12 dowodów na to, że on chce Cię tylko zaciągnąć do łóżka. Związku z tego nie będzie...

Czas zrozumieć, że to nie jest materiał na męża. Jemu zależy tylko na jednym!
12 dowodów na to, że on chce Cię tylko zaciągnąć do łóżka. Związku z tego nie będzie...
Fot. Unspash.com
17.12.2017

Każda z nas marzy o tym, by się zakochać (najlepiej z wzajemnością), stworzyć udany związek, a później ewentualnie rodzinę. Na początku każdej nowej znajomości mamy nadzieję, że tym razem się uda. Facet wydaje się odpowiedzialny, poważny i szczery, ale chwilę później cały czar pryska. Okazuje się, że bardziej, niż małżeństwem jest zainteresowany rozładowaniem napięcia seksualnego. To nie żaden kandydat na męża, ale tani casanova.

Niestety, zanim to zrozumiemy, mija zazwyczaj sporo czasu. Tacy mężczyźni potrafią mydlić oczy. Mają w sobie sporo uroku i sprawdzone metody, jak zaciągnąć nas do łóżka. Z łatwością obiecują nam miłość do grobowej deski, ale ulatniają się, gdy na horyzoncie pojawi się ładniejsza i bardziej chętna. Czy ty też jesteś ofiarą takiego seryjnego podrywacza? Sprawdź, zanim zaczniesz sobie zbyt wiele po nim obiecywać.

Zdaniem publicystki portalu metro.co.uk, właśnie po tym poznasz faceta, dla którego jesteś tylko chwilową zachcianką

Zobacz również: „Chyba dam drugą szansę byłemu, który mnie zdradził. Mam co prawda nowego faceta, ale...” (Trudna historia Agnieszki)

podrywacz

fot. Thinkstock

Lubi cię dotykać

Teoretycznie to nic złego i dotyczy każdego zdrowego związku, ale różnica polega na tym, że dla niego to nie tylko miły gest. On liczy na to, że za nim pójdzie coś więcej.

Umawia się z tobą w domu

Ciągle jest zmęczony i chce odpocząć na kanapie ze swoją ukochaną. Czytaj: szuka tylko okazji, żeby sprowadzić cię do parteru i namówić na igraszki.

Nie dodał cię do znajomych na Facebooku

A tym bardziej nie zmienił statusu związku, oznaczając cię jako swoją dziewczynę. Podrywacze nigdy tego nie robią, bo to zmniejsza ich szanse na nawiązanie nowych znajomości.

Nie ma pojęcia, czym się zajmujesz

Mówisz mu o wszystkim, ale w pewnym momencie okazuje się, że on wcale tego nie słucha. Nie wie, gdzie pracujesz, jakie jest twoje hobby i co lubisz robić w wolnym czasie. To wyraźne ostrzeżenie.

Zobacz również: Dlaczego on nie chce się ożenić?

podrywacz

fot. Thinkstock

Rozbiera cię zaraz po wejściu do domu

Bez względu na to, czyje jest to mieszkanie. To najlepiej świadczy o tym, że odwiedziny to dla niego wcale nie okazja do poznania cię bliżej, ale na szybki numerek.

Interesuje go twój okres

Wcale nie chodzi o to, że obawia się wahań twojego nastroju. Menstruacja może jednak pokrzyżować jego plany, czyli kolejną upojną noc.

Zaprasza cię na seks

Bezceremonialnie i nie pozostawiając wątpliwości, na co liczy. Niektóre z nas traktują to jako komplement, ale jeśli nie idzie za tym nic więcej - czas przemyśleć sprawę.

Nie dzwoni i nie pisze bez powodu

Zapomnij o tym, że zapyta cię, co słychać i jak minął ci dzień. Jego kontakt ogranicza się do umówienia spotkania. Czytaj: musi rozładować napięcie, a ty jesteś pod ręką.

Zobacz również: 10 oznak, że NIE jesteście dopasowani pod względem seksu

podrywacz

fot. Thinkstock

Nie znasz jego znajomych, ani rodziny

To najlepszy dowód na to, że nie traktuje tej znajomości jako związku. Nie jesteś jego dziewczyną, ale przygodną kochanką. Jak nie ta, to znajdzie się inna.

Kochacie się od tyłu

I to z jego inicjatywy. Dla casanovy to idealna pozycja, bo może uprawiać seks nie skupiając się za bardzo na tym, z kim to robi. Patrzenie ci w oczy zwyczajnie go peszy.

Pozwala ci spotykać się z innymi

Chyba już nie masz wątpliwości, że ślubu z tego nie będzie? Gdyby chodziło o miłość, on chciałby mieć cię na wyłączność. Luźne podejście do wierności to najgorszy znak.

Twierdzi, że na ciebie nie zasługuje

Ten facet potrafi czarować i zawsze wie, co powiedzieć. W ten sposób przygotowuje cię na to, że wreszcie zerwie z tobą kontakt. Oczywiście dla twojego dobra, bo on nie jest ciebie godzien.

Komentarze (14)

Ocena: 3.57 / 5
gość (Ocena: 1) 18.12.2017 07:18
Och, jakżeż uroczo!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.12.2017 21:04
Hej kobiety pisze tutaj pierwszy raz bo naprawdę potrzebuje opinii z zewnątrz. Od jakiegoś czasu bardzo podoba mi się kolega z pracy. Zauważyłam że on też na mnie zerka, na zebraniach siada blisko mnie i zaczął częściej pod byle jakim pretekstem wpadać do mnie do biura. Jest on typem bardzo grzecznym raczej nieśmiałym takim który nigdy nie próbowałby być nachalnym do kobiety. Naprawdę gentleman. Ostatnio po firmowej imprezie odwiozę mnie do domu o 1 w nocy. Do dworca podwozil jeszcze jednego kolegę z firmy więc i ja się zabrałam. Na dworcu tamten wsiadł i ja też chciałam bo miałam pociąg za pół godziny a on nagle do mnie że ja mam wsiadac podać mu adres i że on mnie odwiezie bezpiecznie pod sam dom. Zbaranialam w sekundzie ale byłam szczęśliwa. Po drodze do domu minął niby przypadkiem dwa zjazdy z autostrady bo się niby że mną zagadal I w konsekwencji jechaliśmy pod mój dom prawie godzinę gdzie droga trwa 20 minut. Pod domem przytulił mnie przyjacielsko i jeszcze czekał aż wejdę do klatki schodowej. W trakcie drogi pytał mnie o wiele osobistych rzeczy np. Czy sama mieszkam. Pomóżcie kobiety bo on mi się od dłuższego czasu strasznie podoba ale nie chce sobie nic skręcać żeby się nie rozczarować. Jak byście to zinterpretowaly??
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 17.12.2017 19:19
znam kogoś takiego i w sumie nie mam nic przeciwko temu, aby spotykać się tylko na seks, najgorsze jednak, ze on udaje świętoszka i hipokryta z niego pierwsza klasa... wkręca pannom, że jest porządny i tylko związek na poważnie, zaliczy kilka razy - jak się mu uda :P i szuka kolejnej, na każdej byłej zaliczonej nie zostawia suchej nitki...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.12.2017 17:01
ja bym tak chciała... niestety po kilku latach wspólnego życia ma odwrotnie. nie zamierzam prosić się o seks. Marzy mi sie romans i właśnie takie podejście.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.12.2017 07:58
13. Za nic na świecie nie chce ujawnić swojego (prawdziwego) nazwiska.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo