Faceci wskazali, czego NIE ZNOSZĄ u kobiet (8 RZECZY!)

Mężczyźni twierdzą, że zwracają na to ogromną uwagę. Za dużo wymagają?
Faceci wskazali, czego NIE ZNOSZĄ u kobiet (8 RZECZY!)
Fot. iStock
11.06.2017

Możesz zarzekać się, że faceci nie są dla ciebie najważniejsi. Nigdy nie starasz im się przypodobać, bo grunt to być sobą. Jeśli przy okazji jakiś amant to doceni - świetnie. Jeśli nie - jego strata. Brzmi całkiem rozsądnie, ale jednak mało prawdziwie. Nawet jeśli się do tego nie przyznajesz, w rzeczywistości niemal wszystko co robisz podyktowane jest chęcią zaimponowania płci przeciwnej. I nie ma się czego wstydzić, bo oni robią dokładnie to samo.

Tylko jak osiągnąć ten efekt, skoro każdemu podoba się co innego? Z pomocą przychodzą internauci biorący udział w dyskusji na łamach serwisu Reddit. To właśnie tam młodzi mężczyźni próbowali wskazać, co najbardziej ich od nas odpycha. Panowie nie ograniczyli się jedynie do wyglądu, ale również charakteru i szkodliwych nawyków. Oto odpowiedzi, które powtarzały się najczęściej.

Trafili w sedno czy jednak przesadzają, zapominając o własnych wadach?

Zobacz również: 8 obrzydliwych rzeczy, które robią kobiety, a facetom wydaje się to… słodkie

 

co odpycha od kobiet

fot. iStock

Palenie papierosów

Uczestnicy dyskusji nie mają wątpliwości, że to nie tylko najbardziej szkodliwy, ale i bardzo nieprzyjemny nałóg. Panowie nie lubią czuć od nas zapachu papierosów. Nie wspominając o wpływie nikotyny na nasze zęby, cerę i zdrowie.

Brzydkie stopy

Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale wśród mężczyzn jest wielu fetyszystów kończyn dolnych. Wielu facetów traktuje nasze stopy na równi z piersiami i pośladkami. Jeśli są zaniedbane - natychmiast tracą ochotę na bliższy kontakt.

Brak ambicji

Okazuje się, że męskim ideałem wcale nie jest głupiutka, naiwna i uległa laleczka bez własnego zdania. Panowie (przynajmniej oficjalnie) wolą towarzystwo pań świadomych swojej wartości i z konkretnymi planami na przyszłość.

Zobacz również: 8 umiejętności, które faceci uwielbiają w dziewczynach

 

co odpycha od kobiet

fot. iStock

Zaniedbane zęby

Ich po prostu nie da się ukryć i zazwyczaj dyskwalifikują nas już na starcie. Nikt nie twierdzi, że powinnaś mieć w ustach rząd śnieżnobiałych perełek niczym gwiazda Hollywood. Niech jednak będą proste, bez braków i przynajmniej zbliżone do bieli.

Krótkie włosy

Zdarzają się panie, do których ogolona głowa pasuje, ale chyba jednak nie warto ryzykować. Jeśli wciąż szukasz tego jedynego - drastycznie skracając włosy zmniejszasz swoje towarzyskie szanse do minimum. Faceci twierdzą, że czymś powinnyśmy się od nich odróżniać. I najczęściej wskazują długość włosów.

Błędy gramatyczne

Czasami może się wydawać, że inteligencja to ostatnia cecha, jakiej poszukują w kobietach mężczyźni. A jednak - uczestnicy dyskusji bardzo cenią sobie znajomość języka ojczystego. Jeśli dziewczyna nie jest w stanie sklecić kilku sensownych zdań, to raczej nie nadaje się na partnerkę.

Zobacz również: Czego pragnie facet, gdy ma dwadzieściaparę lat?

 

co odpycha od kobiet

fot. iStock

Niechęć do czytania

Kolejne zaskoczenie na liście stworzonej przez samych facetów. Jeśli nie znasz największych dzieł literatury światowej, na twojej szafce nocnej nie leży żadna książka i publicznie przyznajesz się do tego, że czytać nie lubisz - raczej nie ma się czym chwalić.

Nieprzyjemny oddech

Ten świadczy o wszystkim - zaniedbaniu, braku szacunku do rozmówcy, problemie z higieną lub zdrowiem i zwyczajnie utrudnia bliższe relacje. Odór z ust skutecznie zniechęca mężczyzn do nawiązania bliższej relacji. I to nawet wtedy, kiedy wyglądasz jak miss świata.

Czy któryś punkt dotyczy Ciebie? Chyba czas nad sobą popracować…

Komentarze (15)

Ocena: 4.4 / 5
gość (Ocena: 3) 12.07.2017 01:26
Naprawdę bardzo mnie rozbawiło wspomnienie o poprawności gramatycznej i niechęci do czytania, gdyż z moich obserwacji to w większości mężczyźni są nieoczytani, a ich umiejętność pisania po polsku czy chociażby złożenia poprawnego zdania dawno temu wyjechała do Australii hodować ogromne pająki.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.06.2017 11:01
Smiech na sali. Faceci mowia, ze chca miec inteligentna kobiete, ale jak taka spotkaja to uciekaja przerazeni, ze ich kompleks mniejszosci wylezie na wierzch. I tak przy okazji to nie tylko kobiety pala i maja niezadbane stopy, pora spojrzec na siebie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.06.2017 22:50
Bulo...
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 11.06.2017 20:55
Akurat z autopsji wiem, że mężczyźni wolą nieoczytane, chichrające się non stop kobiety niż inteligentne osoby. Wybierają wymalowane i wyzywająco ubrane i to wcale nie na jedną noc.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.06.2017 20:19
Niech mi dadzą kasę na ekstra ciuchy, kosmetyczkę, dentystę, fryzjera i trenera personalnego to będę chodzącym ideałem :P
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo