Co w Twoim zachowaniu odpycha mężczyzn?

Będziesz zaskoczona!
Co w Twoim zachowaniu odpycha mężczyzn?
Fot. Unsplash
19.10.2017

Każda z nas ma pewne wyobrażenie na temat tego, jaki powinien być kandydat na partnera życiowego. Rzeczywistość przeważnie znacznie odbiega od fantazji, ale i tak się zakochujemy, pomimo jego wad. Są jednak zachowania, których nie jesteśmy w stanie zaakceptować, niezależnie od tego, jak miły oraz atrakcyjny wydaje się w naszych oczach mężczyzna. Przez nie pryska cały czar.

To działa również w drugą stronę. Faceci nie są w stanie zaaprobować niektórych zachowań u kobiet. Tym razem przyjrzyjmy się właśnie płci pięknej. Które nawyki czynią cię nieatrakcyjną dla mężczyzn, a wręcz ich odpychają?

Plucie na ziemię

To ordynarne zachowanie, które świadczy o braku kultury. Nawet u mężczyzn stanowi przejaw nieobycia, a co dopiero u kobiet. Jak najszybciej pozbądź się tego nawyku, bo inaczej będziesz skreślona w jego oczach.

Próby potwierdzenia własnej atrakcyjności

Faceci nie znoszą pytań na temat wyglądu. Po pierwsze irytują ich, bo od czego jest lustro. Po drugie kobieta pokazuje w ten sposób brak pewności siebie. Pamiętaj, że to twój największy wabik. Bez niego nie pomoże nawet największy biust.

Zobacz także: 10 największych mitów o miłości. Jeśli nadal w nie wierzysz... jesteś naiwna!

 

 

 

zachowanie, które odpychają facetów

Fot. unsplash.com

Brak sympatii do psów

Zwierzęta są tak urocze, że trudno ich nie lubić, zwłaszcza psów. W przeciwieństwie do kotów są posłuszne i wierne. Byłoby dziwne, gdybyś ich w ogóle nie lubiła. Lepiej nie przyznawać się do braku sympatii do psów. To samo tyczy się dzieci.

Brak wykształcenia oraz celów w życiu

Nie chodzi o to, aby planować zawrotną karierę, ale o jakiś rozwój, posiadanie hobby oraz wyznaczanie nowych celów. To może być wzięcie udziału w maratonie, przeczytanie wszystkich książek danego autora, zwiększenie umiejętności kulinarnych czy nauka języka. Również wykształcenie jest ważne. Świadczy o tym, że jesteś ambitna i nie jesteś jedną z osób, które chcą przesiedzieć życie przed telewizorem po powrocie z kiepskiej pracy. Mężczyźni zwracają na to uwagę także przez wzgląd na tematy do rozmowy. Osoba, która robi coś w życiu, jest bardziej interesującym rozmówcą.

Zaniedbanie fizyczne

Jeżeli ciągle chodzisz w tych samych ciuchach, jesteś niestarannie uczesana, itp., okazujesz brak szacunku do własnej osoby. Tym samym nie wzbudzisz też szacunku w mężczyźnie. Poza tym faceci to wzrokowcy. Nie musisz być piękna ani szczupła niczym modelka, ale zadbana już tak.

zachowanie, które odpychają facetów

Fot. unsplash.com

Wspominanie byłego faceta

To jedna z najgorszych rzeczy, które możesz zrobić. Nie mogłabyś bardziej go urazić. Podczas spotkania on jest najważniejszym mężczyzną. Nie wspominaj o byłym bardziej niż to konieczne. Inaczej na pewno go zniechęcisz.

Brak podziwu

Ego mężczyzn jest bardzo wrażliwe. Ich osiągnięcia wymagają odpowiedniego zainteresowania z twojej strony. Gdy on pręży muskuły, wyraź swoje uznanie. Kiedy opowiada ci o swoich osiągnięciach w pracy również.

Zwlekanie z odpisywaniem na wiadomości

To irytujące zachowanie, a co najgorsze sztuczne. Kobiety chcą w ten sposób podtrzymać wrażenie, że wcale nie zależy im tak bardzo na mężczyźnie, ale oni doskonale wiedzą, że grają. Nie zdobędziesz w ten sposób jego uznania.

Zobacz także: Spodziewaj się pierścionka! 20 sygnałów, które świadczą o tym, że on wkrótce Ci się oświadczy

 

zachowanie, które odpychają facetów

Fot. unsplash.com

Brak stałego zatrudnienia

Od razu skojarzysz mu się z kobietą-bluszczem. Każdy miewa kryzysy, ale przecież nie trwają one wiecznie. Znaczenie będzie miało na pewno to, czy robisz coś, aby poprawić sytuację. Jeżeli siedzisz bezczynnie całymi dniami, nie licz na jego zainteresowanie.

Drapanie się po okolicach intymnych

U kobiety jest 10 razy gorsze niż u mężczyzny. Jeżeli masz ochotę się podrapać, nigdy nie rób tego publicznie. Nie łudź się, że zrobisz to wystarczająco dyskretnie. Faceci mają oczy dookoła głowy, złwaszcza w towarzystwie dziewczyn, które wpadły im w oko. Świadomość tego, że miałabyś im za chwilę podać rękę, wywołuje w nich obrzydzenie.

Proszenie o pomoc, gdy jest zbędna

Mężczyźni lubią czuć się potrzebni, ale wszystko ma swoje granice. Jeżeli jesteś jedną z tych bezradnych kobiet, które same nic nie potrafią zrobić, a co najgorsze nawet nie próbują, facet będzie myślał o tobie z plitowaniem. To denerwujące zachowanie jest w stanie przekreślić cię w jego oczach.

Źródło: whisper.sh

Komentarze (3)

Ocena: 4 / 5
Gonia (Ocena: 4) 19.10.2017 14:27
Wszystkie czasami prosimy facia o coś, mimo, że same mogłybyśmy to zrobić, a to może flustrować.
zobacz odpowiedzi (1)
Paweł (Ocena: 3) 19.10.2017 07:51
Takie tam pierdoły... Mnie najbardziej odpycha jak laska przyjdzie na spotkanie w bardzo wyzywajacym stroju. Od razu włącza mi sie w głowie, że pewnie nie ma zbyt wiele do zaproponowania poza walorami fizycznymi... Prywatnie najbardzie podoba mi sie strój typu casual business :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo