7 cech, które musisz mieć, by rozkochać w sobie każdego faceta

Mężczyźni opisali zarówno wygląd, jak i charakter kobiety, w której mogliby się zakochać. Ile brakuje Ci do ideału?
7 cech, które musisz mieć, by rozkochać w sobie każdego faceta
Fot. iStock
17.11.2017

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ponieważ każdemu podoba się coś innego. W związku z tym trudno stworzyć jeden ogólny wzór piękna, który zachwyciłby wszystkich wokół. A jednak istnieje kilka „wytycznych” odnośnie kobiecego ideału. Dzisiejszy artykuł tylko to potwierdza.

Przeprowadziłyśmy wśród mężczyzn ankietę, która miała na celu wyłonienie najbardziej pożądanych kobiecych cech – zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i charakter. Panowie wskazali 7 czynników, które sprawiają, że kobieta automatycznie staje się przedmiotem ich westchnień.

W kim zakochują się bez pamięci? Sprawdź, ile brakuje Ci do ich ideału.

Piękne zęby

Jeśli rodzice zainwestowali w twój uśmiech i jako dziecko nosiłaś aparat korygujący, powinnaś być im za to wdzięczna. Mężczyźni zwracają bowiem uwagę na kobiecy uśmiech. Równe, białe zęby, bez próchnicy i ciemnych plomb przysporzą ci niejednego adoratora.

Wierność

W porządnych dziewczynach mężczyźni zakochują się dużo szybciej niż w tych niegrzecznych. Im bardziej niedostępna jest kobieta, tym lepiej. Trzeba ją zdobywać, uwodzić, a ona i tak kieruje się swoimi zasadami. I dobrze! Wtedy facet ma pewność, że jego partnerka nie będzie skakać z kwiatka na kwiatek i zdradzać go z kim popadnie.

ideał kobiety

Fot. iStock

Średni wzrost

Zdziwiona? Panowie bardzo mocno zwracają uwagę na wzrost kobiety. Rzecz jasna najbardziej lubią „średnie” dziewczyny, które mają od 160 do 170 cm. Zbyt niskie lub zbyt wysokie panie są przez płeć męską postrzegane jako mniej atrakcyjne.

Perfekcyjna pani domu

Choć żyjemy w XXI wieku, przedstawiciele płci męskiej wciąż szukają w kobietach przywiązania do tradycji. Czyli? Jeśli dziewczyna uwielbia gotować (i – co najważniejsze – świetnie jej to wychodzi), dba o porządek w swoim mieszkaniu, a do tego ciepło wypowiada się o dzieciach, facet jest ugotowany i zakochuje się bez pamięci.

Moda męskim okiem: Te ciuchy noszą dziś WSZYSTKIE dziewczyny (a faceci - niestety - mają ich serdecznie dosyć)

ideał kobiety

Fot. iStock

Poczucie humoru

Mężczyźni ubóstwiają kobiety, które mają poczucie humoru. I chodzi tu zarówno o inteligentne dogryzanie partnerowi, jak i o dziecinne wygłupy. Dziewczyna, z którą facet zaśmiewa się do rozpuku, rozkochuje go w sobie szybciej, niż mogłoby się jej wydawać.

Ładny biust

Mężczyźni są wzrokowcami, a zatem ten podpunkt nie powinien nikogo zdziwić. Co kryje się pod określeniem „ładny biust”? Przede wszystkim takie piersi powinny być stosunkowo duże (takie, żeby mieściły się w męskiej dłoni) i naturalne. Silikonowe wypełniacze nie są czymś, co kręci facetów. Nie przepadają jednak także za płaskimi deskami. Jak uzasadnili w ankiecie – muszą mieć za co złapać.

Figura klepsydry

Kompletnie nie mamy na to wpływu. Jedne z nas mają figurę gruszki, inne jabłka, jeszcze inne kolumny – i żadne ćwiczenia nie są w stanie zmienić budowy naszego ciała. Mimo to panowie okazali się nieubłagani. Podobają im się dziewczyny o sylwetce klepsydry, z widocznie zarysowanym biustem, ładnie zaokrąglonymi biodrami i wcięciem w talii.

Komentarze (12)

Ocena: 4.75 / 5
gość (Ocena: 5) 23.12.2017 22:41
Prawda
odpowiedz
dor (Ocena: 2) 30.11.2017 23:37
Ta, bo faceci to szczyt chodzącej wierności. Bzdura, niegrzeczne dziewczyny nie chcą zdradzać, tylko nie dajecie im powodu żeby tego nie robić :/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.11.2017 00:23
Jestem bardzo ładna, ale mam mały biust i mam 157 cm... Zawsze miałam ogromne powodzenie i potrafię maksymalnie rozkochać w sobie faceta. Nie dlatego ze jestem idealna, bo nie jestem! Nie umiem gotować i mam trudny charakter, ale wiecie w czym tkwi sekret? W szanowaniu siebie, wysokiej samoocenie i ciekawej osobowości. Zgadzam sie w 100 proc z któraś z przedmówczyn: cen sie wysoko to inni tez Cie bedą cenić! W innym przypadku nie ma szans na powodzenie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.11.2017 01:44
Ja mam prawie o wszystko, a jakiegoś wielkiego powodzenia u facetów nie mam. Już wam pierdyliard razy napisałam w komentarzu że ilu jest facetów na świecie, tyle gustów. I jeden lubi niskie dziewczyny, drugi wysokie, trzeci grube, a jeszcze inny wychudzone i kompletną bzdurą jest wnioskowanie na podstawie jednego komentarza jakiegoś faceta pisać, że wszyscy faceci takie kobiety lubią.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.11.2017 16:54
Oj tam, oj tam. Ja mam białe zęby, ale z diastemą i nieidealnie proste. Panią domu jestem taką sobie, ale się staram. Na wstępie oświadczyłam facetowi, że żadnych dzieci i ślubu. Niektórzy posądzają mnie o anoreksję i mam bardzo mały biust (ale płaska nie jestem). Wzrost średni i poczucie humoru są. Mimo wszystko znalazłam faceta, który często powtarza mi, że jestem cudowna, piękna i (przynajmniej dla niego, a to mi wystarczy) idealna. Ogółem - nigdy nie narzekałam na powodzenie, wręcz przeciwnie. Fakt, że przyciągam koneserów dość specyficznej urody (bo jestem naturalnie ruda i piegowata), ale nigdy nie miałam problemów ze znalezieniem faceta.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo