7 dziwnych rzeczy, które robią zakochani

I jest to normalne!
7 dziwnych rzeczy, które robią zakochani
Fot. Unsplash
23.10.2017

Po jakimś czasie bycia razem, pary zaczynają tworzyć dziwne zwyczaje. Ta dziwność ma jednak pozytywny aspekt i świadczy o nawiązaniu bliskości pomiędzy kobietą a mężczyzną. Przestają liczyć się motylki w brzuchu. Następuje etap przekształcania się romantycznej znajomości w poważną relację.

Niektórym wasze zachowania i nawyki mogą wydać się nietypowe, a wręcz śmieszne, ale nie dbacie o to, bo w końcu jesteście po tej samej stronie. Oboje pracujecie nad tym, aby wasz związek był stabilny i opierał się na wzajemnym wsparciu, szacunku oraz zrozumieniu.

O jakie „dziwactwa” chodzi? Jeżeli ktoś mówi ci, że są nienormalne, zawsze puszczaj takie słowa mimo uszu. To one wskazują na to, że wszystko zmierza do przodu.

Przejmowanie dziwnych nawyków

Być może twój facet ma ulubione powiedzonko, które często wtrąca w wypowiedzi. Na początku trochę cię to denerwowało, ale po pewnym czasie zorientowałaś się, że sama go używasz. Tak samo bywa z wypowiadaniem niepoprawnie jakiegoś słowa. Np. „koteły” zamiast „koty”. Oboje przejmujecie swoje nawyki, ale dzieje się to naturalnie.

Niekoniecznie musi chodzić o słowa. Mogą to być nawyki różnego rodzaju. Np. ty lubisz coś przegrywać w trakcie oglądania seansu, a on przejmuje ten nawyk. I na odwrót.

Zobacz także: Co najbardziej kręci facetów w kobiecym wyglądzie? 5 rzeczy, które uwielbia każdy KAŻDY z nich!

 

 

poważna relacja

Fot. unsplash.com

Pomoc w sprawach fizjologicznych

Chodzi o dziwne, wręcz krępujące problemy. Powiedzmy, że on zauważa u siebie siwy włos i prosi cię o pomoc w wyrwaniu. Wyskakuje mu pryszcz w nietypowym miejscu i również ma nadzieję, że pomożesz się go pozbyć. Ty z kolei liczysz, że wyjmie ci drzazgę spod paznokcia albo kupi środki do higieny intymnej. To oczywiście czysto abstrakcyjne przykłady. Chodzi o to, że prawdziwa miłość polega też na robieniu nieprzyjemnych rzeczy.

Korzystacie z własnych ubrań

Kiedy jedno z was nocuje u drugiego, wiecie, że nie musicie brać ze sobą arsenału niezbędnych akcesoriów – nawet ubrań. W razie  czego on pożyczy ci swój T-shirt i krótkie spodenki, a ty jemu skarpetki czy kurtkę. Jeżeli zachodzi taka konieczność, korzystacie z jednej szczoteczki do zębów, ręcznika czy grzebienia.

Macie swój ulubiony sposób na spędzanie czasu

Doskonałym przykładem jest wspólne bieganie – metoda relaksu, którą stosowali Frank i Claire z serialu „House of Cards”. Równie dobrze to może być wspólne gotowanie, gra w planszówki albo oglądanie ulubionych filmów. Podtrzymywanie tradycji i spędzanie czasu w określony, charakterystyczny dla was sposób, świadczy o łączącej was zażyłości.
 

poważna relacja

Fot. unsplash.com

Nadawanie pieszczotliwych przezwisk

Przechodzenie do poważnego etapu relacji objawia się też nadawaniem sobie pieszczotliwych przezwisk. Np. „kotek”, „misiek”, „mężuś”, „żoneczka” itp. Równie dobrze mogą to byc śmieszne nazwy budzące w was pewne skojarzenia. Np. „śmierdziuszek” czy „żarłaczka” – wszystko zależy od waszej kreatywności. Nazywacie się tak tylko wtedy, gdy jesteście we dwoje. To zachowanie budzi pomiędzy wami większą zażyłość, chociaż jest tylko przejawem żartobliwej czułości.

Niegroźne nadużycia

Polegają na tym, że jedna osoba żartobliwie uderza drugą w ramię, delikatnie ciągnie ją za włosy, łaskocze, wiedząc, że ma łaskotki albo kładzie na nią i próbuje zgnieść. To nie ma nic wspólnego z seksualnością ani zabawą. Według portalu allwomenstalk.com, zachowując się w ten sposób ludzie pokazują, że mają większe prawa wobec danej osoby niż inni.

Macie własny żargon

Czasami, gdy jesteście w towarzystwie, prowadzicie rozmowę w taki sposób, że nikt was nie rozumie. To dlatego, że wytworzyliście swój własny żargon. Objemuje on dziwne nazwy, skróty, powiedzonka i inne rzeczy. Spędzacie ze sobą tak dużo czasu, że żargon powstał naturalnie. Im bardziej komfortowo czujesz się w towarzystwie swojego chłopaka, tym dziwniejsze nawyki staną się waszym udziałem. Najważniejsze jest to, żebyś nie porównywała siebie i swojego faceta do innych par. Na zewnątrz mogą zachowywać się normalnie, ale swoim towarzystwie na pewno są tak samo zakręceni.

Zobacz także: Co w Twoim zachowaniu odpycha mężczyzn?

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo