BEZ TABU: Analiza męskich fryzur intymnych

Co mówi o nim jego owłosienie łonowe? Analiza od gładkiej skóry do gęstego buszu.
BEZ TABU: Analiza męskich fryzur intymnych
Fot. iStock
04.10.2017

Z fryzurami intymnymi jest tak, jak z tymi na głowie. Obowiązują różne mody i nie istnieje jeden obowiązujący wzorzec. Kobiety coraz częściej rezygnują z depilacji, pozwalając sobie na pełną naturalność w tym temacie. Mężczyzn wciąż trzeba namawiać, by spróbowali ujarzmić włosy na kroczu. Ale są też tacy, którzy golą się regularnie i do zera. Co to oznacza?

Wbrew pozorom, owłosienie łonowe mówi o człowieku więcej, niż możemy podejrzewać. To, co skrywamy pod bielizną zdradza nasz stosunek do siebie i świata, zmysł estetyczny, charakter, przebojowość. Nie wierzysz? Dziś przyglądamy się męskim fryzurom intymnym i próbujemy je zinterpretować. Od zupełnie gładkiej skóry do gęstego buszu, przez który trudno przebrnąć.

Sprawdź, co ten drobny szczegół mówi o twoim wybranku. A jeśli wciąż go szukasz - zapamiętaj to, co za chwilę przeczytasz. Przyda ci się w przyszłości.

Zobacz również: Jakie owłosienie łonowe lubią faceci? Teraz wiemy już na pewno, czy powinnaś się TAM golić!

męskie owłosienie łonowe

fot. Unsplash

Gęste owłosienie łonowe

To mężczyzna pewny siebie i bardzo przebojowy. Lubi zdobywać, ale w sztuce podrywu brakuje mu finezji. Po nim od razu poznasz, że chciałby czegoś więcej. Odpowiada mu tradycyjny podział ról, w którym kobieta jest uległa i dba o domowe ciepło. W życiu intymnym także docenia sprawdzone rozwiązania. Fantazja nie jest jego mocną stroną. Zazwyczaj jest wierny i bardzo troszczy się o swoją partnerkę.

Delikatnie skrócone

Męski średniak, który nie oczekuje od życia i partnerki fajerwerków. Szuka trwałego związku opartego na zaufaniu i wspólnych celach. Bywa nieśmiały, ale tylko na początku znajomości. Na każdym kroku próbuje udowadniać swoją męskość, co z czasem może zacząć irytować. Rzadko okazuje uczucia, a jeśli mu się to zdarza - robi to tylko na osobności. Zapomnij o chodzeniu za rękę i publicznych pocałunkach.

Zobacz również: Jakich fryzur intymnych faceci NIE ZNOSZĄ u kobiet?

męskie owłosienie łonowe

fot. Thinkstock

Wygolone na kilka milimetrów

Mężczyzna nowoczesny i przekonany o swojej wyjątkowości. Dla kobiety chce być mentorem i nauczycielem. Najlepiej, gdy partnerka całymi dniami go podziwia i wpatruje się w niego, jak w obrazek. Uwielbia komplementy, więc wystarczy powiedzieć mu coś miłego, by stracił dla ciebie głowę. W życiu intymnym wciąż szuka nowych wrażeń, bo bardzo boi się nudy. Zdarza mu się skakać z kwiatka na kwiatek.

Brak owłosienia intymnego

Pozuje na wyluzowanego, ale tak naprawdę to chodzący strzępek nerwów. Jest bardzo zakompleksiony i niepewny siebie. Rzadko podejmuje samodzielne decyzje, więc w związku to kobieta musi założyć spodnie. Ma tendencję do bycia pantoflarzem. Równocześnie jest wyjątkowo ciepły i delikatny. Będzie nie tylko kochankiem, ale także najlepszym przyjacielem. Pod warunkiem, że jego mama cię zaakceptuje.

Zobacz również: Co musisz wiedzieć przed ogoleniem włosów okolic intymnych?

męskie owłosienie łonowe

fot. Unsplash

Owłosienie tylko nad przyrodzeniem

Mocny w gębie, ale na tym jego przebojowość się kończy. Zdecydowanie więcej mówi, niż robi. W życiu szuka przede wszystkim stabilizacji, bo boi się zmian. Możesz być niemal pewna, że pozostanie wierny i ewentualny rozpad związku nigdy nie będzie jego inicjatywą. Domator, który woli poleżeć na kanapie i obejrzeć telewizję, niż wyjść na miasto. Do bólu przewidywalny, ale potrafiący także kochać. Do samego końca.

Cienki pasek włosów

Lepiej nie pytaj go o liczbę dotychczasowych partnerek, jeśli nie chcesz przeżyć szoku. W relacjach damsko-męskich jest nieprzewidywalny i wciąż czegoś szuka. To kandydat bardziej na kochanka, niż miłość na całe życie. Potrafi czarować, ale to seryjny uwodziciel flirtujący ze wszystkim, co się rusza. Interesuje go zabawa, a nie stabilizacja. I to prawdopodobnie już nigdy nie ulegnie zmianie.

Komentarze (8)

Ocena: 2 / 5
gość (Ocena: 1) 04.10.2017 21:35
No cóż. Ten i tak już głupawy portal z każdym dniem robi się coraz głupszy.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.10.2017 20:05
Hehe, a co jak jakiś goli się na zero, ale rzadko? Tak, że zanim następnym razem się zgoli to już ma busz... Albo jak facet często zmienia tam fryzury? Charakter co chwilę im się zmienia czy jak?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2017 10:09
OMG co za bzdury...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.10.2017 07:49
Dajcie spokoj. Zostawcie te włosy, tak jest najlepiej. Później dźgają takie przecięte kłaczole.
zobacz odpowiedzi (1)
Inny (Ocena: 1) 04.10.2017 04:18
A ja noszę dwa warkoczyki. Nie, nie proszę o opinię, przekazuję tą informację jako ciekawostkę, może któraś z pań namówi swojego lubego do takiej "fryzury"?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo