Imiona, które noszą wierne dziewczyny

Dane osobowe (podobno) świadczą o tym, czy jesteś stała w uczuciach...
Imiona, które noszą wierne dziewczyny
Fot. Unsplash
06.12.2017

Wydaje się, że imię to kwestia przypadku. Nie mamy na nie żadnego wpływu, bo to decyzja naszych rodziców (chyba, że zdecydujemy się je zmienić). Choć niektórzy twierdzą, że wpływa bezpośrednio na nasze życiowe wybory i osobowość, raczej nie brzmi to zbyt racjonalnie. To tylko kilka liter w danych osobowych. Istotnych, ale bez większego znaczenia.

Czy aby na pewno? Jak czytamy w serwisie naszemiasto.pl, przypisywane danym imionom cechy charakteru mogą mieć więcej wspólnego z rzeczywistością, niż nam się wydaje. Niektóre z nich mają świadczyć np. o naszej wierności. Ich właścicielki nigdy nie zdradzają i zawsze można im ufać.

Nie wiemy, czy mężczyźni faktycznie się tym sugerują, ale lepiej sprawdź, czy znalazłaś się na liście…

Zobacz również: Żeńskie imiona o najpiękniejszym znaczeniu ♥♥♥

wierna kobieta

fot. Unsplash

Barbara

Jest wrażliwa i uduchowiona. Spełnia się w zawodach artystycznych. Dba o siebie, a przede wszystkim o swojego męża i dzieci.

Monika

Bardzo ugodowa i nigdy się nie kłóci. Dostosowuje się do ludzi, zwłaszcza ukochanego mężczyzny. W życiu szuka stabilizacji i przewidywalności.

Zofia

Rzadko myśli o sobie. Pomaga wszystkim wokół, czym imponuje płci przeciwnej. W miarę szybko wychodzi za mąż i rozwód jej raczej nie grozi.

Emilia

Żyje dla innych. Bardzo chce stworzyć rodzinę i jest opiekuńcza. Wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia i pozostaje wierna wybrankowi.

Zobacz również: MĘSKIM OKIEM: Uważaj na facetów o imieniu...

wierna kobieta

fot. Unsplash

Zuzanna

Nie daje się podrywać. To ona wybiera sobie partnera i zazwyczaj świetnie jej to wychodzi. Tworzy szczęśliwą rodzinę, w której nie ma miejsce na zdradę.

Dorota

Potrafi znaleźć męża, a w podobnych wyborach pomaga też koleżankom. Kobieta z sercem na dłoni, której nie interesują przelotne romanse.

Sabina

Wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia i zazwyczaj się nie myli. Zazwyczaj tworzy szczęśliwe małżeństwo, w którym się spełnia.

Zobacz również: Lista najseksowniejszych imion

wierna kobieta

fot. Unsplash

Agata

Ma szczęście w miłości, dlatego staropanieństwo jej nie grozi. Dzieci są dla niej najważniejsze. Dba o męża i nie widzi poza nim świata.

Wiktoria

Mężczyźni pożerają ją wzrokiem. Ma klasę i podoba się niemal wszystkim. Sama jednak nie skacze z kwiatka na kwiatek i interesuje ją tylko ten jedyny.

Magdalena

Jest bardzo wyrozumiała. Kiedy się zakocha, przestaje dostrzegać ewentualne wady. Charakteryzuje ją stałość w uczuciach.

Teresa

Kobieta silna, samodzielna i wyrozumiała. Pielęgnuje sprawdzone przyjaźnie, lubi swoją pracę, a w miłości szuka przede wszystkim oparcia i stabilizacji.

Komentarze (22)

Ocena: 4.36 / 5
Andrzej Kulaszyński - Łódź (Ocena: 5) 09.05.2018 09:42
Trudno się wypowiedzieć na "pusty" i nieprzemyślany temat. Sposób bycia a w tym wierność, miłość uczciwość to cechy zależne wyłącznie od charakteru człowieka a nie nadanego przez rodziców imienia.
odpowiedz
i87t 0o (Ocena: 3) 16.01.2018 17:24
To bardzo wierne imię
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.12.2017 23:59
Co jak co, ale z tym, że Magdaleny są wierne nigdy się nie zgodzę :D Madzia - była dziewczyna mojego chłopaka, zdradzała go przez dobry rok, co weekend z innym, jak się dowiedział jakie ma rogi to pomimo tego, że unika lekarzy zrobił sobie badania żeby dowiedzieć się czy ten szon go niczym nie zaraził. Poza tym samo pochodzenie tego imienia jest ciekawe..
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.12.2017 22:47
A teraz lista imion, które noszą mężczyźni którzy nie zdradzają: Koniec.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.12.2017 22:21
Agnieszka... w życiu nie spotkałam żadnej serdecznej. Znam z 7 Agnieszek każda to perfidna zołza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo