Internauci w szoku: „Jakim cudem tak przystojny facet przespał się z tak brzydką kobietą?!”

Bohaterowie telewizyjnego talk show podobno zupełnie do siebie nie pasują.
Internauci w szoku: „Jakim cudem tak przystojny facet przespał się z tak brzydką kobietą?!”
źródło: YouTube / The Jeremy Kyle Show
18.07.2017

Podobno miłość jest ślepa, a przeciwieństwa się przyciągają. Kto zna prawdziwe życie, ten wie, że rzadko jest to prawda. Najpierw oceniamy człowieka oczami, a dopiero później sercem. Nie wspominając o tym, że w pary łączymy się zazwyczaj z osobami z tej samej „ligi”. Miss świata nie zadowoli się byle przeciętniakiem, a mało wyjściowy facet raczej nie odważy się poderwać spektakularnej piękności. Tym razem było inaczej i niektórzy nie są w stanie się z tym pogodzić.

Przystojny gość brytyjskiego talk show „The Jeremy Kyle Show” skradł serca milionów telewidzów. Zwłaszcza płci żeńskiej. Umięśniony brunet z wyraźnie zarysowaną szczęką z miejsca stał się gwiazdą. Problem w tym, że niektórzy zwątpili w jego dobry gust. W czasie nagrania okazało się, że jest ojcem nastoletniego syna, o którego istnieniu nie wiedział. To efekt wpadki z dawnych lat.

Teraz nikt nie może uwierzyć, że tak piękny mężczyzna mógł wylądować w łóżku z wyjątkowo mało urodziwą kobietą.

Zobacz również: LIST: „Jestem brzydka i co z tego? Miałam więcej facetów niż moje śliczne koleżanki!”

 

uroda w związku

źródło: YouTube / The Jeremy Kyle Show

Pomijając skomplikowaną historię relacji seksownego Anthony`ego i nieco mniej urodziwej Tiny, widzowie skupili się wyłącznie na ich wyglądzie. Nikogo nie interesuje fakt, że nastoletni syn poznał właśnie swojego ojca. Od razu pojawiły się za to wątpliwości: „jakim cudem tak nieziemsko urodziwy facet uprawiał seks z tak ohydną babą”.

W Sieci zawrzało. Internauci śmieją się, że urodziwy kulturysta musiał być bardzo pijany albo zdesperowany, że zgrzeszył z kimś takim. Inni dodają, że na pewno zrobili to po ciemku lub z zamkniętymi oczami. Zapominając o jednym - do zbliżenia doszło, kiedy mężczyzna miał 20 lat. Kobieta też była znacznie młodsza i mogła wyglądać zupełnie inaczej.

Kolejny raz przekonujemy się o tym, że atrakcyjność fizyczna jest najważniejsza, a bezwzględność komentatorów nie zna granic.

Zobacz również: REPORTAŻ: Jestem brzydka, ale faceci i tak ustawiają się do mnie w kolejce!

uroda w związku

źródło: YouTube / The Jeremy Kyle Show

Na Twitterze rozgorzała gorąca dyskusja:

„On może zostać moim tatusiem, kiedy tylko zechce”.

„Przespał się z czymś takim! To musiała być ciężka noc i trauma na całe życie”.

„Piękni ludzie powinni trzymać się razem. Anthony, zostaw to straszydło i zapraszam do siebie”.

Wy też widzicie w tym jakiś problem?

Zobacz również: Czujesz się brzydka? To przez Instagram!

uroda w związku

źródło: YouTube / The Jeremy Kyle Show

Anthony i Tina

Komentarze (7)

Ocena: 3.86 / 5
aaa (Ocena: 5) 18.07.2017 23:43
Musiał naprawdę dużo wypić
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.07.2017 16:10
On przystojny?przeciętny co najwyżej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.07.2017 12:50
Sądzę, że każda kobieta,bez względu na to czy urodziwa czy też nie ma w sobie pragnienie aby się innym podobać...szkoda,ze tylu ludzi wprowadza tę Bogu ducha winną kobietę w kompleksy, żal takich ludzi, którzy nie mając swojego życia starają się ze wszystkich sił aby uprzykrzyć je innym. Jednakże pociesza mnie jedna myśl, a mianowicie, ze kiedyś wszyscy będziemy starzy, brzydcy a także, że skończymy jak te wszystkie miliardy ludzi przed nami... :D Live is brutal :) A co do oceny wyglądu to punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia i dopóki istnieją jeszcze ludzie, którzy nie oceniają wszystkiego powierzchownie ten świat jest jeszcze cosik wart ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.07.2017 10:23
Już naprawdę ludzie nie mają o czym pisać, żenada. Mi ten facet osobiście się nie podoba,a kobieta nie dosyć że starsza, to jeszcze zaniedbana. I tyle w temacie.
odpowiedz
p (Ocena: 5) 18.07.2017 07:22
Ona nie jest brzydka tylko widać sporo starsza od niego
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo