10 staników, które uwielbiają faceci!

Nosisz takie biustonosze?
10 staników, które uwielbiają faceci!
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/27936460169748213/ & https://pl.pinterest.com/pin/294845106839691998/)
04.09.2017

Pewnie rzadko się nad tym zastanawiasz. Zakładasz na siebie bieliznę, jaka Ci się podoba, a przy okazji jest wygodna. Jaka by nie była i tak zostanie doceniona przez płeć przeciwną. Facetowi wystarczy świadomość, że stoisz przed nich w samym biustonoszu i majtkach. To nie do końca prawda, do udowadnia do badanie. Jeden z portali dla mężczyzn sprawdził ich preferencje w tym temacie.

Okazuje się, że nawet jeśli nie potrafią nazwać poszczególnych typów, faceci są świadomi różnorodności bielizny. Wiedzą, że stanik stanikowi nierówny. Czym innym jest biustonosz typowo sportowy, a czym innym push-up. Nic w tym dziwnego, bo ten sam biust w różnych opakowaniach potrafi wyglądać zupełnie inaczej.

W co powinnaś opakować swoje piersi? Procenty nie kłamią!

MĘSKIM OKIEM: Maksymalny wzrost dla kobiety (Jeśli mierzysz więcej, masz się czym martwić)

PUSH-UP

Pierwsze miejsce w rankingu (choć kolejny typ znajduje się tuż za nim). 31 procent mężczyzn twierdzi, że kobieta najlepiej wygląda w staniku push-up, czyli powiększającym piersi. Panowie nie uznają tego za oszustwo, ale sprytny i apetyczny dla oka trik.

KORONKA

Zaledwie 1 procent mniej, bo 30, zdobył biustonosz koronkowy. Mężczyznom szczególnie przypadły do gustu staniki niemal prześwitujące. To zdecydowanie najbardziej seksowny typ dla odważnych kobiet.

BALKONETKA

Prawdopodobnie większość z nich nie miało pojęcia, jak się nazywa, ale właśnie ten biustonosz wybrało 20 procent z nich. Charakterystyczny fason jest dość rzadko spotykany. To błąd - wygląda oryginalnie, a na dodatek unosi piersi.

seksowny biustonosz

BRAK PREFERENCJI

Co dziesiąty badany stwierdził, że nie zna się na damskiej bieliźnie i nie ma zdania. To raczej pocieszająca wiadomość. Zaledwie 10 procent panów nie zwraca uwagi na to, co nosi płeć piękna. Zdecydowana większość uznaje się za ekspertów.

BEZ RAMIĄCZEK

Fanów tego fasonu jest raczej niewielu, bo wybrało go 5 procent ankietowanych. Nie chcemy nikogo tłumaczyć, ale powodem może fakt, że bardzo rzadko nosimy staniki bez ramiączek i panowie nie zdążyli się napatrzeć.

SPORTOWY

Ostatnie miejsce w badaniu przypadło biustonoszowi sportowemu, który bardziej przypomina krótką koszulkę, niż stanik. Tylko 4 procent głosów. Akurat w tej kwestii sportowa elegancja raczej się nie sprawdza. Faceci oczekują dodatkowego wypełnienia lub koronki.

Tyle w teorii, a teraz pora na praktykę. Poprosiłyśmy 10 zaprzyjaźnionych chłopaków, by przejrzeli bieliźnianą ofertę różnych sklepów i wybrali JEDEN  najseksowniejszy ich zdaniem stanik. Oto ich typy!

Na zdjęciu powyżej: Wybór Michała, stanik z H&M, 69,90 zł

seksowny biustonosz

Wybór Marcina, Oysho, 99,90 zł

seksowny biustonosz

Wybór Pawła, God Save Queens, 159 zł

seksowny biustonosz

Wybór Janka, Charlotte Rouge, 99 zł

seksowny biustonosz

Wybór Roberta, H&M, 59,90 zł

seksowny biustonosz

Wybór Marka, Reserved, 59,99 zł

seksowny biustonosz

Wybór Tomka, God Save Queens, 159 zł

seksowny biustonosz

Wybór Adama, Charlotte Rouge, 109 zł

seksowny biustonosz

Wybór Piotra, Oysho, 89,90 zł

seksowny biustonosz

Wybór Dominika, Oysho, 89,90 zł

Komentarze (4)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 07.09.2017 09:39
zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje Slimcea to jest zupełnie inaczej bo to suplement Slimcea blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2017 22:19
Jak wybrali takie drogie to niech teraz je kupią. Mnie nie stać na stanik za ponad 100zł.
odpowiedz
Men (Ocena: 1) 05.09.2017 00:43
Uprzejmie informuję wszystkie Panie, że "faceci" NIE "uwielbiają staników".
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.09.2017 19:04
W innym artykule pisaliście, że balkonetka to babciny stanik xdd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo