7 zaskakujących rzeczy, na które każdy facet zwraca uwagę u swojej kobiety

Ty nie przywiązujesz do tego wagi, ale dla Twojego partnera pewne kwestie mają szczególne znaczenie.
7 zaskakujących rzeczy, na które każdy facet zwraca uwagę u swojej kobiety
Fot. iStock
10.07.2017

To, w jaki sposób postrzegają nas mężczyźni, chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Okazuje się bowiem, że panowie bacznie obserwują swoje partnerki i zwracają uwagę na miliony pozornie błahych szczegółów. Co więcej – część z tych rzeczy ma dla nich ogromne znaczenie i może zaważyć nawet na dalszym „być albo nie być” waszego związku!

O czym mowa dokładnie? Przekonajcie się...

1. Twój uśmiech

Szczery uśmiech na twarzy jest czymś, co panowie uwielbiają oglądać u swoich kobiet. Spotykanie się z dziewczyną, która ma świetne poczucie humoru, a przy tym jest na tyle zdystansowana, by śmiać się z siebie, jest więc dla facetów jak wygrana w totolotka. Jeśli uśmiech każdego dnia będzie gościł na twojej twarzy, twój ukochany będzie gotowy być z tobą na dobre i na złe.

2. Szacunek

Mężczyźni mają bzika na punkcie szacunku. Chcą być szanowani zarówno w pracy, jak i w swoim związku. Nie myl tego jednak z posłuszeństwem, czy poddaństwem. Chodzi najzwyczajniej w świecie o umiejętność słuchania tego, co facet ma do powiedzenia  na różne tematy. Wyśmiewanie jego przekonań czy poglądów jest absolutnie nie na miejscu!

Zobacz także: Opowiem Wam o tym, jak zostałam starą panną

zakochani

Fot. iStock

3. Komplementy

Choć facetom wstyd się do tego przyznać, uwielbiają być komplementowani. Jeśli będziesz regularnie doceniać jego sukcesy w pracy oraz jego wygląd, tym chętniej będzie się przed tobą otwierał i… spełniał twoje prośby. Zalicza się do nich również sprzątanie mieszkania, wynoszenie śmieci czy… zadowalanie cię w sypialni!

4. Potrzeba bycia… potrzebnym

Żaden facet nie lubi się czuć zbędny w związku, więc podkreślanie na każdym kroku, że jesteś samowystarczalną Zosią samosią, nie będzie dobrym posunięciem. Zamiast tego dawaj facetowi do zrozumienia, że on jest ci potrzebny. Twój partner wychwyci nawet najdrobniejsze „dziękuję”, które skierujesz w jego stronę. I bardzo, ale to bardzo połechce to jego dumę!

zakochani

Fot. iStock

5. Czas na zastanowienie się

Faceci nie lubią być ponaglani, zwłaszcza gdy chodzi o podjęcie ważnych, życiowych decyzji. Oni – w przeciwieństwie do nas – potrzebują czasu zarówno wtedy, gdy trzeba wybrać w kinie konkretny film, jak i wtedy, gdy przychodzi do oświadczyn. Nie ponaglaj więc swojego mężczyzny, ani nie naciskaj go na ślub lub dziecko. Im więcej dasz mu swobody, tym szybciej usłyszysz z jego ust upragnioną deklarację.

6. Twój śmiech

Nie tylko promienny uśmiech na twarzy dziewczyny jest ważny dla facetów. Równie mocno liczy się jej spontaniczny śmiech. Faceci często chcą zaimponować ukochanej swoimi żartami i poczuciem humoru, dlatego żywa reakcja z jej strony jest dla nich na wagę złota. Kwaśna mina i krytyczny komentarz odniosą przeciwny skutek – mężczyzna ucieknie od takiej partnerki jak najszybciej.

zakochani

Fot. iStock

7. Twój wygląd

Mężczyźni są wzrokowcami i nie przestają zwracać uwagi na wygląd swojej kobiety nawet po kilku latach związku. Każde dodatkowe kilogramy, nieogolone nogi czy powiększający się odrost na głowie wychwycą zatem natychmiast. Jedni to skomentują, inni nie, ale bądź pewna – to, jak się prezentujesz, nie jest facetowi obojętne. Z tego względu staraj się zawsze wyglądać jak najlepiej. Twojego partnera zmotywuje to również do dbania o siebie, więc korzyść będzie podwójna!

Zobacz także: TEST: Czy przestaniesz być singielką w te wakacje?

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 10.07.2017 17:07
Niech oni sie czasem postaraja dla nas a nie my dla nich wiecznie cos.Jak sie nie podoba to wypad .Facet rozwija sie umyslowo do czwartego rokuu zycia a potem tylko rosnie... ot cala prawda
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 10.07.2017 10:39
Czy wy czytacie chociaż raz te artykuły przed opublikowaniem?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2017 09:37
hahaha z tymi odrostami to dowaliliście! Mój facet ostatnio powiedział, że gdybym nie powiedziała wcześniej, że farbuje odrosty to by tego nawet nie zauważył hahahahah Poza tym, tylko zapatrzony w siebie pa.jac, uważający się za samca alfa wytyka kobiecie 2kg w tą czy w tą, odrosty czy brak makijazu przy wykonywaniu prac domowych.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie