Wybierz z listy JEDNEGO faceta i sprawdź, jak to o Tobie świadczy! (PSYCHOZABAWA)

Zgadza się?
Wybierz z listy JEDNEGO faceta i sprawdź, jak to o Tobie świadczy! (PSYCHOZABAWA)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/travbeachboy/)
13.07.2017

Każda kobieta ma inny typ wymarzonego faceta. Jednym podoba się długowłosy romantyk o delikatnych rysach twarzy i smukłych dłoniach, a inne wolą muskularnego chłopaka z krótkimi włosami i szerokimi barkami. I całe szczęście, bo dzięki temu każdy ma szansę znaleźć swoją drugą połówkę.

Dzisiaj proponujemy Wam wakacyjną zabawę… właśnie z facetami w tle. Najpierw przyjrzyjcie się 6 poniższym przystojniakom i wybierzcie tego, który jest najbardziej w Waszym typie. Następnie przejdźcie na podstroję, która odpowiada jego zdjęciu i przeczytajcie, co oznacza Wasz wybór.

Napiszcie w komentarzach, które ciacho wybrałyście!

Polecamy także: Nic na to nie wskazywało, ale... z tego pulchnego chłopca wyrosło prawdziwe CIACHO! (Seksowny, prawda?)

#2 - David Gandy


#3 - Travis DesLaurier


#4 - Pietro Boselli


#5 - Willy Cartier


#6 - Stian Bjornes


#7 - Adam Gallagher

 

Sprawdź wyniki!

#2 David Gandy


Lubisz dojrzałych, poważnych facetów o nieco tajemniczym spojrzeniu. Przywiązujesz dużą wagę do wyglądu faceta. Zwracasz uwagę na to, jak się ubiera i czy odpowiednio o siebie dba. Nie miałabyś nic przeciwko temu, gdyby twój partner był metroseksulany. Od ukochanego oczekujesz, że będzie cię rozpieszczał. Chcesz być zaskakiwana romantycznymi niespodziankami i prezentami. Szybko się nudzisz, więc w związku potrzebujesz ciągłej adrenaliny.

#3 Travis DesLaurier

Nie jesteś typem grzecznej dziewczynki. Kręcą cię wytatuowani faceci o zawadiackim spojrzeniu. W bad boyach najbardziej pociąga cię ich nieprzewidywalność i spontaniczność. Podoba ci się to, że facet, który ma swoje za uszami, będąc z tobą sam na sam, pokazuje swoje łagodniejsze oblicze. Wierzysz w to, że każdy może się zmienić na lepsze, tylko wystarczy dać mu szansę.

#4 Pietro Boselli

Wybrałaś Pietro? Ten facet to 2w1. Z jednej strony jest seksowny, a z drugiej widać, że to typ inteligentnego, zaradnego faceta. W takich właśnie gustujesz. W związku chcesz czuć się przede wszystkim kobietą. Nie uznajesz więc dzielenia rachunku z restauracji na pół, czy utrzymywania swojego mężczyzny. To on musi zatroszczyć się o ciebie. A przy tym oczywiście pociągać cię fizycznie, bo sfera intymna jest dla ciebie jednym z najważniejszych filarów udanego związku.

#5 Willy Cartier

Uwielbiasz niepokornych facetów. Nie dla ciebie kwiatki, kolacje i biżuteria. Nie tego oczekujesz od związku. Dążysz do tego, by w relacji z partnerem mieć swoją przestrzeń i swoją wolność. Nigdy nie rozumiałaś tych wszystkich par, które piją sobie z dzióbków, a na Facebooku wrzucają miliony wspólnych słitaśnych zdjęć. Kiedy jesteś zakochana, nie trąbisz o tym całemu światu. Twój związek z boku może wyglądać na oschły, ale tylko wy wiecie, jak bardzo jesteście ze sobą zżyci.

#6 Stian Bjornes

Gustujesz w silnych mężczyznach. Lubisz czuć się przy nich małą, nieporadną kobietką. Od mężczyzny swojego życia oczekujesz całkowitego oddania i lojalności. Chcesz być z kimś, na kogo będziesz mogła liczyć w trudnych sytuacjach. Twój facet powinien otaczać cię całkowitą opieką i wyręczać cię w podstawowych kwestiach. W zamian odwdzięczysz mu się bezgraniczną miłością.

#7 Adam Gallagher

Twój facet musi być energiczny i mieć rewelacyjne poczucie humoru. Przy swoim partnerze nie chcesz się bowiem nudzić. Marzysz o tym, by budzić się obok kogoś, kto będzie cię rozśmieszał i podniesie cię na duchu, gdy będzie ci smutno. Chcesz z nim podróżować w najdalsze zakątki świata i kochać się pod gołym niebem. Raczej nie myślisz jeszcze o stabilizacji.

Polecamy także: TEST: Zdradź nam, w którym miesiącu urodził się Twój chłopak, a powiemy Ci o nim wszystko

Komentarze (13)

Ocena: 4.92 / 5
pazerna (Ocena: 5) 20.07.2017 15:45
Fajne dupy, biere wszystkie :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.07.2017 20:16
Zdecydowanie Pań z numerem 3. Mam słabość do inteligencji.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2017 07:56
5 najlepszy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.07.2017 13:55
4 boski
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2017 23:18
Numer 5 jest przepiękny! ** na drugim miejscu numer 7. Natomiast numer 6 jest dla mnie totalnie odstręczający
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo