Miłość bez zaufania: Mój facet flirtuje z innymi

Jak zareagować w takiej sytuacji, aby zachować klasę?
Miłość bez zaufania: Mój facet flirtuje z innymi
Fot. Unspash.com
10.12.2017

Widok ukochanego flirtującego z inną kobietą może doprowadzić do wybuchu wściekłości. Dla własnego dobra powinnaś się jednak powstrzymać. Po pierwsze weź pod uwagę, że ona może nie być świadoma, że on już ma dziewczynę. Oczywiście są też dziewczyny, które o to nie dbają. Musisz też przyznać sama przed sobą, że facet ponosi część winy, o ile nie całą, mając na względzie pierwszy przypadek. Dlatego nawet jeżeli masz ochotę chwycić ją za włosy i odciągnąć od niego, najpierw opanuj się, a potem działaj.

Istnieje też możliwość, że oni tylko rozmawiają, nawet jeżeli żartują i wymieniają między sobą uśmiechy. Na początek zadaj sobie pytanie, czy jesteś pewna, że oni przekroczyli granice koleżeństwa. Jeżeli tak, wkrocz do akcji. Zrób to jednak z rozmysłem i klasą. Wierz nam, nie warto robić z siebie furiatki przez dziewczynę, która nie respektuje praw innych kobiet oraz faceta – flirciarza.

Oto kilka sposobów, jak sobie poradzić z taką sytuacją.

Zobacz także: Chłopak w tajemnicy stworzył okrutną listę jej wad i zalet. Dotarła do niej i dowiedziała się, że... (Szczerze jej współczujemy)

 

facet flirciarz

Fot. unsplash.com

Poczekaj na jego reakcję

Załóżmy, że ona ewidentnie z nim flirtuje. Uśmiecha się, strzela oczami i potrząsa włosami. A co on na to? Jeżeli ją zignoruje, to bardzo dobrze. Gdy tego nie zrobi, na osobności porozmawiaj z nim i powiedz, że nie będziesz tolerować jego flirtu z inną. Odradzamy robienie scen. Podejdź do nich i poproś partnera o pomoc. Wymyśl wiarygodną wymówkę i zabierz go od niej. Na stronie powiedz stanowczo, że jeżeli to się powtórzy, koniec z wami.

Doprowadź do otwartej konfrontacji

Jeżeli widzisz, że ona chętnie z nim flirtuje, najpierw weź głęboki oddech, a potem postaraj się uspokoić. Zapytaj się jej, dlaczego flirtuje z twoim chłopakiem. Prawdopodobnie zrobi jej się głupio i zacznie wszystkiemu zaprzeczać. Nie daj się ponieść emocjom ani speszyć i obstawaj przy swoim. Bądź stanowcza. Powiedz, że jest nie w porządku lub coś podobnego. W każdym razie chodzi o to, abyś nazwała rzeczy po imieniu. Jeżeli kobieta zobaczy, że nie reagujesz na flirt swojego faceta z inną, zacznie pozwalać sobie jeszcze bardziej. Jeżeli chodzi o niego, porozmawiaj z nim na osobności.

facet flirciarz

Fot. unsplash.com

W ogóle nie reaguj, jeżeli...

widzisz, że ona próbuje cię sprowokować. Są kobiety, którym wcale nie zależy na mężczyznach, ale na doprowadzeniu do wściekłości ich kobiet. Czerpią satysfakcję z tego, że niszczą ich szczęście. To tzw. toksyczne osoby. Gdy podejrzewasz, że tak jest w tym przypadku, zignoruj sytuację. Pokaż, że w ogóle cię to nie rusza. Możesz zająć się czymś innym albo porozmawiać z inną osobą. Ona prawdopodobnie przestanie z nim flirtować, gdy to zobaczy. Nawet jeśli on odrobinę poddaje się flirtowi, odpuść. Porozmawiasz z nim potem.

Dołącz do rozmowy

Gdy podjerzewasz, że ona może nie wiedzieć o statusie jego związku, podjedź i dołącz do nich. Postaraj się to zrobić w miarę naturalnie. Nie dawaj do zrozumienia komentarzami, że on jest twoim facetem, ale raczej dotykiem. Oprzyj się delikatnie o niego, pogłaszcz go po ramieniu albo wsuń się pod jego ramię. Nie rób tego ostentacyjnie. Po prostu pokaż subtelnie, że facet jest zajęty.

Zobacz także: „Moja dziewczyna zrobiła coś takiego, że w jednej chwili ją znienawidziłem. Nigdy jej nie wybaczę!”

 

facet flirciarz

Fot. unsplash.com

Zabierz go stamtąd

Zrób to w przypadku, gdy on wydaje sie zażenowany sytuacją. Bardzo ważne jest rozpoznanie, czyli stwierdzenie, kto jest stroną inicjującą flirt. Obserwuj uważnie swojego faceta i bądź wobec niego w porządku. Nie osądzaj go od razu. On może nie reagować, ponieważ jest bardzo zażenowany i nie wie, co zrobić. Zdarzają się takie przypadki facetów. Wtedy zawołaj go pod jakimś pretekstem.

Zerwij z nim

Zrób to natychmiast, jak tylko on i ona przestaną flirtować. Nie rób scen, ale porozmawiaj z nim na spokojnie. Powiedz, że wszystko widziałaś i nie chcesz być z takim człowiekiem. Musisz być jednak pewna, że on chętnie podtrzymywał z nią flirt. To brutalne, ale dobre rozwiązanie. Dasz mu nauczkę, a jednocześnie zachowasz do siebie szacunek. Jeżeli mu na tobie zależy, być może pożałuje tego, co zrobił i zawalczy o ciebie. Wtedy zadecydujesz, czy należy mu się druga szansa. To opcja dla silnych, odważnych kobiet.

 

Komentarze (16)

Ocena: 4.75 / 5
gość (Ocena: 5) 12.12.2017 20:03
Rety, a niech sobie jakaś baba flirtuje z moim chłopcem. Mnie od tego chłopa nie ubędzie, a jej nie przybędzie. A jak chłop ma sobie pójść w silna dał to i tak pójdzie. Żenujące porady "wyprowadz go stamtąd" buahahah, a co to, kukielka? Nie będzie mu się podobać rozmowa to sam sobie odejdzie od tej kobiety.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.12.2017 17:13
czym innym jest koleżeństwo, znajomi - bez podtekstów, jeśli jest się w związku, czym innym flirt, to zabawa dla wolnych, tylko i wyłącznie!
zobacz odpowiedzi (8)
gość (Ocena: 5) 10.12.2017 09:58
Ja nie uważam flirtu za coś złego. Jeżeli opiera się na żartach i spojrzeniach, a później się znajomości nie podtrzymuje, to nie ma się o co awanturować. Flirt podnosi ludziom samoocenę, odpręża i bawi. Nie musi znaczyć, że ktoś jest nieszczęśliwy w związku. Ja tam flirtuję. Z zajętymi też. Nie inicjuję flirtu z zajętymi, ale też nie zrywam go oburzona. Nie zliczyłabym kobiet, które mi za to zrobiły awantury. Wysyłały dziwne wiadomości, wyrzucały ze fejsbukowych znajomych ich facetow (dorosłe kobiety). Nie czuję się winna temu, że nie ufajom seoim facetom. Trocje mi nawet żal tych kobiet, które muszą pilnować mężów na każdym kroku. Mój mąż nie jest z natury flirciarzem, ale dobrze wygląda i zarabia, więc kobiety do niego lgną. Nigdy by mi nie przyszło do głowy robić awantury, bo ktoś go podrywa, a on pozostaje uprzejmy i nie przerywa rozmowy. Mąż ma być ze mna z wyboru, a nie braku opcji. Po co mi facet, ktorego muszę pilnować? Sama flirtuję, ale pewnych granic nie przekraczam, każdy mój flirt można uznać za uprzejmość (na upartego). Nigdy nie zdradziłam męża i nue planuję. Wychodzi na to, że bawi mnie pokazywanie kobietom, kogo mają w domu...Czasem wystarczy kilka uśmiechów i dotknięcie ramienia, a facet traci głowe. Żenada.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 10.12.2017 09:57
Jak flirtuje z inną to znaczy że mu się znudziłaś i szuka innej - proste. Faceci nie są skomplikowani.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo