Jakie zachowanie doprowadza facetów do szaleństwa? (TEGO lepiej nie rób)

Co znalazło się na czarnej liście?
Jakie zachowanie doprowadza facetów do szaleństwa? (TEGO lepiej nie rób)
źródło: Toa Heftiba / Unsplash
27.08.2017

Tak, to wygląd najbardziej przyciąga do nas facetów. Po pewnym czasie trwania relacji zwracają oni uwagę także na inne aspekty. Bynajmniej nie chodzi nam o posiadanie zainteresowań czy miły sposób bycia, chociaż jak najbardziej mają znaczenie. Mężczyźni są uważnymi obserwatorami, zwłaszcza jeżeli chodzi o pewne zachowania. Można rzec zupełnie naturalne i często spotykane. Niektóre doprowadzają ich do szaleństwa, ale w negatywnym znaczeniu tego słowa.

Jeżeli nie chcesz podpaść ukochanemu, pod żadnym pozorem tego nie rób.

Podjadanie z jego talerza

Mężczyźni przeważnie nie odmawiają sobie dobrego jedzenia, a na ich talerza lądują hamburgery i frytki. Co tu ukrywać, kusi nas, aby się poczęstować. Zdecydowanie odradzamy ten ruch. Faceci z wielu powodów nie lubią takiego zachowania. Jedni są zaborczy, drudzy po prostu nie najedzą się przez to do syta, a innych zwyczajnie irytuje grzebanie komuś w talerzu. Lepiej zamów swoją własną porcję.

Sprzątanie jego przestrzeni

Ty widzisz bałagan, ale dla niego to przestrzeń, w której każda rzecz ma swoje miejsce. Pomimo panującego chaosu. Jeżeli posprzątasz, zburzysz system, który wypracował. Facet nie będzie mógł niczego znaleźć. Jeżeli drażni Cię nieporządek, porozmawiaj z nim, aby zaprowadził ład. Ale on musi to zrobić po swojemu.

Ciągłe imprezowanie

Niektórzy mężczyźni lubią dziewczyny, które wiedzą, jak się bawić. Mimo wszystko zamiłowanie do alkoholu i nocnych eskapad nie spotka się ze zrozumieniem mężczyzny myślącego o związku poważnie.

Zobacz także: Na tych facetów uważaj podczas wakacji!

okropne zachowanie

unsplash.com

Plotkowanie

Potrzeba o tym, aby opowiadać o wyglądzie innych osób oraz o ich życiu miłosnym jest po prostu irytująca i nietaktowna. Poza tym mężczyzna będzie się zastanawiał, co mówisz o nim, gdy znika z pola widzenia.

Niewłaściwy ubiór

Nie chodzi o dopasowanie rzeczy do siebie, ale do warunków. Np. jeżeli idziesz na wesele, nierozsądnie jest zakładać 10-centymetrowe obcasy. To samo tyczy się np. balerinek zakładanych na rowerową wycieczkę. Faceci nie znoszą takich sytuacji, bo dziewczyny wymagają wówczas wsparcia, a do tego zadręczają ich skargami.

Zapełnianie jego przestrzeni swoimi rzeczami

Wiadomo, że kobiety mają więcej rzeczy niż faceci, ale to nie znaczy, że masz prawo zająć 90 proc. przestrzeni jego szafy czy garderoby. Tym bardziej, że to jego szafa czy garderoba. Możesz być pewna, że od razu pożałuje wspólnego mieszkania.

okropne zachowanie

unsplash.com

Posługiwanie się aluzją

Kiedy kobiety czegoś pragną albo potrzebują, robią facetowi aluzję, aby spełnił ich zachciankę. Np. upatrują sobie biżuterię na wystawie, a potem mimochodem o niej wspominają. Kiedy zbliża się jakaś okazja, niby przypadkiem wspominają, że kończą im się perfumy (oczywiście drogie), przydałaby się nowa sukienka czy kolczyki. Faceci nie lubią takich sytuacji, bo kupując prezent, nie czują jakby to była ich własna decyzja. Poza tym aluzje dotyczące prezentów sprawiają, że czują się winni bez powodu.

Płakanie bez powodu

Kobiece łzy to coś, czego mężczyźni nie znoszą. Przeważnie nie wiedzą, jak na nie reagować. Jeżeli płacz pojawia się systematycznie, wywołuje u nich irytację, zwłaszcza, gdy kobieta chce w ten sposób osiągnąć cel. Jedyne, co osiągniesz to podkopanie jego zaufania. Nikt nie lubi być manipulowany.

Spędzanie długich godzin na przygotowywanie się do wyjścia

To bardzo ich irytuje. Jak długo można brać prysznic, ubierać się i malować? Jeżeli rzadko zdarza Ci się spędzać godziny na przygotowywaniu do wyjścia, on jakoś to przełknie. Duża częstotliwość może wywołać poważne kłótnie w związku. Facet ma bowiem wrażenie, że nie szanujesz jego czasu.

okropne zachowanie

unsplash.com

Zadawanie podchwytliwych pytań

Czy wyglądam ładnie? Czy przytyłam? Czy jestem stara? To są właśnie te podchwytliwe pytania. Oczywiście na każde z nich istnieje tylko jedna poprawna odpowiedź. Czasami stawiasz faceta przed trudnym dylematem: być szczerym czy mieć święty spokój?

Angażowanie innych w Wasze osobiste problemy

Angażowanie osób trzecich w Wasze intymne sprawy to zły pomysł. Tym gorszy, jeżeli swoimi opiniami mają nakłonić faceta do zmiany zdania po Twojej myśli. Czysta manipulacja, której mężczyźni nie znoszą.

Zaniedbanie

Mężczyzna zawsze będzie wzrokowcem. Nieważne, jak długo ze sobą jesteście. Nie usprawiedliwia Cię nawet długi staż małżeństwa i dzieci (za wyjątkiem wyjątkowo trudnych sytuacji). Musisz dbać o higienę i odpowiednio się ubierać. Poza tym faceci nie znoszą, gdy kobieta publicznie poprawia wygląd. Np. pudruje nos przy stoliku w kawiarni zamiast iść do łazienki.

Dodałybyście coś jeszcze do tej listy?

Zobacz także: Po czym poznać inteligentnego mężczyznę?

Źródło: brightside.me

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.08.2017 16:58
Przecież te zachowania nie irytują tylko facetów, a raczej wszystkich. Kobiety też nie lubią, gdy facet ciągle imprezuje, plotkuje, ubiera się niestosownie czy jest zaniedbany... A co do podjadania z talerza to wcale nie muszę tego robić, mój narzeczony tak samo jak partner anonima niżej uwielbia, gdy jemy razem z jego talerza i często sam wręcz na siłe mnie dokarmia, bo uważa, że za mało jem i nie lubi jeść sam, gdy ja już skończe swój niewielki posiłek.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.08.2017 13:17
Mój wręcz uwielbia jak ukradkiem zabiorę mu kawałeczek ziemniaka z talerza, szczególnie gdy sama jem sałatkę. Stwierdził ostatnio, że w ten sposób mnie dokarmia bo w jego opinii mało jem oczywiście nie jestem wychudzona tylko jem mniej niż on ;) ;) ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo