Co najbardziej kręci facetów w kobiecym wyglądzie? 5 rzeczy, które uwielbia każdy KAŻDY z nich!

Badanie portalu randkowego wykazało, na co zwracają uwagę...
Co najbardziej kręci facetów w kobiecym wyglądzie? 5 rzeczy, które uwielbia każdy KAŻDY z nich!
Fot. unsplash.com
16.10.2017

Co najbardziej podnieca mężczyzn? Mnóstwo kobiet zadaje sobie to pytanie. Aby znaleźć odpowiedź, czytają porady w Internecie, próbują wydobyć prawdę od facetów w sposób bezpośredni albo zdają się na ślepy los. Próbują kusić strojem, makijażem, fryzurą oraz zachowaniem. Każda kobieta musi jednak pamiętać, że mężczyźni mają pod tym względem preferencje. To niekoniecznie mała czarna i czerwona pomadka podobają im się najbardziej.

Jeden z popularnych portali randkowych postanowił to sprawdzić. Faceci, którzy wzięli udział w badaniu, najczęściej wskazywali na pięć rzeczy pobudzających ich fantazję. Oto one. Co ciekawe, potwierdzają je także wypowiedzi osobników płci męskiej na forach internetowych.

Naturalny wygląd, delikatny makijaż

Oczywiście preferencje bywają tak różne jak sami mężczyźni, ale co trzeci ankietowany opowiadał się za delikatnym makijażem i naturalnym wyglądem.

 – Przede wszystkim kobiety wyglądają bardziej dziewczęco i niewinnie w takiej odsłonie. Nie przepadam za czerwonymi ustami oraz mocnym makijażem oczu. Bardzo postarza – komentuje anonim.

 – Mocny makijaż kojarzy mi się z łatwymi kobietami, bywalczyniami dyskotek. Nie takiej partnerki szukam. Wolę skromność oraz prostotę – wypowiada się kolejny.

Zobacz także: 11 rzeczy, które szczęśliwe pary robią przed snem

co kręci facetów

Fot. unsplash.com

Głęboki dekolt

Pod tym względem faceci nie byli tacy zachowawczy. 26 proc. ankietowanych wyznało, że podnieca ich głęboki dekolt.

 – Nie chciałbym, aby moja dziewczyna paradowała z głebokim dekoltem po ulicy, ale co innego jeżeli zdecyduje się odsłonić go dla mnie podczas romantycznej kolacji. Nic nie zadziała na mnie bardziej – mówi użytkownik forum internetowego.

 – Uwielbiam duże piersi i duże dekolty. Zawsze miałem do nich słabość. Co nie znaczy, że tolerowałbym go u swojej kobiety na co dzień. Chciałbym jednak, żeby odsłaniała dekolt tylko dla mnie. To jeden ze sposobów, żeby mnie uwieść, ale nigdy wprost nie zdradziłem tej tajemnicy żadnej kobiecie. Lubię, gdy próbują mnie zdobywać – zwierza się anonim.

Prześwitująca bluzka

Panowie przyznają, że lubią, gdy spod bluzki widać zarys bielizny. Strój nie powinien być jednak wulgarny, ponieważ w ten sposób pozbawia kobietę uroku.

 – Zauważyłem, że wiele kobiet nosi teraz delikatnie prześwitujące tkaniny. Bardzo podoba mi się ta moda. Zakrywa, ale jdnocześnie uchyla rąbek tajemnicy – przyznaje anonim.

 – Lubię delikatny zarys kobiecego biustu wyłaniający się spod bluzki. Dlatego podobają mi się lekko prześwitujące tkaniny. Bielizna powinna być jednak dopasowana kolorystycznie do bluzki. Cielisty biustonosz z jasną, prześwitującą bluzką wygląda fajnie, ale czerwony już niekoniecznie pasuje. We wszystkim musi być umiar i smak – wyraża swoją opinię następny komentator.

co kręci facetów

Fot. unsplash.com

Szpilki

Buty na obcasach są kolejnym wabikiem. Panowie postawili jednak pewne wymagania...

 – Wysokie obcasy pasują tylko kobietom o niskim i średnim wzroście. Wysokie wyglądają w nich niczym żyrafy. Przepraszam za dosadne określenie, ale tak właśnie jest – twierdzi forumowicz.

 – Nie wszystkie kobiety potrafią chodzić na wysokich obcasach. Niektóre nie powinny ich zakładać. Buty na obcasie mogą dodać uroku, ale także go odjąć – czytamy kolejny komentarz.

Zakładanie nogi na nogę, szeptanie do ucha i dotykanie włosów

To chyba nie powinno być wielkim zaskoczeniem. Proste gesty robią na facetach piorunujące wrażenie.

 – Zakładanie nogi na nogę sprawia, że krew zaczyna mi płynąć w żyłach szybciej. Wydają się wtedy dłuższe, a poza tym spódnica podjeżdża lekko do góry. Nie za dużo i nie za mało. Jest w tym coś bardzo seksownego – pisze anonim.

 – Uwielbiam, gdy moja dziewczyna szpcze mi do ucha. Łączą się z tym doznania fizyczne. Czuję jej ciepły oddech na policzku i przechodzą mnie dreszcze. Mam też wrażenie, że rodzi się pomiędzy nami większa bliskość – wypowiada się kolejny anonim.

 – Włosy są moim zdaniem największym kobiecym atrybutem. Lubię zwłaszcza, gdy są długie. Kiedy kobieta bawi się włosami, mam wrażenie, że chce mnie uwieść, nawet jeżeli robi to bezwiednie. Nie będę ukrywał, że bardzo mi się to podoba – mówi internauta.

Zobacz także: Tak wygląda mój związek: poniżanie, wyzywanie, ciągła kontrola...

Źródło: viralka.pl

 

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.08.2020 16:01
Sranie w banie
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie