Męskie dziwactwa, z którymi jeszcze żadnej kobiecie NIE UDAŁO SIĘ wygrać

Jeżeli spróbujesz TO zmienić, napotkasz opór i niechęć z jego strony.
Męskie dziwactwa, z którymi jeszcze żadnej kobiecie NIE UDAŁO SIĘ wygrać
Fot. iStock.com
28.05.2017

Kobiety często próbują „ulepszyć” swoich facetów. Czasami nie podoba im się fryzura ukochanego, innym razem jego sposób ubierania się albo niektóre nawyki. Faktycznie, niektórym dziewczynom udaje się dokonać pewnych zmian w partnerze, są jednak takie rzeczy, z którymi nie wygrają. Zmagania z nimi okażą się typową walką z wiatrakami.

Faceci przeważnie starają się zadowalać swoje partnerki i idą z nimi na ugodę, jednak akurat pod tym względem na pewno pokażą swoją męską siłę i ustawią Cię do kąta, jakkolwiek nieładnie to brzmi. Mogą być przy tym mniej albo bardziej delikatni, ale z góry uprzedzamy, że Twój opór pójdzie na marne. Nawet jeżeli przez pewien czas będzie Ci się wydawało, że odniosłaś sukces, przyszłość pokaże, że był pozorny.

Pewne aspekty dotyczące życia facetów należy zostawić w spokoju. Dzięki temu oni będą zadowoleni, a Wasz związek nie ucierpi. Niestety miłosna relacja polega także na kompromisie. Musisz mu ustąpić jeżeli chodzi o te sprawy...

Zobacz także: Mój facet jest odludkiem. Z nikim nie rozmawia, a raz zostawił mnie samą na imprezie...

męskie nawyki

Fot. iStock.com

Zapuszczanie brody

Broda jest częścią męskiego wizerunku. Dla facetów czasami także elementem męskości. Jeżeli on ma ochotę zapuścić brodę, nie odwódź go od tego. Nawet, gdy kiepsko wygląda, zarost rośnie krzywo i da się zauważyć siwe włosy. Poczuje się zraniony Twoją uwagą, a i tak dopnie swego.

Stary T-shirt

Każdy facet ma ulubiony T-shirt. Wygląda niczym wyjęty psu z gardła, ale on i tak go nosi. Możesz być pewna, że Twoje narzekanie nic nie pomoże. I nie próbuj go wyrzucać do kosza, bo nigdy Ci tego nie zapomni.

Samochód

Dla faceta samochód jest trochę jak dziecko. Stanowi jego powód do dumy. Lepiej go nie ruszać i nie krytykować. On odczuje to bardzo osobiście.

Sterta brudnych skarpetek w pokoju

Coś w tym jest, że wszyscy faceci rozrzucają brudne skarpetki po pokoju albo tworzą z nich stertę. Na pewno nie zmienisz tego nawyku. Możesz go zaakceptować albo zacząć robić porządki sama.

zachowanie faceta

Fot. iStock.com

Nawyk łamania kostek u ręki

On ma nawyk łamania kostek u rąk? Niestety, raczej tego nie zmienisz. Nie pomogą uwagi, prośby, groźby. On to robi odruchowo. Gdy dziewczyna ma pretensje o takie rzeczy, faceci często się irytują.

Używanie tego samego ręcznika przez długi czas

Ty używasz kilku ręczników. Jeden do twarzy, drugi do włosów, trzeci do narządów intymnych, a czwarty do reszty ciała. Cóż, faceci nie są aż takimi czyściochami. Chociaż dla nas to obrzydliwe, potrafią wycierać tym samym ręcznikiem twarz i genitalia. Na próżno będziesz go tego oduczać. Podobnie, jak regularnej zmiany brudnych ręczników na czyste.

Niechęć do fryzjera

U niektórych panów jest bardzo silna. Są w stanie wymyślić dziesiątki wymówek, aby tylko nie pojawić się w salonie fryzjerskim. Przejawiają niechęć do zmian i obawiają się, że fryzjer zrobi im krzywdę. Udają się do niego dopiero wtedy, gdy jest naprawdę źle.

Ulubione buty

Mają pozdzierane podeszwy, rozerwaną siatkę i wypłowiały kolor, ale dla faceta i tak będą najcenniejsze na świecie. Nie będzie chciał się z nimi rozstać. Co najwyżej możesz mu zaproponować wizytę u szewca, który je podrasuje.

Zobacz także: Dylemat Daniela: „Marzę o nowym życiu u boku kochanki”

uparty facet

Fot. iStock.com

Zamiłowanie do hamburgerów

Hamburger to potrawa, którą nie pogardzi żaden mięsożerny facet. Możesz przygotowywać wykwintne, lekkostrawne dania, ale on i tak będzie wolał hamburgera. Najlepiej z frytkami i sosem. W ogóle nie ma sensu dyskutować na ten temat.

Piwo z kumplami

Facet potrzebuje towarzystwa kumpli. Jeżeli uprzedzał Cie o spotkaniu, nie miej pretensji, że nie chce z niego zrezygnować na rzecz Twoich planów. Męskie towarzystwo jest dla facetów jak powietrze.

Jego hobby

Nieważne, czy chodzi o majsterkowanie, szachy czy kolekcjonowanie figurek samochodów. On i tak będzie wydawał na to pieniądze i poświęcał czas na swoje hobby. Znajdzie w domu taką skrytkę, że jej nie zauważysz, zorganizuje też wolną chwilę. Jeżeli będzie trzeba, skłamie. Dla niego to relaks i wytchnienie.

Chwile spędzone w osamotnieniu

Faceci czasami lubią przebywać sami ze sobą. Przeważnie w garażu, nad jeziorem lub na działce. Jeżeli on nie chce spędzić popołudnia z Tobą, nie protestuj.Prędzej czy później i tak znajdzie jakąś wymówkę, żeby uciec. Mężczyźni potrzebują takiej ucieczki raz na jakiś czas.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.05.2017 15:27
Zamiast próbować zmienić faceta na siłę lepiej zaakceptować jego mankamenty. Jest wtedy szansa, ze i on zaakceptuje nasze babskie zachowania, dla nich niezrozumiałe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.05.2017 07:31
Drapanie się po jajcach
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie