Chyba każda kobieta marzy o TAKICH oświadczynach. On ukrył pierścionek w...

Proste i bardzo efektowne!
Chyba każda kobieta marzy o TAKICH oświadczynach. On ukrył pierścionek w...
źródło: Instagram (instagram.com/vinpayne)
05.11.2017

Jakie powinny być oświadczyny? Wyjątkowe. To jednak nie oznacza, że najważniejsze pytanie w życiu facet musi zadać na szczycie Mount Everest albo na rajskiej wyspie. Czasami sprawdzają się prostsze, ale równie efektowne rozwiązania. Ten mężczyzna zrobił to w cukierni, ale zanim stwierdzisz, że to banał - musisz zobaczyć, w jaki sposób.

Matt zaprosił Stefanie do uroczej kawiarenki i poprosił ją o rękę przy gorącej czekoladzie i ciastkach. Nuda? Nie do końca. Pierścionek zaręczynowy pojawił się znienacka i doprowadził wybrankę do łez wzruszenia. Kobieta zupełnie się tego nie spodziewała. Błyskotka pojawiła się w kubku z napojem. Na środku kwiatu ze słodkiej pianki, który rozkwitł pod wpływem ciepła.

Ta historia to najlepszy dowód, że liczy się dobry pomysł. Spektakularne zaręczyny mogą kosztować grosze. To trzeba zobaczyć…

Zobacz również: LIST: „Czy poprosić narzeczonego o wymianę pierścionka zaręczynowego? Jest potworny!”

 

To właśnie ten moment, kiedy Stefanie otrzymuje zamówioną czekoladę na gorąco. Na powierzchni napoju znajduje się biały kwiat wykonany ze słodkiej pianki. Jadalna dekoracja pod wpływem ciepła rozwinęła swoje płatki i wtedy jej oczom ukazał się pierścionek zaręczynowy.

Matt tradycyjnie padł na kolana i oficjalnie poprosił swoją ukochaną o rękę. Ta, choć oszołomiona i maksymalnie wzruszona, oczywiście się zgodziła.

Zobacz, jak wygląda taki kwitnący napój z bliska

jak się oświadczyć

źródło: Instagram (instagram.com/vinpayne)

Tak wyglądały zaręczyny Matta i Stefanie

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.11.2017 05:36
On ukrył pierścionek w... dupie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.11.2017 08:58
Dla mnie publiczne oswiadczyny to zgroza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo