Jego randka w ciemno nie tak miała wyglądać. Koniecznie zobacz „dziewczynę”, która przyszła na spotkanie!

„Zrozumiałem, że tej nocy to ja będę kobietą”. Z tej historii śmieje się cały Internet!
Jego randka w ciemno nie tak miała wyglądać. Koniecznie zobacz „dziewczynę”, która przyszła na spotkanie!
źródło: Instagram (instagram.com/_fredomontana)
26.05.2017

Jeśli kiedykolwiek umówiłaś się z nieznajomym, dobrze wiesz, jakie towarzyszą temu emocje. Liczymy na to, że trafi nam się ideał, ale różnie z tym bywa. Czasami przystojniak z aplikacji randkowej lub facet polecony nam przez koleżankę okazuje się znacznie mniej atrakcyjny, inteligentny i interesujący, niż nam się wydawało. Niezwykle łatwo o rozczarowanie, ale w końcu, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana…

Nie tylko my czujemy się zawiedzione. W Internecie prawdziwą furorę robi opowieść tego młodego mężczyzny. Kilka dni temu miał się wybrać na randkę w ciemno z dziewczyną poznaną online. Już teraz możemy zdradzić, że nie trafił na swój ideał, a spotkanie na pewno nie potoczyło się po jego myśli. Chociaż wypadałoby mu współczuć, zdecydowana większość komentatorów nie potrafi powstrzymać śmiechu.

A Ty dasz radę się opanować? To nie będzie łatwe…

Zobacz również: Najbardziej chamskie teksty, jakie słyszymy na pierwszej randce

 

randka w ciemno

źródło: Instagram (instagram.com/_fredomontana)

„Kilka dni temu wybrałem się na randkę w ciemno z dziewczyną, której bardzo na tym zależało. Poznaliśmy się w necie. Zaproponowała, że zapłaci za kolację, więc nie mogłem odrzucić takiej oferty. Myślałem, że spotykam się ze striptizerką, która studiuje, żeby w przyszłości zostać pielęgniarką. Okazało się, że to kulturysta w peruce.

Zapytała, czy jestem kolesiem z Tindera i podała mój pseudonim. Potwierdziłem, bo gdybym zaprzeczył, ona pewnie skopałaby mi tyłek. A co do pupy, moje pośladki trzęsły się z przerażenia. To był przytłaczający posiłek, ponieważ miała przed sobą około 8 talerzy ze stekiem, kurczakiem, krową, łosiem, gorylem i jakkolwiek to nazwać. Ja zamówiłem tylko sałatkę z kurczakiem i nawet tego nie byłem w stanie dokończyć.

Po zjedzeniu wymownie na mnie spojrzała i zapytała, co robimy teraz. Zaproponowałem, że rozejdziemy się do swoich domów, bo mam rano pracę. Powiedziała: o nie! Ta noc jeszcze się nie skończyła! - czytamy w relacji.

Zobacz również: Mocne wyznania kobiet: Koszmarna randka w ciemno...

randka w ciemno

źródło: Instagram (instagram.com/_fredomontana)

„Złapała mnie za penisa, zarzuciła mnie sobie na plecy i zaniosła do samochodu. Potem zawiozła do siebie. Mój samochód został przed restauracją, więc wiedziałem już, że zostanie odholowany. Weszliśmy do jej domu i wtedy zażądała agresywnie, abym się rozebrał. Nie wiedziałem jeszcze, czy zamierzamy uprawiać seks, a może chodzi jej o wrestling.

Ściągnęła z siebie ubranie i od razu zrozumiałem, że tej nocy to ja będę kobietą. Wciąż przebywam w szpitalu ze złamanym penisem, połamanymi żebrami i krwiakami, które zawdzięczam malinkom. Ssała moją szyję niczym Dracula.

Powoli umieram, więc jeśli ktoś chciałby mnie odwiedzić, zapraszam” - żali się. Jak wyglądała?

Zobacz również: Randka w ciemno. O czym powinnaś pamiętać zanim wyjdziesz z domu?

randka w ciemno

źródło: Instagram (instagram.com/_fredomontana)

Dopiero po kilku dniach przyznał się do mistyfikacji. Cała historia została zmyślona, a zdjęcie partnerki znalazł w Internecie. Teraz publicznie ją za to przeprasza, bo dopiero teraz zrozumiał, że mógł narobić jej kłopotów…

Komentarze (7)

Ocena: 4 / 5
Agnieszka (Ocena: 1) 27.05.2017 12:32
'Zaproponowała, że zapłaci za kolację, więc nie mogłam odrzucić takiej oferty.' WTF.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 26.05.2017 17:41
Cham i prostak. Na miejsca tej laski pozwalam bym go do sadu.
odpowiedz
Djsal (Ocena: 2) 26.05.2017 14:46
Jak mozna złamać penisa?? Ha ha ha
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 26.05.2017 12:32
zalosne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2017 10:00
idiotyczny artykuł
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo