Typy kobiet, których mężczyźni nigdy NIE PODRYWAJĄ

Jesteś na tej liście?
Typy kobiet, których mężczyźni nigdy NIE PODRYWAJĄ
Fot. Thinkstock
05.11.2017

Są takie typy kobiet, których faceci nie chcą podrywać. Nieważne, czy dziewczyna jest piękna, inteligentna i ma mnóstwo innych zalet. Po prostu cechuje ją ta jedna konkretna rzecz, dyskwalifikująca w oczach mężczyzn. Chodzi zwłaszcza o tych, którym zależy na poważnej relacji.

Jeżeli nigdy nie byłaś w związku albo od długiego czasu jesteś sama, chociaż robiłaś wszystko, co było w twojej mocy, aby zmienić ten stan, może nadszedł czas na szczerą spowiedź...

Oto typy kobiet, od których mężczyźni uciekają.

Rozwódka

To kobieta z przeszłością. Mężczyzna nie może być pewien na 100 proc., dlaczego jej małżeństwo się rozpadło. Ona wniesie do związku pewien bagaż doświadczeń, niekoniecznie komfortowy dla faceta, który ma czyste konto. Wielu facetów przyznaje, że nie ufa rozwódkom. Zwłaszcza, gdy są bardzo młode, a ich małżeństwo trwało chwilę.

Zobacz także: Co w Twoim zachowaniu odpycha mężczyzn?

jakich kobiet nie lubią faceci

Fot. unsplash.com

Szara myszka

Mężczyźni lubią chwalić się kobietami, a szara myszka nie wyróżnia się ani fajnym wyglądem, ani ciekawym charakterem. Co prawda to nie znaczy, że nie ma liczych zalet. Często jest wręcz odwrotnie, ale szare myszki ukrywają je przed światem. Faceci lubią u kobiet pewność siebie, a ich zachowanie jest jej zaprzeczeniem.

Zaniedbana

Mężczyźni to wzrokowcy. Zwracają uwagę na strój, uczesanie, paznokcie i wiele innych rzeczy. Czasami są to nawet szczegóły. Na przykład grudki na rzęsach, plamka na bluzce albo odpryśnięty lakier na jednym z paznokci. Facet widzi to i już wie, czego może spodziewać się w przyszłości. Nie będzie chciał zaryzykować, że pojawisz się w takim stanie na spotkaniu z jego kumplami.

Wieczna studentka

Faceci lubią kobiety, które wiedzą, czego chcą od życia. Jeżeli dziewczyna zmienia studia jak rękawiczki i żadnego kierunku jeszcze nie skończyła, a jest blisko trzydziestki, coś jest nie tak. Najwyraźniej nie wie, co chce robić albo ma problem z realizacją planów. Mężczyźni obawiają się, że podobnie może być w przypadku związków albo innych ważnych kwestii. Poza tym wbrew pozorom oni też szukają stabilizacji. Z wieczną studentką będzie o nią trudno.

Imprezowiczka

Nie ma dla niej weekendu bez imprezy, a i w tygodniu lubi gdzieś wyskoczyć. Ciągle jest w biegu. Na jej profilach społecznościowych można znaleźć mnóstwo zdjęć z imprez. Niestety faceci nie lubią imprezowiczek. Dziewczyny, które często brylują w towarzystwie, kojarzą im się z pannami skaczącymi z kwiatka na kwiatek. Imprezowiczki nie mają dobrej opinii. Mężczyźni boją się rogów.

jakich kobiet nie lubią faceci

Fot. unsplash.com

Mądrala

Ona zawsze ma rację i wie lepiej. Lubi pouczać i poprawiać. Jej uwadze nie ujdzie najdrobniejszy błąd językowy, błąd w rozumowaniu bądź niewiedza. Można przy niej popaść w kompleksy, a wręcz nabawić się niskiego poczucia własnej wartości. Przebywanie z nią to ciągły stres. Faceci lubią wyluzowane i wyrozumiałe dziewczyny – takie, które akceptują ich ze wszystkimi wadami.

Dziewczyna Barbie

Na jej widok przychodzi na myśl tylko jedno określenie – plastik. Oprócz wyglądu ma też specyficzny styl bycia. Nigdy nie wiadomo, jaka jest naprawdę. Faceci cenią naturlaność. Wolą nawet mniej atrakcyjne dziewczyny niż idealne plastiki. Poza tym kobieta – ich zdaniem – powinna cenić pewne wartości i wzorować się na osobach, które coś osiągnęły i zachowują się skromnie. Wygląd Barbie wydaje się z tym sprzeczny.

Dziewczyna „przechodzona”

Duża liczba niezobowiązujących partnerów seksualnych? Będziesz skreślona! Niestety kandydatki na stałe dziewczyny powinny mieć jak najbardziej szlachetny charakter. Faceci nie zwracają pod tym względem uwagi na równouprawnienie. W większości uważają, że kobiety się nie szanują, gdy miały wielu kochanków. Nie wierzą też w gadanie, że te, które zachowywały się bardziej wstrzemięźliwie, dadzą im się później we znaki. Doskonale wiedzą, że to odwracanie kota ogonem.

Samotna matka

Różnie w życiu bywa i mężczyźni nie oceniają – a przynajmniej nie zawsze, ale mało który chce być tatą dla cudzego dziecka. To bardzo poważne zobowiązanie, które w przyszłości może zamienić się w kłopot.

Zobacz także: Jestem załamana. Przyłapałam swojego chłopaka na czymś OBRZYDLIWYM!

jakich kobiet nie lubią faceci

Fot. unsplash.com

Życiowa frustratka

W dzisiejszych czasach nie brakuje życiowych frustratów, wśród których jest też wiele kobiet. Ciągle narzekają na swoje życie, nie widzą w nim plusów, a co najgorsze odreagowują na innych ludziach. Ich towarzystwo jest męczące. Mężczyźni szukają spokojnych, pogodnych dziewczyn. Z takimi spędzanie czasu jest przyjemnością.

Chłopczyca

Ten typ po prostu odrzuca facetów. Nieważne, czy chodzi o wygląd czy sposób bycia. Po prostu najbardziej przyciągają ich kobiety, które różnią się od nich fizycznie. Tako samo jest z niektórymi cechami charakteru. Mężczyźni szukają kogoś, kto ich uzupełni, a nie swojego odpowiednika.

Dziewczyna – kumpel

Jest zbyt wyluzowana i przewidywalna. Nie ma w sobie tej tajemnicy, którą faceci lubią odkrywać. Oni już mają kumpli, a w dziewczynie szukają czegoś innego.

Dziewczyna z patologicznego domu

Alkohol, przemoc, różne dysfunkcje... Dzieciństwo czasami niesie ze sobą piętno i odgrywa dużą rolę w dorosłym życiu. Jeżeli facet szuka kandydatki na żonę, z pewnością odrzucą go podobne doświadczenia. Nie ma znaczenia, że to nie wina kobiety. Jeżeli ma być matką dzieci, będzie obawiał się, że przejęła z domu negatywne wzorce i takie same będą panować w ich gniazdku.

 

Komentarze (36)

Ocena: 4.53 / 5
zzz (Ocena: 5) 25.04.2018 16:26
Ta... i wszystko wskazuje na to , że dzisiejsi faceci wolą puste lale , ubierające się jak jakieś dz@$ki które opijają się bez przerwy na imprezach i chwalą się jakie to są ,,nayebane,,.
odpowiedz
Ktoś (Ocena: 3) 24.11.2017 21:36
Czyli od razu, jak nie jestem pogodną, milutką dziewczynką, to od razu nie ma szans na to, abym kogokolwiek miała? Fajnie. Ja posiadam większość tych cech, więc pewnie według tego artykułu mężczyzny nie będę miała. Pozdrawiam
odpowiedz
Ewa (Ocena: 1) 15.11.2017 23:12
Idiotyczny artykuł, nie ma nic wspólnego z prawdą. Mężczyzna wybiera dostępną emocjonalnie kobietę i nie ma znaczenia czy ma odprysk na paznokciu, czy się z nimi kumpluje. Kumpele bywają fajnymi partnerkami i kochankami. Uczucia się liczą do danej osoby a nie jej wygląd. Po drugie ludzie z jednego środowiska się przyciągają, np. z rodzin alkoholowych. Jeśli ktoś pracuje nad sobą, stworzy super związek.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 15.11.2017 10:44
To samo można odnieść do facetów. Na 100 dziewczyny nie chcą : niskich, grubych, niezadbanych, biednych, bezrobotnych, bez wykształcenia, starych, rozwodników, z zasądzonymi alimentami, bez mieszkania, pijaków, chamów i damskich bokserów.
odpowiedz
assfsd (Ocena: 5) 07.11.2017 20:35
"Faceci lubią kobiety, które wiedzą, czego chcą od życia........ Poza tym wbrew pozorom oni też szukają stabilizacji. " buhahahaha moj ex na pytanie po 3 latach "co robimy dalej" oznajmił ze nie zamierza się żenic, a nawet wspolne zamieszkanie byłoby dla niego zbyt duży zaangażowaniem się. także to by było na tyle.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo