7 trików, dzięki którym wydasz się facetowi bardziej sexy

Znasz je?
7 trików, dzięki którym wydasz się facetowi bardziej sexy
Fot. iStock
18.08.2017

Jeżeli wydaje ci się, że seksapil to długie nogi, blond włosy i ponętny biust, jesteś w błędzie. Do niektórych dziewczyn ustawiają się tłumy facetów, choć nigdy w życiu nie uznałabyś ich za piękne czy seksowne. Jak to robią? Otóż stosują (nawet nieświadomie!) triki, dzięki którym wydają się mężczyznom ładniejsze.

Wypróbuj je na sobie. Na efekty nie będziesz musiała długo czekać!

Charyzma

Szare myszki nie mają szans w wyścigu po męską atencję. Im bardziej charyzmatyczna będziesz, tym bardziej spodobasz się facetom. Nie bój się wyrażać własnych opinii, ale też nie bądź władcza – to może przynieść odwrotny skutek. Charyzma jest czymś, czego można się nauczyć. Wystarczy poćwiczyć.

Optymizm

Uśmiech i optymistyczne podejście do świata – nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo mężczyźni cenią te dwie rzeczy u kobiet. Każdy z nich szuka partnerki, przy której będzie się ciągle śmiał i dobrze bawił. Jeśli bez przerwy będziesz wszystko widzieć w czarnych barwach i narzekać na najmniejsze drobnostki, żaden facet się tobą nie zainteresuje na dłużej.

Moda męskim okiem: Od jakiego rozmiaru stajesz się dla facetów kobietą PLUS SIZE?

atrakcyjna dziewczyna

Fot. Unsplash

Pewność siebie

Pisałyśmy o tym wielokrotnie, ale to naprawdę działa. Schowaj swoje kompleksy głęboko do szuflady i zaakceptuj siebie. Zacznij eksponować swoje zalety, a na temat wad milcz. Prawdopodobnie tylko ty je dostrzegasz. A zatem głowa do góry, wyprostuj się i pewnym krokiem idź po swoje. Szczęście jest na wyciągnięcie ręki.

Beztroska

Im bardziej będziesz bezkonfliktowa, wesoła i beztroska, tym ładniejsza wydasz się płci przeciwnej. Jak bowiem ktoś, przy kim facet ciągle się uśmiecha i dobrze bawi, może być dla niego nieatrakcyjny? On będzie do ciebie lgnął!

atrakcyjna dziewczyna

Fot. Unsplash

Gracja

Zabrzmi to dziwnie, ale mężczyźni lubią kobiety, które są… kobiece. Nie podoba im się, kiedy dziewczyna klnie jak osiedlowy dresiarz, pluje, beka, czy jest męska w swoim zachowaniu. Wszystko rób z gracją, począwszy od wysławiania się, po chodzenie. Przecież nie jesteś facetem!

Pokora

Jeżeli wszystkim wokół będziesz rozpowiadać, jaka jesteś cudowna, ludzie się od ciebie odwrócą. Postaw na pokorę – wówczas paradoksalnie twoje zalety zostaną szybciej dostrzeżone, także przez facetów. Pomyślą sobie: „Kurcze, ona jest taka wspaniała, a przy tym w ogóle nie zadziera nosa. Jej skromność jest strasznie seksowna”.

Koleżeńskość

Zachowuj się wobec innych przyjacielsko, a oni odpłacą ci tym samym. Zasada ta dotyczy również mężczyzn. Im bardziej będziesz pomocna, życzliwa i koleżeńska, tym usilniej będą chcieli przebywać w twoim towarzystwie. Faceci nie przepadają za dziewczynami, które mają do wszystkich i wszystkiego podejście egoistyczne. 

Zobacz również: LIST: „Jestem pulchną dziewczyną, która nosi legginsy. Robię to, żeby Was wkurzyć!”

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 2.8 / 5
gość (Ocena: 3) 26.12.2021 10:55
Niestety prawde masz
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 20.08.2017 16:18
jasne, bądź pokorna i koleżeńska to każdy tylko to wykorzysta a facet nawet nie zauważy i nie doceni. Takie życie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.08.2017 13:43
Z jednej strony mam być charyzmatyczna, pewna siebie itp. A z drugiej skromna. Dla mnie trochę to się wyklucza.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.08.2017 06:21
Będzie, że się czepiam, ale od kiedy charyzma, beztroska, gracja, itd do triki? justasking
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie