Życie z ukrytym gejem: „On zdradził mnie z facetem!”

Nawet co trzeci homoseksualista tworzy związek z kobietą, często unieszczęśliwiając zarówno siebie, jak i partnerkę. Jak rozpoznać, czy to nie dotyczy także twojego faceta?
Życie z ukrytym gejem: „On zdradził mnie z facetem!”
Fot. iStock
05.05.2017

Ewa poznała Marka na studiach. Początkowo byli tylko dobrymi znajomymi, z czasem ich kontakty stawały coraz bliższe i intymniejsze. „W łóżku nigdy nie było między nami ognia, ale łączyły nas wspólne pasje i zainteresowania. Świetnie się dogadywaliśmy, po prostu bratnie dusze. Dlatego po trzech latach znajomości uznaliśmy, że chcemy razem spędzić całe życie” – opowiada Ewa.

Po ślubie obojgu udało się znaleźć dobrze płatne zajęcia, kupili mieszkanie na kredyt, stać ich było na niezły samochód i wakacje za granicą. Dwa lata później Ewa urodziła córeczkę, Kalinę. „Wszyscy postrzegali nas jako małżeństwo idealne, zresztą ja sama czułam, że wygrałam los na loterii. Z czasem jednak w ogóle przestaliśmy ze sobą sypiać. Marek tłumaczył się zwykle tym, że jest przemęczony i zestresowany pracą, dlatego nie ma sił oraz ochoty na seks. Rozumiałam go, nie naciskałam. Poza tym też nigdy nie miałam bardzo wybujałych potrzeb seksualnych, realizowałam się w innych dziedzinach życia i było dobrze. Do czasu” – wspomina kobieta.

Zobacz także: Historia Marysi: „Opowiedziałam mężowi o swojej wstydliwej przeszłości. Teraz ciągle mi ją wypomina!”

Pewnego dnia wyjechała w podróż służbową, która miała trwać kilka dni, ale Ewie udało się podpisać kontrakt znacznie szybciej niż przewidywała. Postanowiła jednak zrobić mężowi, a zwłaszcza córce niespodziankę i nie uprzedzać ich, że wróci wcześniej. Jak się okazało, to partner zrobił jej niespodziankę, i to dość szokującą.

„Kiedy weszłam do mieszkania, byłam przekonana, że nie ma nikogo. Córki nie było w pokoju. Tymczasem w sypialni, na naszym małżeńskim łóżku leżał mąż z młodym mężczyzną. Nadzy. Gdy zapaliłam światło obaj błyskawicznie się zerwali na nogi, a ja myślałam, że zaraz zemdleję. Kochanek Marka błyskawicznie się ubrał i uciekł z naszego mieszkania, a my zostaliśmy sami i przez długi czas żadne z nas nie potrafiło powiedzieć słowa. Dopiero, gdy spytałam, gdzie jest Kalinka, Marek się ożywił i zaczął mnie przepraszać” – opisuje Ewa.

Okazało się, jej mąż zostawił córkę pod opieką dziadków, a sam wybrał się na firmową imprezę. Jak twierdził, sporo wypił i dał się zbajerować młodemu współpracownikowi, z którym w końcu wylądował w łóżku. „Próbował mnie przekonać, że nie ma żadnych homoseksualnych ciągot, a to był tylko pijacki wybryk, ale dla mnie wszystko zaczęło układać się w jedną całość. Jego niechęć do uprawiania seksu, przesadna skłonność do dbania o wygląd, entuzjastyczne reagowanie na przystojnych aktorów czy muzyków, które wcześniej wydawało mi się żartem” – tłumaczy kobieta.

mój chłopak gej

Fot. Thinkstock

Ewa nie na pojęcia, co powinna zrobić. Przebaczyć i uwierzyć, że był to tylko „wypadek przy pracy”? A może odejść i zacząć wszystko od nowa? „Mąż jest dobrym człowiekiem i bardzo kocha naszą córkę, a ona też nie wyobraża sobie życia bez niego. Wierzę, że Marek kocha także mnie, choć teraz zastanawiam się, jakiego rodzaju jest to miłość. Czuję się, jak w koszmarze sennym” – przyznaje.

Partner Magdy także okazał się gejem. „Dowiedziałam się o tym dopiero wtedy, gdy zerwaliśmy, ale wtedy zrozumiałam, że po prostu nie dostrzegałam ewidentnych sygnałów. Choćby jego preferencji seksualnych. On zawsze nalegał na seks analny, tradycyjny go nie podniecał. Chciał robić to tylko od tyłu, szybko i bez pieszczot, zwykle nie zdejmował ze mnie nawet stanika” – opisuje. „Nie miał żadnych typowo męskich zainteresowań, uprawiał kobiecy zawód, a wśród jego przyjaciół były same kobiety. Miał też coś takiego dziwnego w ruchach. Był wysoki i bardzo dobrze zbudowany, a gdy tańczył albo gestykulował, to było takie jakieś miękkie” – dodaje Magda.

Takich historii można przytaczać wiele, ponieważ geje bardzo często wiążą się z kobietami.  Z niedawnych badań, które wśród homoseksualistów przeprowadził prof. Zbigniew Izdebski, wynika, że w grupie wiekowej 40-49 lat ponad 40 proc. homoseksualistów jest związanych z kobietami.

Dlaczego? Często powodem jest strach przed ujawnieniem prawdziwych preferencji seksualnych, a w konsekwencji – wykluczeniem społecznym. Niektórzy obawiają się reakcji bliskich i mają dość zadawanych podczas rodzinnych spotkań pytań typu: kiedy się ustatkujesz? Kiedy doczekamy się wnuków? Partnerka, a często nawet żona staje się wówczas parawanem zabezpieczającym przed ciekawością otoczenia.

Bywają też homoseksualiści, którzy liczą, że dzięki związkowi z piękną kobietą, ich naturalne instynkty zostaną uśpione. Jeśli zależy im na utrzymaniu rodziny, starają się za wszelką cenę tłumić „niegrzeczne myśli”. Gdy partnerka zaczyna coś podejrzewać, stosują zabiegi naprawcze. Kupują prezenty, stają się bardzo czuli, częściej zmuszają się do seksu.

mój chłopak gej

Fot. Thinkstock

„Kłopoty w małżeństwach nasilają się po 35. roku życia. Do tej pory mężczyzna mógł sobie pomagać wyobraźnią: seks z żoną wcale nie jest z żoną, a z chłopakiem. W tym jednak okresie życia popęd seksualny u mężczyzny słabnie. Ważniejsze od tego, że się seks odbywa, staje się – z kim. Coraz więc trudniej iść do łóżka wbrew orientacji. Gej pragnie geja i nie ma na to rady – przekonuje w „Polityce” seksuolog Arkadiusz Bilejczyk.

Jak rozpoznać, że partner może wykazywać skłonności homoseksualne? Według autorki bloga „Żona geja” taki mężczyzna z reguły unika seksu, ale także jakiejkolwiek formy bliskości fizycznej (pocałunków, przytulania), a do bliższych kontaktów intymnych z kobietą potrzebuje wspomagacza, zwykle alkoholu. Stosunek jest zwykle szybki, natomiast ulubiona pozycja partnera – od tyłu.

Ukryty gej ma często przyjaciela, z którym rozmawia o wszystkim, zwykle o wielu rzeczach nie informując partnerki. To z nim wybiera nowy samochód, konsultuje zmianę pracy, a także wyjeżdża np. na weekend (pod przykrywką wyjazdów służbowych). Nie lubi widoku nagiej kobiety, a na ulicy nigdy nie ogląda się za seksowanymi „laskami”.

Zobacz także: Płatny seks. Faceci wyjaśniają, dlaczego chodzą do prostytutek (Tylko 18+)

Taki mężczyzna często epatuje tematem homoseksualizmu, mówi o tym albo z dużą dawką tolerancji, jakby próbując wyczuć jakie jest zdanie partnerki, albo wyraża się bardzo negatywnie, a jego poglądy graniczą z homofobią. Ogląda programy o gejach i emocjonalnie je komentuje. Często odwiedza strony internetowe z tematyką homoseksualną. Przesadnie dba o wygląd, zwłaszcza o dłonie i stopy.

RAF

Komentarze (16)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 07.05.2017 20:51
Jakie słodkie fotografie :D
odpowiedz
klara (Ocena: 5) 07.05.2017 09:56
wczoraj moja znajoma dowiedziala ze sie jej narzeczony jest gejem i od poczatku ich zwiazku zdradza ja z facetami niestety ale takie rzeczy sie dzieja. Ja rozumiem ze presja spoleczenstwa itp ale jak mozna tak bawic sie uczuciami drugiej osoby i zdradzac
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 06.05.2017 22:00
FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2017 22:25
No i właśnie to robi z ludźmi presja społeczna, ludzie homo ukrywają siebie w związkach z ludźmi hetero, kobiety bez instynktu rodzą niechciane dzieci, których w głębi duszy nienawidzą, 30sto latki bez partnerów czują się jakby przegrali życie i tak można mnożyć przykłady... bo zawsze gdzieś znajdzie się ktoś kto ci powie co powinieneś a czego nie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.05.2017 17:03
tylko współczuc
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo