Faceci pozwolili sobie na bardzo szczere wyznania: Miękną mi kolana, kiedy kobieta...

Właśnie tak najłatwiej uwieść mężczyznę. Wiedziałaś, że kręci ich COŚ TAKIEGO?
Faceci pozwolili sobie na bardzo szczere wyznania: Miękną mi kolana, kiedy kobieta...
Fot. Thinkstock
23.11.2017

Każda z nas chce się podobać. Odwieczne pytanie brzmi jednak: jak to zrobić? Wbrew pozorom, aby mężczyzna spojrzał na nas łaskawym okiem nie wystarczy (przynajmniej nie zawsze) wyeksponować swoich największych fizycznych atutów. Panowie być może są wzrokowcami, ale czasami głęboki dekolt, odsłonięte nogi i buty na wysokim obcasie nie gwarantują sukcesu.

Na szczęście dzięki aplikacji Whisper, która służy do anonimowego dzielenia się sekretami, wiemy o męskich upodobaniach nieco więcej. Tym razem faceci zdradzili, kiedy na widok kobiety miękną im kolana. Wskazali na cechy wyglądu i osobowości, które rozkładają ich na łopatki, a wtedy do zauroczenia już tylko jeden krok.

Dzięki tym wyznaniom uwodzenie stanie się o wiele prostsze. O ile tylko masz na to ochotę…

Zobacz również: 7 cech, które musisz mieć, by rozkochać w sobie każdego faceta

seksowna kobieta

fot. Unsplash

„Kręcą mnie rajstopy. Zwłaszcza kabaretki. Tatuaże też są wspaniałe. Na ich widok dosłownie się rozpływam”.

„Zabrałem dziewczynę do salonu manikiuru, bo bardzo lubi mieć zadbane paznokcie. Była szczęśliwa. I właśnie to uwielbiam - kiedy od kobiety promieniuje czysta radość i wdzięczność”.

„Nie ma nic piękniejszego od kobiecego uśmiechu. Kiedy moja dziewczyna jest wesoła, wtedy za każdym razem od nowa się w niej zakochuję”.

„Jestem zafascynowany młodością. Uwielbiam patrzeć na młode dziewczyny. Wstyd się przyznać, ale wtedy zapominam, że jestem już w związku”.

„Bardzo żałuję, że moja partnerka jest brunetką, bo najbardziej podniecają mnie rude. Na ich widok naprawdę miękną mi kolana”.

„Im większa i bardziej krągła kobieta, tym lepiej. Zwłaszcza, kiedy ma na sobie szpilki, a na jej ciele widoczne są tatuaże”.

Zobacz również: Jakich kobiet nie szanują faceci?

seksowna kobieta

fot. Unsplash

„Nie ma nic seksowniejszego, niż zgrabna dziewczyna w koszulce na ramiączkach. Koniecznie bez stanika pod spodem. Prześwitujące sutki działają na wyobraźnię”.

„Reaguję tak na jeden konkretny zapach. To perfumy mojej największej miłości. Teraz każda kobieta, która tak pachnie, od razu rzuca mnie na kolana”.

„Nie wiem dlaczego tak reaguję, ale rozpływam się na widok ciężarnych kobiet. Wiem, że spodziewają się dziecka z kimś innym, ale odstający brzuch jest taki piękny”.

Masywne buty na bardzo wysokim obcasie to coś, co totalnie mnie rozwala. Człowiek ma ochotę paść na kolana i błagać o jej zainteresowanie”.

„Odczuwam pociąg seksualny do inteligentnych kobiet. Takich, z którymi można rzeczowo porozmawiać i wiem, że przeczytała w życiu przynajmniej kilka książek”.

„Kręcą mnie służbowe stroje. Zwłaszcza elegancka spódnica, żakiet, a pod nim oficjalna bluzka. Takie urzędniczki są zazwyczaj najmniej osiągalne, a przez to piekielnie seksowne”.

Zobacz również: 9 oznak, że znalazłaś w nim swoją bratnią duszę

seksowna kobieta

fot. Unsplash

„Kiedy widzę, jak kobieta przygryza swoją dolną wargę. To doprowadza mnie do erotycznego szaleństwa”.

„Uśmiech to podstawa. Zwłaszcza, kiedy na policzkach dziewczyny pojawiają się wtedy takie małe urocze dołeczki. Po tym poznaję, że mam do czynienia z kimś wyjątkowym”.

„Uwielbiam patrzeć na śpiące kobiety. Są wtedy takie spokojne, niewinne i słodkie. Właśnie w ten sposób poznałem swoją dziewczynę, kiedy po imprezie nocowaliśmy u naszych wspólnych znajomych”.

„Kiedy kobieta opiera swoją głowę o moją klatkę piersiową. Wtedy czuję się męski i wyjątkowy”.

„Mięknę na widok młodych mam, które troszczą się o swoje dzieci, bawią się z nimi, rozmawiają. Są wtedy takie ciepłe i dobre”.

„Im mniej makijażu na twarzy, tym lepiej. Kiedy nie ma go w ogóle - jestem już zupełnie ugotowany. Naturalność jest najseksowniejsza”.

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
Aga (Ocena: 5) 22.12.2017 16:51
Jednym słowem... każdy facet reaguje na co innego?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.11.2017 10:36
Kto pisał te idiotyzmy??? Masakra, to chyba "faceci" niczym chłopaki do wzięcia...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 23.11.2017 05:24
Debile. Normalnie sami debile. Czytam i nie wierzę. "„Im większa i bardziej krągła kobieta, tym lepiej ..." ha ha ha ha (ideał: 180 cm, 150 kg) ha ha ha ha.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo