Czy mój facet jest trochę gejem?

Zanim w pełni zaangażujesz się w związek upewnij się, że mężczyzna, z którym dzielisz życie, nie ma zadatków na… geja.
Czy mój facet jest trochę gejem?
Fot. Thinkstock
23.07.2017

Każda kobieta powinna być w stu procentach pewna swojego faceta, zwłaszcza w kwestii orientacji seksualnej. Jednak fakt, że jesteście razem i dobrze się wam układa, nie jest gwarancją, że twój ukochany jest hetero. Poniżej sygnały, na które trzeba zwrócić uwagę.

Lustereczko, powiedz przecie
Wygląd jest wizytówką zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jeśli twój facet starannie wybiera elementy garderoby, jest zawsze uczesany i pachnący, to zamiast wątpliwości, powinnaś odczuwać radość. Tutaj jednak istotą sprawy jest ilość czasu, który mężczyzna spędza przed lustrem, oraz czynności, które wykonuje. Jeśli wychodząc gdzieś razem, szykujesz się krócej lub tyle samo, co on, powinno ci się zapalić światło ostrzegawcze.

Zwróć uwagę na to, co twój partner robi przed wyjściem. Długa kąpiel czy układanie włosów to standard, ale piłowanie i malowanie paznokci odżywką już niekoniecznie. Każdy facet hetero lubi dobrze wyglądać, ale żaden z nich nie przepada za długą toaletą.

Historia Magdy: „Mój facet bije mnie z miłości”

Diabeł tkwi w szczegółach
Drugim aspektem jest wybór garderoby i ozdób oraz pieczołowitość, z którą on kompletuje stylizację. Elegancki zegarek jest męskim dodatkiem, ale bransoletki czy naszyjniki już nie bardzo. Zwracanie uwagi na fakturę materiału również nie jest niczym podejrzanym. Wątpliwości może za to budzić codzienne dopasowywanie odcienia skarpetek pod koloru koszuli.

Zwróć również uwagę na krój spodni czy marynarki, które wybiera twój facet. Istnieje pewna zależność pomiędzy testosteronem a rozmiarem ubrań. Im więcej tego hormonu, tym szersze ubrania i odwrotnie. Oczywiście nie jest to dowód naukowy, ale ludzka obserwacja nie rzadziej się myli. Pamiętaj też, że typowy mężczyzna hetero rzadko interesuje się modą, więc jeśli twój ukochany ubierając się, prosi cię o radę, to możesz odetchnąć z ulgą. Gorzej jeśli to ty częściej pytasz go o zdanie w kwestii swojego ubioru.

czy to gej

Fot. Thinkstock

Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki…
Twój facet nie może odgonić się od dziewczyn, a jego koleżanki dzwonią do niego w prozaicznych sprawach? Spójrz na problem szerzej, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje ci się, że dzielisz łoże z seryjnym podrywaczem. Prawda może być zupełnie inna, ale trudno ją dostrzec przez pryzmat zazdrości. Tutaj warto przeanalizować ilość koleżanek, z którymi utrzymuje kontakt twój partner, oraz charakter tych znajomości. Jeśli ma jedną, góra dwie przyjaciółki z dawnych lat, a one nie dzwonią do niego, by zapytać o nową maseczkę, to nic się nie dzieje.

Problem jest wtedy, gdy facet otacza się kobietami, a one traktują go jak swoją psiapsiółkę. Chodzenie razem na zakupy, rozmowy o modzie, miłości czy związkach powinny wzbudzić twój niepokój. Żaden mężczyzna hetero nie umie albo nie lubi poruszać takich tematów.

Lustro weneckie
Warto również przyjrzeć się reakcji innych kobiet na twojego faceta i odwrotnie. Fakt, że twój ukochany nie podrywa i co więcej, nie jest podrywany, nie do końca powinno zapewnić ci poczucie bezpieczeństwa. Każdy facet hetero to wzrokowiec, który z entuzjazmem reaguje na płeć piękną. Jeśli twój partner nie zwraca uwagi na atrakcyjne dziewczyny, a przeciwnie – chętniej komentuje wygląd chłopaków, to coś tu jest nie tak.

Zaobserwuj też, czy kobiety dostrzegają twojego faceta i jeśli tak, to jak się wobec niego zachowują. Czy są wobec niego ufne, życzliwe i na luzie, czy też kokietują go każdym gestem. Wiele dziewczyn ma tak zwany gej-radar i bardzo szybko dostrzega w grupie mężczyznę o odmiennej orientacji. Czasem osoba patrząca z boku widzi więcej niż my sami.

czy to gej

Fot. Thinkstock

Przyjaciel potrzebny od zaraz
Dzwonisz do swojego ukochanego, a on znowu spędza czas ze swoim nowym kolegą? Zastanów się, czy to do końca normalne. Skalą jest ilość spędzanych godzin w ciągu tygodnia oraz charakter spotkań. Wspólne wypady na siłownię czy poranny jogging nie powinny budzić kontrowersji, ale jedynie wtedy, gdy twój partner interesuje się zdrowym stylem życia i kulturystyką. Gorzej, gdy niedawno poznany kolega „zaraża” swoim hobby twojego faceta, a on się w tym zatraca. Czasem jednak się tak zdarza nawet w świecie heteroseksualistów.

By mieć pewność, że nic dziwnego się nie dzieje, spróbuj porozmawiać ze swoim partnerem o jego nowym przyjacielu. Zaobserwuj, czy twój partner denerwuje się, gdy krytykujesz jego kolegę oraz jakich słów używa, gdy go borni. Czy opisuje go w superlatywach z nutką fascynacji? A może przeciwnie, nic nie chce o nim mówić i ucina rozmowę? Obie te reakcje powinny zbudzić twój niepokój.

Błędy młodości
Nikt z nas nie jest święty i każdemu w życiu zdarzyło się zrobić coś, czego się wstydzimy. Młodość usprawiedliwia wiele błędów, ale nie wszystkie należy puścić w niepamięć. Jeśli podczas szczerej rozmowy ze swoim facetem, dowiedziałaś się, że w przeszłości przeżył on seksualną przygodę z innym mężczyzną, to wszystkie dzwony powinny bić ci na alarm. Dzisiejszy świat wbrew pozorom nie jest tolerancyjny, tak samo jak ludzie, a zwłaszcza mężczyźni, którzy nie tolerują gejów. Dlatego facet, który ma na koncie igraszki z innym chłopakiem, w głębi serca jest biseksualny (lub chociaż się nad tym zastanawia).

Dzieje się tak, ponieważ wcielenie przez mężczyznę w życie homoseksualnej fanaberii wymaga od niego silnej determinacji w związku z często nieprzyjemnymi konsekwencjami tego czynu. Nie jest to zatem zwykła, erotyczna ciekawość, którą bez perturbacji można zaspokoić, a potem puścić w niepamięć. Dopuszczenie do tego świadczy o silnym pragnieniu, które często drzemie w mężczyźnie przez całe życie.

RAF

Komentarze (3)

Ocena: 2.33 / 5
wj (Ocena: 5) 07.10.2017 18:35
Na pewno jest gejem. Prawdziwy mężczyzna się nie myje,śmierdzi piwem i papierosami,a skarpetki i majtki zmienia co 2 tygodnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.07.2017 01:35
serwis, który sygnuje swoim logo tekst, w którym nieheteronormatywność nazywa się "fanaberią" strzela sobie w kolano
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 23.07.2017 11:43
Ale bełkot. Nie znoszę takiego pisania: wszyscy faceci hetero to, żaden facet hetero tamto... Poznaliście wszystkich facetów hetero na świecie i pytaliście ich o znadnie, że twierdzicie, że wszyscy?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo