Rozszyfruj FACETA!

Spis męskich kodów, które pozwolą czytać z niego jak z otwartej księgi.
Rozszyfruj FACETA!
27.06.2008

Poznanie miłego faceta to dobry początek. Wiadomo, że zaczyna się gra pozorów. W jaki sposób odczytać z niej jak najwięcej prawd, które pokażą, jaki on jest naprawdę?

  1. Spójrz mu prosto w oczy – jeśli mu się podobasz, jego źrenice się rozszerzą. Jeśli staną się mikroskopijne, znaczy, że w ogóle na niego nie działasz.
  2. Wyciągnij do niego rękę - sposób, w jaki odpowie na twój gest, będzie dla ciebie oznaką jego uczuć: podaje tylko palce – jeśli w ten sposób wita się z każdym, znaczy, że brak mu pewności siebie, a jeśli ten sposób zarezerwowany jest tylko dla ciebie, oznacza, że pragnie czegoś więcej niż tylko dotyku twojej dłoni. Podając dłoń, przekręca swoją ku górze - to typ dominujący, chce kontrolować też ciebie. Bierze twoją dłoń w obie ręce – próbuje okazać, że jesteś dla niego kimś ważnym i wyjątkowym.

    Ma zdecydowany, prosty uścisk (męski) – to facet, który poszukuje związku partnerskiego, chce funkcjonować z tobą na równych prawach.

  3. Pierwsza randka – będziesz wiedziała, jakie ma plany względem ciebie i czy myśli o dłuższym związku. Jeśli on mówi: „Ty zdecyduj”, znaczy, że nie lubi głośno opowiadać o swoich marzeniach, ale tak naprawdę nie chce, żebyś to ty podejmowała decyzję. Liczy, że wybierzesz coś, co i jemu będzie odpowiadało, a jeśli nie, będzie bawić się z tobą w kotka i myszkę, aż podejmiesz decyzję, która i jemu będzie pasowała. Od razu mu powiedz: „Wspólnie zadecydujmy”, nie będziecie tracić czasu na przekomarzanki i będziecie mogli być razem dłużej na randce. Kiedy on decyduje, gdzie idziecie i zaprasza cię do baru na drinka/piwo/wino, znaczy, że nie jest gotowy na poważny związek, jeszcze się zastanawia, czy chce z tobą być. Wybiera restaurację? To znaczy, że jest tobą poważnie zainteresowany, myśli o stałym związku. Sugeruje kino? To oznaka jego lęku, boi się, że nie będzie miał niczego ciekawego do powiedzenia, film traktuje jako pretekst do rozmowy. Wspaniale, jeśli po seansie będziecie kontynuować spotkanie przy lampce wina albo na spacerze.
  4. W jaki sposób mówi – rozmowa będzie odzwierciedleniem jego charakteru: Mówi jak najęty, opowiada jedną anegdotę za drugą, a ty się wciąż śmiejesz - jest typowym egoistą, który wciąż się chwali i w ogóle nie interesuje go twoje zdanie. Inna sytuacja - on jest milczący, odpowiada półsłówkami, to ty prowadzisz rozmowę – albo nie jesteś tą, o której marzy, albo trafiłaś na typ milczka. W obu przypadkach powinnaś dać sobie spokój, chyba że szukasz kogoś, kto będzie ciebie słuchał.

    Prowadzicie dialog, każde ma swoją chwilę? To dobra oznaka, nikt nie chce dominować.

Kolejne męskie kody zachowań już w niedzielę.

Komentarze (47)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2008 01:54
a co jezeli to bylo spotkanie kolezenskie? a na drugie spotkanie tez kolezenskie zabiera mnie na zwiedzanie miasta, co bylo moja zachcianka a pozniej pub z jazzem na zywo, bo na 1 spotkaniu powiedzialam ze lubie jazz (on nie)? :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2008 16:25
eee nie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2008 20:12
No No No...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2008 15:36
heh...Niezłe!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2008 13:33
no, no,no..... cos w tym jest
odpowiedz

Polecane dla Ciebie