Odkryła na Instagramie, że mąż ją zdradza. Dowodem jest TO niepozorne zdjęcie... (O czym świadczy?)

Kiedy je zobaczyła - nie miała wątpliwości, że trafiła na profil jego kochanki.
Odkryła na Instagramie, że mąż ją zdradza. Dowodem jest TO niepozorne zdjęcie... (O czym świadczy?)
źródło: Instagram (instagram.com/agranovych)
10.12.2017

Mówi się, że media społecznościowe ułatwiają nam życie. Umożliwiają szybki przepływ informacji i zbliżają ludzi, którzy nie mają możliwości spotkać się twarzą w twarz. Dzięki nim ze wszystkim jesteśmy na bieżąco. Ale to tylko jedna strona medalu. Portale i aplikacje potrafią też sporo namieszać. Ona coś o tym wie.

Yulia Agranovych musiała zakończyć udane do tej pory małżeństwo, kiedy okazało się, że ukochany mąż nie jest jej do końca wierny. O zdradzie dowiedziała się przypadkiem. Dowodem okazało się niepozorne zdjęcie, na które trafiła na Instagramie.

Nie szukałam tam niczego konkretnego. Jak co rano włączyłam aplikację i zaczęłam przeglądać fotki. Moją uwagę przykuł profil pewnej dziewczyny - wspomina.

Zobacz również: „Chyba dam drugą szansę byłemu, który mnie zdradził. Mam co prawda nowego faceta, ale...” (Trudna historia Agnieszki)

dowód na niewierność

źródło: Instagram (instagram.com/agranovych)

Młoda mężatka nie miała pojęcia, kim jest niejaka Vlada Abramovich. Z aplikacji dowiedziała się jednak, że obie mają wielu wspólnych obserwatorów. Wszystko wskazywało na to, że obracają się w tym samym kręgu znajomych, ale jeszcze nie miały okazji się poznać. Nic w tym dziwnego…

Jedna z fotografii na jej profilu szczególnie zaciekawiła naszą bohaterkę. Teoretycznie niczym się nie wyróżnia, ale w praktyce ten kadr okazał się gwoździem do trumny małżeństwa. Oświetlona ulica to widok z okna ich mieszkania. A dokładnie - z sypialni. Nie mogąc się powstrzymać, skomentowała post: Piękny widok z okna sypialni mojego męża.

Yulia zaczęła przeglądać kolejne zdjęcia. Zobaczyła na nich również swojego małżonka.

Zobacz również: Imiona, które noszą wierne dziewczyny

dowód na niewierność

źródło: Instagram (instagram.com/agranovych)

W czasie konfrontacji oboje zaprzeczyli, żeby łączyło ich coś więcej. Vlada miała być dziewczyną kolegi męża. Para odwiedziła ich, kiedy Yulii nie było w domu. Ta wersja nie obowiązywała jednak zbyt długo, bo wkrótce kochanka w mediach społecznościowych przyznała, że sypiała z jej wybrankiem.

„Ona jest jego żoną, a nie ja. Nie widzę problemu. Czy ten facet to warzywo pozbawione wolnej woli? Nie rozśmieszajcie mnie” - napisała, kiedy znajomi zarzucili jej nieuczciwość.

Niewierny małżonek nie miał wyjścia i wreszcie przyznał, że miewał kochanki w czasie ich małżeństwa. Były to jednak zdrady czysto fizyczne, bo mentalnie wciąż ją kochał. Miał uprzedzać każdą dziewczynę, że jest żonaty. Tak, jakby to cokolwiek zmieniało. Agranovych cieszy się, że przypadkiem poznała prawdę o nim. Zwłaszcza, że planowali powiększenie rodziny. Rozwód wydaje się jednak lepszym rozwiązaniem.

Zobacz również: To właśnie w ten sposób zdradzamy najczęściej

dowód na niewierność

źródło: Instagram (instagram.com/vladaabramovich)

To z nią zdradzał ją mąż

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.12.2017 15:05
Miałam podobnie, po zdjęciu psa na instagramie zorientowałam się, że chłopak z którym się "spotykam", spotyka sie również z inną :) teraz od jakiegoś czasu są razem, a ja sie ciesze, że to ona sie z nim męczy a nie ja :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.12.2017 18:15
z moim narzeczonym miałam podobną sytuację, podobno wyjechał na męski wypad z kumplami z firmy w góry. Po paru tygodniach w proponowanych na instagramie wyswietliło mi sie zdjęcie kobiety (o którą kiedyś juz bylam zazdrosna, bo wiem ze dawniej ich coś łączyło) obok kominka w apartamencie. Tak się złożylo, że narzeczony miał zdjęcie obok tego samego kominka. Jasne, moglo tak być, że dziwnym trafem byli w tym samym apartamencie, ale w innym czasie, jednak jak pokazalam mu to zdjęcie to od razu się przyznał
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie