To zdecydowanie najbardziej przerażająca historia o oświadczynach, jaką kiedykolwiek przeczytasz...

Chłopak chciał poprosić wybrankę o rękę. Przeżył koszmar!
To zdecydowanie najbardziej przerażająca historia o oświadczynach, jaką kiedykolwiek przeczytasz...
źródło: Instagram (twitter.com/willhighfieldd) / Unsplash
03.11.2017

Oświadczyny to jedno z najpiękniejszych, ale i najbardziej stresujących wydarzeń w życiu. Zwłaszcza dla mężczyzny, bo to on musi wyczuć odpowiedni moment i liczyć na przychylność wybranki. Niestety, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, na co najlepszym dowodem jest historia tego młodego Brytyjczyka.

19-letni Will Highfield postanowił opisać, jak wyglądało to w jego przypadku. To nie będzie historia z happy endem, ale trudny do wyobrażenia koszmar. Jego traumatyczne wspomnienia opublikowane na Twitterze z dnia na dzień stały się hitem Internetu. I nic w tym dziwnego.

Naprawdę trudno wyobrazić sobie gorszy scenariusz. A miało być tak pięknie…

Zobacz również: EXCLUSIVE: Dostałam bardzo tani pierścionek zaręczynowy. Jak NAPRAWDĘ się z tym czuję?

nieudane oświadczyny

źródło: Instagram (twitter.com/willhighfieldd)

„Nikt tego o mnie nie wie, ale kilka lat temu byłem szaleńczo zakochany i chciałem oświadczyć się dziewczynie, z którą się spotykałem. Powinienem wybrać lepsze miejsce, bo w momencie, kiedy chciałem to zrobić, do pokoju wpadł mój współpracownik Joseph.

Pojawił się znikąd, potknął się i uderzył twarzą prosto w szklany stolik. To wydarzenie oczywiście powstrzymało mnie przed poproszeniem dziewczyny o rękę.

Postanowiłem przełożyć moje plany na inny termin, aby upewnić się, że wszystko z nim w porządku. Wypadek wyglądał przerażająco” - rozpoczyna swoją historię.

Zobacz również: Niepokojąca historia Darii: „Stało się. Jestem zaręczona z wyznawcą islamu”

 

nieudane oświadczyny

fot. Unsplash

„Wielki fragment szklanego stołu utknął w jego oku. W efekcie stracił w nim wzrok i musiał nosić specjalną opaskę przez kilka miesięcy. Później nagle zniknął. Razem z dziewczyną, z którą się spotykałem.

Później dowiedziałem się, że po wypadku zbliżyli się do siebie. Odeszli razem, pozostawiając mnie bez żadnej wiadomości. Próbowałem ich wyśledzić, ale nie byłem w stanie. Miałem złamane serce.

Gdyby nie Joe z opaską na oczu, od dawna byłbym szczęśliwym mężem” - czytamy na Twitterze Willa.

Zobacz również: Oto najpiękniejszy i najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy na Pintereście

nieudane oświadczyny

fot. Unsplash

Historia opublikowana przez młodego Brytyjczyka w kilka dni zdobyła niemal 30 tysięcy polubień i kilkanaście tysięcy udostępnień. Internauci nie do końca uwierzyli w jej prawdziwość, ale docenili fantazję autora.

Wielu zastanawia się, skąd kolega Willa wziął się niespodziewanie w tym samym pokoju, co on. Niektórzy sugerują, że od początku tam był. Nie bez powodu. Dziewczyna prawdopodobnie zdradzała 19-latka z jego znajomym.

Oczywiście pod warunkiem, że chociaż jedno słowo tej historii jest prawdziwe…

Komentarze (8)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 04.11.2017 00:29
Szczęśliwym mężem? Przecież wiadomo, że ta dziewczyna to zwykła ladacznica. Chodziła z jednym, a nagle zbliżyła się do jego kolegi? Tego typu dziewczyny, które zdradzają lub wiążą się ze znajomymi lub przyjaciółmi chłopaka z którym chodziły to największe b*****. Tak samo jest z chłopakami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2017 17:37
Chcesz sobie dorobić siedząc sobie w ciepłym domku? Jeśli tak, ta metoda zarobku jest wręcz stworzona właśnie dla Ciebie! Jest to uzupełnianie ankiet, w 100 bezpieczne i legalne, nie inwestujesz w to swoich pieniędzy. Miesięcznie da się wyciągnąć nawet 500$!, wystarczy chcieć i mieć wiele samozaparcia! Zapraszam serdecznie! :) ----> https://csl.ink/2B4t
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.11.2017 06:14
Ludzie, w tym tekście chodziło o piosenkę Cotton Eye Joe... jak cytujecie to chociaż do końca. If it hadn't been for Cotton Eye Joe I'd been married long time ago
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 03.11.2017 02:55
19 lat i kilka lat temu oswiadczał się dziewczynie? Mając 15 lat? Pewnie to było bardzo poważne. Albo wy macie błąd w artykule
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo