Nawyki, zachowania i upodobania typowe dla kobiet, które przejęli FACECI

Nie lubią się do nich przyznawać...
Nawyki, zachowania i upodobania typowe dla kobiet, które przejęli FACECI
Fot. Unsplash
20.11.2017

Chociaż faceci nigdy by się do tego nie przyznali, robią rzeczy typowe dla kobiet. Na ich nieszczęście, czasami udaje nam się ich przyłapać na czynnościach zakazanych. Męźczyźni wszystkiemu zaprzeczają albo odwracają kota ogonem, ale my wiemy swoje – krytykują nas, a sami wcale nie są lepsi. Ich niektóre zachowania, nawyki oraz upodobania są charakterystyczne dla kobiet. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy tutaj o nich nie wspomniały.

Jesteś ciekawa, o co chodzi? Faceci mają z nami aż 13 wspólnych rzeczy!

Poprawiają sobie humor jedzeniem słodyczy

Faceci też mają gorsze momenty i lubią wtedy pałaszować czekoladę. Podobnie jak kobiety włączają film i starają się nie myśleć o problemach. Czekolada działa na każdego. Męźczyźni nie lubią się jednak przyznawać do tej słabości.

Zobacz także: To zdecydowanie najbardziej przerażająca historia o oświadczynach, jaką kiedykolwiek przeczytasz...

 

kobiece zachowania u mężczyzn

Fot. unsplash.com

Całują koty

To kobiety, które mają koty, są wyśmiewane i nazywane starymi pannami. Tymczasem faceci również kochają te słodziaki. Bawią się z nimi, śpią, a nawet je całują. Różnica jest taka, że mężczyzna tulący kociaka jest przeważnie uważany za słodkiego, a kobieta za nieszczęśliwą Grażynkę. I gdzie ta sprawiedliwość?

Plotkują

Zdziwiłabyś się, jak faceci plotkują. Zwłaszcza kobiety są na ich celowniku. Opowiadają sobie wzajemnie, co ich dziewczyny robią, a czego nie, co w nich lubią, a co ich irytuje. Tematem dyskusji są też panny, które wpadły im w oko. Niestety chociaż głośno mówią o zaletach, nie pomijają wad i określają je w chamski sposób.

Długo poprawiają wygląd przed lustrem i robią przy tym miny

Wśród facetów znajdziemy wielu narcyców. Potrafią spędzać godziny przed lustrem. Poza tym w trakcie różnych uroczystości oraz imprez chodzą do łazienki, żeby poprawić ułożenie włosów i wygładzić zarost. Robią też miny, ćwiczą uśmiechy, a następnie oglądają je w lustrze z różnych stron.

Robią często zakupy

Faceci lubią fajne ciuchy. Czasami robią zakupy nawet częściej niż ich partnerki. Oto wyznanie, na które natknęłyśmy się w Sieci: „Mój facet robi zakupy odzieżowe 3 razy w miesiącu. Za każdym razem potrafi wydać ok. 500 zł. Kilka razy musiałam mu pożyczać pieniądze na rachunki. To jakiś dramat...” – pisze anonimowa forumowiczka.

kobiece zachowania u mężczyzn

Fot. unsplash.com

Płaczą na filmach o miłości

Oczywiście odwracają wtedy twarz i dyskretnie wycierają łzy. Co najlepsi udają, że muszą nagle iść do łazienki. Faceci nigdy otwarcie nie przyznaliby się do płaczu spowodowanego fabułą romansu. A jednak to prawda.

Robią zdjęcia jedzenia na Instagrama

Czasami mają ich nawet więcej niż kobiety. Siedząc w restauracji, bardzo często można zobaczyć wylansowanego faceta, który robi zdjęcie jedzenia swoim i’Phonem. Może zapomnieć o powiedzeniu towarzyszce komplementu, ale bez zdjęcia się nie obędzie.

Śpiewają pod prysznicem

Nic im tak nie poprawia humoru. Biorą w dłoń baterię prysznicową i udają, że to mikrofon. Następnie wykonują swoje ulubione kawałki. Kiedy przyłapiesz na tym swojego faceta, nie przeszkadzaj mu. To dla niektórych mężczyzn jeden z rytuałów.

Zakochują się w bohaterach filmowych

Oczywiście w przypadku facetów chodzi o seksowne bohaterki. Niedawno jeden z naszych znajomych zwierzył się w tajemnicy, że podkochuje się w Lady Mary z „Downtown Abbey”. Spytaj się swojego faceta, czy nie zauroczył się kiedyś w jakiejś bohaterce, a będziesz zdziwiona. To u facetów powszechne zjawisko. Oczywiście musisz obiecać, że nikomu nie piśniesz słowa na ten temat.

kobiece zachowania u mężczyzn

Fot. unsplash.com

Używają dużo kosmetyków

Nie myśl, że jesteś jedyną osobą w tym związku, która potrzebuje innego produktu do każdej części ciała. Faceci mają podobnie, a nawet podkradają kosmetyki swoim dziewczynom, siostrom oraz matkom. To nie te czasy, kiedy facet używał wyłącznie wody po goleniu oraz dezodorantu.

Narzekają

Faceci lubią też narzekać. Najczęściej na pracę, szefa, zarobki albo... dziewczynę. Najgorszy typ spośród narzekaczy to mężczyzna sfrustrowany. Nie ma dnia, aby czegoś nie skrytykował i nie pomarudził.

Porównują się do innych facetów

Mężczyźni są przewrażliwieni na punkcie swojego wyglądu. Tak jak kobietom zdarza im się porównywać do innych osób tej samej płci, a gdy zauważą przewagę jakiegoś faceta, powiedzieć na jego temat niemiły komentarz.

Przewracają oczami

To również można zaobserwować u facetów. Jeżeli mają dosyć tego, co mówisz, albo nie podoba im się jakiś pomysł, przewracają oczami. Robią to identycznie jak kobiety.
 
 Zobacz także: Jestem załamana. Przyłapałam swojego chłopaka na czymś OBRZYDLIWYM!
 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 01:12
To z tymi kotami u kobiet to bzdura, nie wierzcie w te brednie. Kobieta która ma kota w domu to napewno stara panna ? P1erdolnijcie się w pusty cymbał...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo