Opowiem Wam, jak moja była zachowała się po naszym zerwaniu...

Do czego zdolna jest zraniona kobieta?
Opowiem Wam, jak moja była zachowała się po naszym zerwaniu...
Fot. Unsplash
30.10.2017

Zraniona kobieta może posunąć się do działania, do którego normalnie nigdy by się nie dopuściła. Na przykład zemsty. Wbrew pozorom to wcale nie należy do rzadkości. Na forach internetowych można znaleźć mnóstwo wyznań porzuconych kobiet, które w odwecie zrobiły mężczyźnie świństwo. Stanowią one przestrogę dla facetów, żeby do końca traktowali swoje partnerki z szacunkiem i delikatnie. Zdarza się jednak, że to nie ma znaczenia. Niektóre dziewczyny mszczą się za sam fakt porzucenia, a nie tego, jak zachowali się wobec nich mężczyźni. O tym, do czego zdolne są kobiety, możecie przeczytać tutaj.

Okazuje się, że eks dziewczyny bardzo często dokonują kradzieży w ramach zemsty. Publikujemy najciekawsze wyznania, które znalazłyśmy w Sieci.

„O tym, jak okropną osobą jest moja była, przekonałem się dopiero po rozstaniu. Długo nosiłem się z tym zamiarem. Denerwowało mnie jej zachowanie. W końcu odważyłem się. Uważem, że załatwiłem tę sprawę jak należy. Chociaż awanturowała się, nie podejrzewałem jej o to, że ukradnie mojego ukochanego psa! Był w mojej rodzinie od czterech lat. Bardzo często biegał po podwórku, więc musiała czymś go zwabić. Do tej pory nie wiem, co się z nim stało. Dostałem jednak informację od wspólnej znajomej, że K. się przechwalała tym, co zrobiła. Gdy probowałem się z nią skontaktować, bezczelnie wszystkiemu zaprzeczyła”.

mściwa eks

Fot. unsplash.com

„Moja eks ukradła mi moich znajomych! Nie wiem, co im powiedziała, ale nie chcą ze mną rozmawiać. Nie wierzę, że mogła być tak okrutna...”

„Była dziewczyna ukradła mi moją tożsamość. Założyła fikcyjne konto z moim imieniem i nazwiskiem, a potem wypisywała bzdury do kobiet, które znałem. Nie wszystko udało się odkręcić. Z niektórymi nie mam już żadnego kontaktu”.

„Po tym, jak zerwałem z moją dziewczyną, wiedziałem, że spróbuje mi w jakiś sposób zaszkodzić. Zakochałem się w innej, a eks była bardzo dumna...

W wolnym czasie piszę piosenki. Gdy poznałem obecną dziewczynę, napisałem dla niej utwór. Eks jakimś sposobem go wykradła i zniszczyła. Wysłała mi snapa, jak to robi. Myślę jednak, że większą szkodę zrobiła sobie niż mnie”.

„Moja była ukradła mi kolekcję gier komputerowych. Niestety nie mogłem jej tego udowodnić. Nigdy w życiu nie byłem tak wściekły na nikogo”.

„Piszę to w przerwie od poszukiwań mojego skradzionego samochodu. Eks zabrała go i porzuciła w innym mieście. Zrobiła zdjęcie miejsca, gdzie stoi, a potem mi je przesłała. Nie sądziłem, że może być tak żałosna. Jeżeli zobaczę, że jest uszkodzony, ta sprawa nie skończy się dla niej dobrze. Wszystko ma swoje granice. Kurcze, czuję się jak w jakimś filmie”.

mściwa eks

Fot. unsplash.com

„Nie chcę już mieć dziewczyny. Jak zobaczyłem, do czego zdolna jest moja eks, odechciało mi się nowego związku. Była ukradła moje ulubione koszulki, pocięła je nożyczkami, a na koniec rozrzuciła pod oknem”.

„Eks ukradła mój nowy telefon, który będę spłacał przez najbliższe dwa lata. Dała mi do zrozumienia, że go ma. Prawdopodbnie już się go pozbyła, a ja nie mam żadnych dowodów, że to ona jest złodziejką. To jakiś koszmar”.

„Kobiety są beznadziejne, pozbawione taktu i klasy... Takie mam zdanie o płci żeńskiej, odkąd była dziewczyna ukradła moją rodzinną pamiątkę. To pierścionek zaręczynowy, który posiadaliśmy od trzech pokoleń. Zgłosiłem kradzież na policję i wskazałem, że to prawdopodbnie eks ją ukradła, ale niestety niczego jej nie udowodniono. Jestem pewien, że to ona. Słyszałem o niej wcześniej, że jest mściwa i nie wierzyłem. Byłem bardzo naiwny”.

„Była dziewczyna zrobiła mi coś okrutnego. Ukradła mi najlepszego kumpla. Rozkochała go w sobie i nastawiła przeciwko mnie. Cierpię, ale jest mi go szkoda. W mojej obecności zawsze z niego szydziła. Jestem ciekaw, jak długo będzie się nim bawić”.

mściwa eks

Fot. unsplash.com

„Kobiety potrafią być podłe. Teraz mam o nich jak najgorsze zdanie. Nie wiem, czy jestem pechowcem, czy chodzi o coś innego, ale już dwa razy zostałem okradziony przez byłe dziewczyny. Pierwsza ukradła książkę mojego ulubionego pisarza z autografem. Była dla mnie bardzo cenna, więc na pewno chciała mi dopiec. Z kolei druga zabrała ładowarkę do telefonu, podkładkę chłodzącą pod laptopa i jeszcze kilka drobnych urządzeń. W moich oczach jest skompromitowana”.

„Była ukradła mi dwa winyle. Nie daruję jej tego...”

„Moja eks wiedziała, co zrobić, żeby mnie zabolało. Ukradła mi całą kolekcję samochodzików. Zawsze śmiała się ze mnie, że bawię się w takie rzeczy. Kolekcja była liczna i zbierana latami.  Nie wiem, czy jest sens to zgłaszać, bo pewnie już się ich pozbyła”.

Zobacz także: EXCLUSIVE: Dostałam bardzo tani pierścionek zaręczynowy. Jak NAPRAWDĘ się z tym czuję?

 

Komentarze (9)

Ocena: 4.11 / 5
gość (Ocena: 5) 04.11.2017 11:00
Mężczyźni też potrafią być podli. Mój eks nagadal takich rzeczy o mnei naszym wspólnym znajomym, ze do dziś niektórzy nie chcą mnie widzieć. Przykro tylko, że tak łatwo uwierzyli niby zranionemu facetowi....
odpowiedz
Anika (Ocena: 5) 30.10.2017 22:34
Hej, zapraszam do udziału w konkursie :) Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.10.2017 16:57
Baby są żałosne. Nie kobiety, ale baby- wredne, głupie i niedowartościowane. A potem płacz ze nikt ich nie chce. Rozumiem że nie znamy okoliczności w jakich zerwali No ale żeby tak nie mieć za grosz kultury? Wstyd tylko za takie. A potem że „należało się mu”. Pupa a nie się należało! Dobrze dla facetów ze pozbyli się takich psychopatek
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 30.10.2017 11:06
Jesli na to zasluzyli,to bardzo dobrze
odpowiedz
Gość (Ocena: 1) 30.10.2017 10:32
Mój były też wyłudził ode mnie dużą kwotę pieniędzy a jakoś nie generalizuje, że wszyscy faceci są tacy sami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo