Chcesz go rozkochać? Oto 8 najprostszych i najbardziej skutecznych sposobów, by oszalał na Twoim punkcie!

Wzdychasz do niego, a on wciąż cię nie zauważa? Nie trać nadziei i uwierz w siebie! Masz wystarczająco dużo atutów, by rozkochać w sobie wymarzonego faceta.
Chcesz go rozkochać? Oto 8 najprostszych i najbardziej skutecznych sposobów, by oszalał na Twoim punkcie!
Fot. iStock
08.04.2017

Wciel w życie kilka bezcennych porad, a twój wybranek oszaleje na twoim punkcie.

Sukienka, szminka i ciekawa spinka
Każdy facet to wzrokowiec, nawet ten, który uważa się za romantyka. Jeśli chcesz go w sobie rozkochać, nie łudź się, że wystarczy twoja wspaniała osobowość. Wygląd jest kluczowy, przynajmniej dopóki nie złapiesz go w swoje sidła. Nie znaczy to, że musisz zmieniać styl. Jeśli na co dzień chodzisz w trampkach, to nie zakładaj szpilek na pierwszą randkę, bo poczujesz się co najmniej niekomfortowo. Wystarczy odrobina kobiecości w przystępnym wydaniu. Zamiast spódniczki mini, załóż sportową sukienkę i pomaluj usta – karminowe wargi to niezawodny wabik. Ważne jest też, by twój strój cię określał, a także w subtelny sposób wyróżniał. Interesujące dodatki w postaci oryginalnej biżuterii czy torby z intrygującym nadrukiem także mogą stać się świetnym tematem do pierwszej rozmowy.

Historia Anety: „Mój facet poprosił mnie o dziwny seks. Odpowiedź mam mu dać w weekend!”

Poker face
Nie odsłaniaj wszystkich kart, zwłaszcza tych słabych. Nikt nie jest idealny; każdy ma zarówno zalety, jak i wady, ale na starcie nie mów o swoich słabościach. Przedstawiaj się w dobrym świetle, opowiadaj o swoich osiągnięciach, predyspozycjach i atutach. Rób to w inteligentny sposób, nie przechwalaj się, ale wplataj ciekawe historie ze swojego życia, nawiązując do aktualnego tematu rozmowy. Narzekanie na samą siebie i, co gorsze, na mankamenty swojego ciała jest niedopuszczalne. Mężczyzna, który jest tobą zainteresowany, nie zauważa źródła twoich kompleksów i nie ma potrzeby, byś otwierała mu oczy.

Przyjaciel potrzebny od zaraz
Zwrócenie uwagi faceta to bułka z masłem. Sztuką jest go przy sobie zatrzymać. Tu sam wygląd nie wsysaczy, sekretem jest nawiązanie przyjacielskiej relacji. Pierwszym etapem jest flirt, ale ten zmierza w wiadomym kierunku. Jeśli pragniesz stałego związku, musisz sprawić, że twój ukochany ci zaufa. Nie jest to proste, zwłaszcza w przypadku faceta po przejściach. Wyciąganie podstępem szczegółów z jego życia to strzał w kolano. Twój wybranek powinien zacząć mówić z własnej inicjatywy i zrobi to, gdy poczuje, że sama jesteś wobec niego szczera. Dlatego nie prowadź żadnych gierek i nie kokietuj go, gdy na tapecie znajdzie się intymny temat. Odważ się także powiedzieć coś, czego nie mówi się każdej napotkanej osobie. Gdy twój ukochany poczuje się wyróżniony i obdarzony zaufaniem, prędzej czy później otworzy się także przed tobą.

rozkochać faceta

Fot. iStock

Biegnij, Lola, biegnij
Mężczyźni to łowcy i nie warto im odbierać satysfakcji z polowania. Ta zasada jest dziecinnie prosta: „Nie chodzi o to, by złapać króliczka, ale by gonić go”. Wybierz swojego mężczyznę, daj mu do zrozumienia, że ci się podoba, ale w bardzo subtelny sposób. Niech się zastanawia, co do niego czujesz i czy się nie pomylił w interpretacji twojego zachowania. Nie rzucaj mu się na szyję i dopóki nie będziesz pewna, że cię kocha, pod żadnym pozorem nie wyznawaj mu miłości. Masz być w pewien sposób niedostępna, więc nie bądź na każde jego zwałowanie. Niech się stara o twoje względy i docenia czas, który mu poświęcasz. Czasami przełóż wasze spotkanie, nawet jeśli sama go wyczekujesz. Twój wybranek musi o ciebie zabiegać i przede wszystkim myśleć o tobie tak często, jak to możliwe.

Jajko-niespodzianka
Monotonia to przyjaciel nudy, a nuda w żadnej postaci nie jest interesująca. Jeśli chcesz skraść serce mężczyzny, musisz go stale zadziwiać. Nie chodzi o to, byś była nieobliczalna, bo to wiąże się z obawami, a nawet strachem. Postaraj się być zaskakująca, spontaniczna, otwarta i przede wszystkim ciekawa świata. Nie przedstawiaj się jako osoba, która od rana do wieczora ma zaplanowaną każdą sekundę swojego życia. Znajdź czas na odrobinę beztroski, przynajmniej na początku waszej znajomości. Czas spędzany z tobą musi się kojarzyć z przyjemnością, a ty sama z kimś oryginalnym i pomysłowym. Apetyt na życie i chęć eksperymentowania bardzo często przekładają się na temperament w łóżku. Bądź zaskakująca, a twój wybranek będzie śnił o tobie po nocach.

Nie ma miłości bez zazdrości
Gdy mężczyzna poczuje się pewny swojej pozycji, traci zapał i przestaje się starać. Dlatego nie ograniczaj się tylko do swojego ukochanego. Oczywiście nie chodzi o to, byś podrywała za jego plecami innych facetów. Rozmowa to nie zbrodnia, a jeśli podczas zwykłej dyskusji wzbudzisz zainteresowanie swojego rozmówcy, tym lepiej. Twój wybranek musi wiedzieć, że jesteś atrakcyjną kobietą, która ma wielu adoratorów. Spraw, by czasami poczuł się o ciebie zazdrosny. Jeśli podobasz się innym, to twoje notowania wzrastają, a przecież właśnie na tym ci zależy.

rozkochać faceta

Fot. iStock

Śniadanie bez łóżka
Uwodzenie to gra, która zmierza w wiadomym celu. Jej finał ma miejsce w sypialni i każdy mężczyzna czeka na to z wytęsknieniem. Seks to swoista nagroda, z której czerpią przyjemność dwie strony. Niestety jako kobieta nie możesz traktować sztuki kochania z przymrużeniem oka. Jeśli pójdziesz do łóżka, zanim facet się w tobie zakocha, wówczas czar pryśnie, bo twój wybranek nie będzie miał powodu, by dalej się o ciebie starać. Pod tym względem bądź staroświecka, zaczekaj z seksem do ostatniej chwili, nawet jeśli pożądanie sięgnie zenitu. Wówczas twój ukochany będzie miał pewność, że nie jest tylko jednym z wielu twoich kochanków, lecz kimś naprawdę wyjątkowym.

Odrobina magii
W kobietach drzemie ogromna siła i niezwykła moc. Każda z nas jest na swój sposób czarodziejką i ty też potrafisz sobą czarować, chociaż jeszcze tego nie wiesz. Jeśli naprawdę ci na kimś zależy, po prostu bądź sobą, flirtuj, kokietuj, ale nie graj kogoś, kim nie jesteś. Uwierz w swoją atrakcyjność i wyjątkowość, pozwól, by twój naturalny urok roztaczał się wokół ciebie jak magiczna mgiełka. Nie chowaj się w skorupie kompleksów, lecz stąpaj po ziemi jak pewna swoich atutów, wspaniała kobieta. Uwierz w swoje możliwości i pokochaj samą siebie. Mając miłość w sercu, oczarujesz sobą nawet najbardziej niedostępnego mężczyznę.

EPN

Komentarze (4)

Ocena: 3.5 / 5
gość (Ocena: 1) 08.04.2017 01:38
"Jeśli pójdziesz do łóżka, zanim facet się w tobie zakocha, wówczas czar pryśnie". Bzdury jak wszystko w Papilocie.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo