zobacz również: Imiona, które noszą wierne dziewczyny

imię a wierność

fot. Unsplash

ADAM

Idealny materiał na męża i ojca. W związek angażuje się całym sercem, bardzo dbając o wybrankę i całą rodzinę. Jest tradycjonalistą i nie ma skłonności do zdrady. Wyjątkowo czuły mężczyzna.

TOMASZ

Szybko zakłada rodzinę. Ma ogromne zaufanie do partnerki. Sam nigdy nie zdradza, ale też nie wybacza niewierności. Daje całego siebie - najpierw dba o innych, a dopiero później przejmuje się sobą.

JAN

Wyjątkowo racjonalny mężczyzna, który kocha przede wszystkim rozumiem, a dopiero później sercem. Ma jasne plany życiowe - chce znaleźć żonę i założyć rodzinę. W uczuciach bardzo stabilny.

Zobacz również: LIST: „Czy każdy facet noszący TO IMIĘ jest tak samo beznadziejny? Poznałam już 4 i mam dość!”

imię a wierność

fot. Unsplash

KRZYSZTOF

Nie wszystkich kocha i jeśli się do kogoś zrazi - niechęć pozostaje w nim na zawsze. Ale podobnie w miłości - kiedy kocha, to na zawsze. Przy wiernej i kochającej partnerce nigdy nie rozgląda się na boki.

ALEKSANDER

Trudno zdobyć jego zaufanie, ale jeśli się to uda - Aleksander okazuje się wyjątkowo ciepłym, czułym i wiernym partnerem. Szuka nie tylko materiału na żonę i kochankę, ale przede wszystkim oddanej przyjaciółki.

RADOSŁAW

Kobiety za nim szaleją, ale kiedy założy już rodzinę - nie wykorzystuje tego. Pozostaje wierny swojej wybrance. Jest stały w uczuciach i skłonny do ogromnych poświęceń dla dobra najbliższych.

Zobacz również: Oto najseksowniejsze imiona świata!

imię a wierność

fot. Unsplash

ARTUR

Nie jest typem podrywacza. To jego trzeba zdobyć. Kiedy się to uda, Artur okazuje się świetnym mężem i ojcem. Nie interesują go przelotne znajomości, a przysięgę wierności małżeńskiej traktuje bardzo poważnie.

ŁUKASZ

Założenie rodziny to jego główny cel. Jest ciepły, odpowiedzialny i bardzo stały w uczuciach. W młodości kochliwy i niezdecydowany, ale po ślubie absolutnie przewidywalny. To partner na całe życie.

JACEK

Typ zdobywcy, który nie spocznie, dopóki nie skradnie serca wybranki. Doskonale wie, czego oczekuje od kobiety. Kiedy wreszcie spotka ideał - okazuje się wierny i oddany. Do związku podchodzi emocjonalnie, ale i praktycznie.

PRZEMYSŁAW

Nie szuka przygód, ale stabilizacji. Dla tej jedynej jest w stanie całkowicie zmienić swoje życie i poświęcić wszystko. Partnerkę traktuje jak księżniczkę - jest jej wierny i całkowicie oddany.

Komentarze (19)

Ocena: 4.37 / 5
Ala (Ocena: 1) 07.01.2018 07:40
Totalnie artykuł z du*y... Większość tych imion to osoby niewierne... a wgl. nie ma do tego reguły.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.01.2018 03:25
No to mam szczęście :) Choć i bez tego artykułu wiem, że mój facet jest wierny. I bzdura jest, że wierność faceta zalezy od kobiety. Jak facet ma choć odrobinę godności to nie będzie zdradzać, tylko rozmawiać z partnerką, albo się z nią rozstanie. Oszukiwanie ludzi ma się głęboko zakorzenione i jeśli ktoś zdradza i nie ma wyrzutów sumienia to najfajniejsza kobieta nie pomoże. Radzę unikać lovelasów, niezdecydowanych, bad boyów i krętaczy. Ogółem zazwyczaj wyczuwamy z kim mamy do czynienia, ale nasze "głupie" serce zaklina rzeczywistość i nie widzi tego, co trzeba. Trzeba nabyć trochę doświadczeń w życiu, by przekonać się, jak powinien zachowywać się facet.
odpowiedz
Just True (Ocena: 5) 30.12.2017 12:52
To czy facet będzie wierny zależy od kobiety a nie imienia.... Słabo karmią w domu, to stołuje się na mieście.... Proste, tylko puste baby tego zrozumieć nie potrafią...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 29.12.2017 18:27
Krzysztof i lukasz byla zdrada
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 29.12.2017 12:41
Łukasz zdradza do potęgi
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo