Znaczenie męskich pocałunków: Co oznacza, jeżeli on pocałuje Cię w...

Sprawdź koniecznie!
Znaczenie męskich pocałunków: Co oznacza, jeżeli on pocałuje Cię w...
Fot. Unsplash
17.10.2017

Kobiety lubią doszukiwać się w męskim zachowaniu szczególnych sygnałów świadczących o stosunku, jaki do nich mają. Dlatego poddają analizie ich słowa, gesty, częstotliowść wysyłania SMS-ów, miejsce spotkania i wiele innych rzeczy. W większości przypadków to zbędne, ponieważ faceci są prostolinijni i jasno okazują swoje względy. Jest jednak kilka zachowań, które mogą świadczyć o rodzaju uczucia i zamiarach wobec kobiety. Zalicza się do nich m. in. pocałunek. Po tym, w jaką część ciała zostałaś pocałowana, możesz rozpoznać, kim dla niego jesteś.

Oto krótki przewodnik po pocałunkach.

Pocałunek w policzek

Może być zdawkowy i lekceważący, ale także czuły. Jeżeli on wita się w ten sposób z innymi, nie rób sobie nadziei. Chyba, że gest trwa dłużej i czujesz między wami romantyczne wibracje. Pocałunek w policzek przeważnie wyraża tęsknotę oraz radość z towarzystwa drugiej osoby. Pamiętaj, że zdarza się w relacjach przyjacielskich i rodzinnych, więc lepiej nie doszukuj się w nim czegoś niezwykłego. Kiedy facetowi zależy, nie zadowoli się tylko buziakiem w policzek. Prędzej czy później zapragnie bardziej intymnego kontaktu.

Zobacz także: Czy faceci oceniają Cię jako kobietę 10/10?

co oznacza pocałunek

Fot. unsplash.com

Pocałunek wnętrza dłoni

Facet, który całuje wnętrze twojej dłoni, nie jest pewny relacji, jaka jest między wami. Chciałby przekroczyć granicę i zbliżyć się do ciebie bardziej, a ten gest jest niemym pytaniem o pozwolenie. Bez wątpienia uważa cię za kogoś wyjątkowego. Wyraża w ten sposób również szacunek.

Pocałunek w ucho

Facet chce cię zaczepić. Czasami chodzi o zaproszenie do miłosnej gry, a czasami pragnienie zwrócenia twojej uwagi. On jest stęskniony i ma ochotę spędzić z tobą czas.

Pocałunek w stopę

Wyraża ogromne oddanie i miłość. Mężczyzna pokazuje, że jest bezradny i gotowy na wszystko z miłości. Nieważne, czy kochasz go czy nie. Facet pragnie również dać ci do zrozumienia, że będzie ci dozgonnie wierny. Jesteś szczęściarą!

co oznacza pocałunek

Fot. unsplash.com

Pocałunek w nos

Zdarza się rzadko, ale ma swoje znaczenie. Mężczyzna daje ci do zrozumienia, że w ciebie wierzy. W pocałunku w nos jest też coś niezwykle czułego. To także jeden ze sposobów na okazanie miłości oraz przekomarzanie się.

Pocałunek w dłoń

Spotykamy się z nim coraz rzadziej. Niektóre kobiety przyznają, że czują się wręcz niezręcznie, gdy jakiś mężczyzna całuje je w dłoń. To wyraz podziwu i szacunku wobec kobiety. Kiedy on całuje twoją dłoń, nie wzbraniaj się. Pozwól się adorować.

Pocałunek w usta

Może być zarówno bardzo niewinny, jak i bardzo erotyczny. W pierwszym przypadku wyraża miłość, a w drugim pożądanie albo jedno i drugie. Bez wątpienia pocałunek w usta jest przeżyciem bardzo intymnym. Niektórzy mówią nawet, że bardziej intymnym niż sam akt miłosny. Jeżeli facet chce cię całować w usta, masz powód do radości. Zależy ma na tobie.

co oznacza pocałunek

Fot. unsplash.com

Pocałunek w czoło

W relacjach damsko-męskich oznacza on przeważnie troskliwość i opiekuńczość. Facet sygnalizuje w ten sposób, że chce się tobą opiekować i możesz czuć się przy nim bezpieczna. Czasami, całując w czoło, pragnie pocieszyć swoją wybrankę albo okazać jej swoje przywiązanie.

Pocałunek w szyję

Zawsze jest z nim związany podtekst erotyczny. Szyja to u kobiet bardzo wrażliwa część ciała. Mężczyzna, całując cię w szyje, pragnie okazać coś więcej niż uczucie. Kieruje nim pożądanie. Facet chce cię uwieść i jeżeli całuje umiejętnie, jest duże prawdopodobieństwo, że mu się uda. Kiedy on dobiera się do twojej szyi już na pierwszym czy drugim spotkaniu, prawdopodobnie szuka przelotnego związku.

Zobacz także:  „Zaprosił mnie na randkę, było miło, a potem zrobił TO. Czym zawiniłam?”

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.06.2018 13:42
Czy po ponad roku od pocałunku w szyje i jesteśmy razem to przelotny związek?:)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.10.2017 16:20
a mnie całuje w kark :) serio :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo