Czy faceci oceniają Cię jako kobietę 10/10?

Faceci opisali, jak ich zdaniem wygląda i zachowuje się ideał kobiety.
Czy faceci oceniają Cię jako kobietę 10/10?
Fot. Unspash.com
24.09.2017

Kobiety bardzo często zastanawiają się, co takiego mają w sobie ich niektóre koleżanki, że wzbudzają ogromne zainteresowanie u płci przeciwnej. Wbrew pozorom nie zawsze chodzi o urodę i zgrabne ciało. O ciekawe zainteresowania oraz inteligencję też nie, chociaż niewątpliwie mężczyźni wymagają ich od swoich partnerek. Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, postanowiłyśmy wybadać znajomych, jaki jest ich ideał kobiety. Poprosiłyśmy o wskazanie sławnych kobiet, które ich zdaniem najlepiej odzwierciedlają ten typ.

Poznajcie prawdę o męskich upodobaniach.

Jessica Alba

Pomijam słodycz, piękny uśmiech oraz atrakcyjnośc Jessiki Alby, chociaż niewątpliwie są bardzo atrakcyjnym dodatkiem do tego pakietu stuprocentowej kobiecości. Jessica urzekła mnie czymś innym. W czasach, kiedy liczy się kariera oraz stawianie siebie na pierwszym miejscu, ona poświęciła to wszystko, aby wychować córki. Stworzyła biznes, który jednocześnie pozwala jej być niezależną finansowo, a z drugiej panią domowego ogniska. Kiedy o niej myślę, wyobrażam sobie kominek oraz rodzinę zebraną dookoła. Jessica jest dla mnie boginią domowego ogniska – przyznaje Damian.

Zobacz także: Historia Maćka: „Moja dziewczyna jest nikim”

idealna kobieta

Fot. Camila Cordeiro unsplash.com

Diane Kruger

Piękna, utalentowana, zawsze świetnie ubrana. Tak bym ją podsumował. Diane jest jednocześnie seksowna, ale ma w sobie też coś z malej dziewczynki. Dla mnie to idealne połącznie. Wydaje mi się, że jest też skromna i nie ma dużego parcia na szkło. W przeciwieństwie do niektorych koleżanek po fachu nie widać, aby ten wielki świat ją zdemoralizował. Jest sobą. Chciałbym miec taką żonę – marzy Krzysiek.

Vanessa Aleksander

To najpiękniejsza kobieta, jaką widziałem. Ma ten typ urody, który do mnie przemawia. Taki szalechetny. Nie umiem określić go w inny sposób. Delikatne rysy, blond włosy, gładka cera i kobiece ciało. Nie jest sztuczna. Nie próbuje się upodobnić do typu urody, który teraz króluje. Szanuję ją za to. Nie potrafię wskazać, jaka kobieta jest dla mnie ideałem. Po prostu musi mieć to coś. Tak jak Vanessa – wyznaje Daniel.

idealna kobieta

Fot. Aral Tasher unsplash.com

Ivanka Trump

Gdy zapytałyście mnie o ideał kobiety, od razu przyszła mi na myśl Ivanka Trump. To matka trójki dzieci, a przy tym niesamowicie zaradna kobieta. Pomimo tego, że miała koneksje, sama zapracowała na swój sukces. Podobno nikt nie jest w stanie podważyć kompetencji Ivanki. Byc może podziwiam ją dlatego, że jest tak inna od kobiet, które znam. To bluszcze. Same nie próbują niczego osiągnąć, a jedynie szukają faceta z grubym portfelem – kometuje Rafał.

Adriana Lima

Najbardziej podoba mi się w niej to, że jest Aniołkiem Victoria's Secret. Może to płytkie, ale nic nie poradzę na swoje upodobania. Będę szczery. Prestiżowa praca ma dla mnie ogromne znaczenie, jeżeli chodzi o kobiety. Może to dlatego, że sam mam prestiżowy zawód. Poza tym Adriana jest piękna i nie zalicza się do grona wulgarnych modelek. To normalna kobieta, która ma rodzinę, a jednocześnie spełnia się zawodowo. Seksowna mamuśka. To jest to – mówi Patryk.

idealna kobieta

Fot. Enis Yavuz unsplash.com

Ewa Chodakowska

Pewnie dla wielu osób to będzie zaskoczeniem. Wiem, że nie można jej zaliczyć do klasycznych piękności. Mimo wszystko jest moim ideałem. Codziennie śledzę jej aktywność w Sieci i widzę, że jest wrażliwą, dobrą kobietą. To w dzisiejszych czasach bardzo dużo znaczy. Ewa odmieniła życie wielu kobiet, dała im szansę na lepsze jutro. Wyróżnia się spośród znanych mi dziewczyn, które zajmują się głównie plotkowaniem i obmawianiem koleżanek. Każda prędzej podłoży drugiej nogę niż jej w czymś pomoże. Poza tym Ewa ma pasję. To naprawdę widać, czy pasja jest prawdziwa czy udawna. A ona ją ma, podobnie jak energię i radość z życia. Niestety większość kobiet, które znam, tylko narzekają i cieszą się z niepowodzenia innych – przekonuje Bartek.

Agnieszka Radwańska

Zawsze kręciły mnie sportsmenki. Nie potrafię wyjaśnić, dlaczego. Sam nie jestem zbyt aktywny. Mimo wszystko najbardziej podobają mi się kobiety uprawiające zawodowo sport. Mają piękne ciała, życiową pasję i odnoszą sukcesy. Niewiele jest takich kobiet.

Zobacz także: Ideał faceta według kobiet: 12 najseksowniejszych cech ♥

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo