6 rzeczy, których faceci szukają w kobietach. Jeśli dziewczyna posiada te cechy, natychmiast się zakochują!

Otwartość na nowe doznania, szacunek, pewność siebie i... Co jeszcze znalazło się na liście?
6 rzeczy, których faceci szukają w kobietach. Jeśli dziewczyna posiada te cechy, natychmiast się zakochują!
Fot. Thinkstock
27.05.2017

Każda z nas szuka klucza do serca mężczyzny, którego pokochała. Niektóre dziewczyny próbują osiągnąć cel poprzez idealny wygląd, dlatego inwestują sporo pieniędzy w urodę. Chodzą na siłownię, regularnie odwiedzają kosmetyczkę oraz fryzjera, a także poddają się zabiegom medycyny estetycznej. Wszystko po to, aby ukochany nie mógł oderwać oczu. Wiele kobiet próbuje przypodobać się facetowi, interesując się bardziej jego hobby, zaczynając słuchać muzyki, którą on preferuje, odwiedzając podobne miejsca i ogólnie – wchodząc w jego świat. Jednak nie zawsze mężczyźni oczekują od kobiet tego, aby stały się piersiastymi lalkami o włosach do pasa, które cytują z pamięci ulubione fragmenty ich książek i słuchają tych samych wykonawców muzycznych. Klucz do ich serca jest bardziej skomplikowany, a zarazem bardziej przystępny.

Faceci zwierzyli się na łamach portalu allwomenstalk.com, czego szukają w kobietach.

Otwartość na nowe doświadczenia

Jeżeli jesteś cichą myszką, która każdego wieczoru najchętniej ukryłaby się w pościeli z kubkiem gorącej czekolady, masz niewielkie szanse na poznanie faceta. Oni szukają kobiety, z którą będą doświadczać nowych rzeczy i cieszyć się nimi. Nie chodzi o ekstremalne przeżycia typu skok ze spadochronem, ale próbowanie nowych smaków, dziedzin sportowych czy innych sposobów spędzania czasu. Tylko tyle i aż tyle. Przynajmniej nie rób zniechęconej miny, gdy on prosi Cię, abyś odwiedziła z nim nowy klub czy poszła na lekcję jazdy konnej.

Zobacz także: Problem Moniki: Mój chłopak nie chce się kochać przed ślubem...

czego facet szuka w dziewczynie

Fot. iStock.com

Bycie sobą

Często staramy się dorównać osobom, które wydają się nam ładniejsze, sprytniejsze, bardziej oczytane czy wysportowane. Najbardziej oczarujesz go jednak, gdy będziesz sobą. Jedz to, co lubisz. Czytaj książki, które interesują Ciebie, a nie jego czy znajomych. Nikogo nie udawaj i podkreślaj swoje zalety. Wtedy oczarujesz go na 100 procent. Jeżeli będziesz udawać, wyczuje fałsz i nie będzie chciał być z taką osobą.

Dopingowanie

Faceci chcieliby widzieć przy sobie kobietę, która będzie ich dopingować i motywować do działania. Najlepiej zrobisz to wierząc w niego i zachęcając do działania. A gdy powinie mu się noga, poprzez zapewnienie, że nie przestałaś wierzyć i nadal mu kibicujesz. Swoim zaangażowaniem pokazujesz mu także, że jest dla Ciebie ważny.

Radość zamiast smutku

W życiu każdego zdarzają się gorsze chwile. Pojawiają się problemy w rodzinie, w pracy, problemy zdrowotne. Trudno wtedy o radosny uśmiech i wesoły nastrój. Czym innym jest jednak chodzenie ze zwieszoną głową na co dzień, dopatrywanie się negatywów w różnych wydarzeniach i ciągłym przejmowaniu się przeciwnościami losu. Zły humor, podobnie jak dobry, udziela się. Mężczyźni lubią przebywać w towarzystwie radosnych, uśmiechniętych kobiet. To one ich przyciągają.

czego facet szuka w dziewczynie

Fot. iStock.com

Szacunek

Jedną z rzeczy, których mężczyźni boją się najbardziej, jest ośmieszenie ich przed kolegami. Nawet niewinny żart może zaboleć Twojego ukochanego mężczyznę. Nie rób przy innych ludziach uwag na temat jego zachowania, ubioru, nie komentuje jego zachowania. Takie sprawy omawiaj z nim na osobności. Chyba nie chciałabyś, aby on opowiadał o Tobie przy innych i śmiał się z Twoich wpadek...

Pewność siebie

Ona jest na wagę złota. Będąc pewną siebie, pokazujesz facetowi, że znasz swoją wartość i że jesteś warta jego. Nigdy nie przepraszaj za swoją obecność przy nim, za słabości i wpadki. Wady ma każdy, ale lepiej nie przypominać facetowi, że je posiadasz.

Troska

Można pokazywać ją na różne sposoby. Słuchając go, opiekując się nim, wysyłając mu SMS-a ze słowami wsparcia, gdy czeka go ciężki dzień. Wiele mówi się na temat tego, jak faceci ranią kobiety, ale w odwrotnym przypadku rzadko kto podejmuje temat. Faceci pod kamienną twarzą ukrywają uczucia i są tak samo wrażliwi jak kobiety, a niektórzy nawet bardziej. Troszczysz się o niego także wtedy, gdy uważnie dobierasz słowa, nie dołujesz go psychicznie i liczysz się z jego zdaniem.

Zobacz także: Co zrobić, żeby on kochał Cię bardziej niż Ty jego? (Wystarczy Ci na to jeden miesiąc)

Komentarze (2)

Ocena: 3.5 / 5
gość (Ocena: 2) 27.05.2017 11:23
"Nigdy nie przepraszaj za swoją obecność przy nim, za słabości i wpadki." Moim zdaniem pewność siebie w cale nie polega na takim zachowaniu. Przepraszanie jest ważne. Nie za wszystko czy wręcz za samo swoje istnienie, ale zdarzają się sytuacje, gdy należy przeprosić z szacunku, który też jest na tej liście.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo