Oni są w związku poliamorycznym: Każdy z każdym uprawia seks! (Tylko 18+)

Przygotuj się na szokujący materiał.
Oni są w związku poliamorycznym: Każdy z każdym uprawia seks! (Tylko 18+)
Fot. TLC „Nietypowe ciąże”
22.09.2017

Czy byłabyś w stanie dzielić się swoim ukochanym z inną kobietą? Pewnie na samą myśl czujesz wzburzenie. Tymczasem są pary, które preferują związki poliamoryczne.

Bohaterowie programu TLC „Nietypowe ciąże” tworzą właśnie taki układ. Małżonkowie Rose i Buddy wzięli ślub 5 lat temu. Początkowo układało się między nimi bardzo dobrze, ale po pewnym czasie kobieta zatęskniła za swoją dawną kochanką, Loren. Odnowiła więc z nią kontakt, a Buddy… postanowił się do nich przyłączyć. W ten sposób powstał związek poliamoryczny, w którym… każdy sypia z każdym: kobiety ze sobą i na przemian z Buddy’m. To jednak nie wszystko. Obie są właśnie w ciąży, a różnica wieku między ich dziećmi wyniesie zaledwie 4 miesiące.

Cała trójka śpi ze sobą w jednym łóżku, na co patrzą często 5-letni Owen i 3-letni James, czyli dzieci Rose i Buddy`ego.

Historię tej odbiegającej od standardów rodziny obejrzycie w niedzielę o 9:00 na TLC.

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
gość (Ocena: 1) 23.09.2017 02:14
Patologia w czystej postaci. I nie mówcie mi bo im to odpowiada bla bla. Dwoje dzieci z dwóch matek i jednego ojca w jednym czasie za obopulną zgodą, to jest chore! A obecne dzieci patrzą na taką patologię. Nosz kur..
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.09.2017 00:57
Jeśli im odpowiada taki układ to nikomu nic do tego.
odpowiedz
Maja (Ocena: 1) 22.09.2017 16:25
Ludzi to już zdrowo popierdoli***. To jest nienormalne!!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo