Czy ty też zdradzasz swojego faceta?

Coraz więcej Polek przyznaje się do regularnych skoków w bok. Są doskonale zorganizowane, potrafią manipulować, więc czują się bezkarne.
Czy ty też zdradzasz swojego faceta?
10.06.2009

Jeśli wierzyć wynikom badań seksuologa Zbigniewa Izdebskiego, wierna Polka to mit! Przebadał on 3200 osób w wieku od 19 do 49 lat pod kątem skłonności do zdrady. Szczegóły dotyczące badania opublikował tygodnik „Wprost”.

A 5 % naszych rodaczek zdradziło swojego partnera w ciągu ostatniego roku, a aż 15 % przyznało się do zdrady w dłuższej perspektywie. Tym sposobem płeć piękna staje się prawie tak nieuczciwa, jak mężczyźni. Ci nadal niepokonani – swoje kobiety zdradza prawie 30 % panów!

Coraz częstsze zdrady są następstwem powszechnego dostępu do Internetu oraz posiadaniem telefonów komórkowych, co ułatwia skoki w bok i pozwala zastępować spotkania w realu, wirtualnymi randkami. Kobiety są coraz mniej zależne finansowo od partnerów, stają się pewne siebie, same gwarantują sobie poczucie bezpieczeństwa i między innymi dlatego przestają dbać o związki.

Zachęcamy was do rozwiązania naszego psychotestu

CZY MASZ SKŁONNOŚCI DO ZDRADY?

Zobacz także:

Mój partner ma romans!

Odkryłaś, że twój facet spotyka się z inną kobietą? Zobacz, co powinnaś zrobić.

Wasze listy: Czy zachować dziewictwo aż do ślubu?

Za cztery miesiące Teresa stanie przed ołtarzem ze swoim wieloletnim chłopakiem. Nigdy wcześniej nie uprawiali seksu, bo przysięgła sobie, że zachowa dziewictwo do ślubu. Teraz jednak ma wątpliwości, czy nie złamać obietnicy…

Komentarze (326)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2013 23:24
zdradzam co jakiś czas z mężczyzną poznanym przez internet,mam faceta z którym jestem w związku 6 rok(jest to związek na odległość;-( ).Nie czuje wyżutów sumienia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2011 22:26
zostawcie badania nad aids hiv bedzie mniej rozpusty a zycie bedzie milsze nie bedzie zdrad pedalow i lisbijek. moze jeszcze lepiej wymyslcie lepsze wirusy zeby zabijaly w krotszym czasie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2011 23:11
a ja jestem bliska zdrady narzeczonego i już mam wyrzuty sumienia ale to cały czas kusi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2011 20:27
srały muszki do pieluszki, kobiety 15 a faceci 30 co ? sami z sobą to robią ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2010 10:29
nie zdradziłam i nie zamierzam kocham swojego męża całym sercem i nie lubie kobiet które są frywolne i żucaja swoje sidła na żonatych facetów takie to powinny ponies surową kare!!!!Panowie dbajcie o swoje żony,Panie dbajcie o swoich mężów-pielęgnujcie wasze związki i rozmawiajcie ze sobą i słuchajcie się wzajemnie(badzcie szczerzy)-to zdrada do waszego związku nie wejdzie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo