MĘSKIE WYZNANIA: „Znudziłem się nią, bo…”

Unikaj takiego sposobu bycia...
MĘSKIE WYZNANIA: „Znudziłem się nią, bo…”
Fot. iStock
01.04.2017

O tym, jak łatwo i szybko można znudzić się mężczyźnie przekonują niektóre kobiety. Są bardzo zdziwione, gdy ich idealny związek, oparty na miłości oraz pożądaniu, zamienia się w beznamiętną relację. Kilkugodzinne rozmowy zostają ograniczone do krótkiej wymiany zdań w ciągu dnia, a obecność drugiej osoby często wywołuje irytację. Wbrew powszechnemu myśleniu, nie ma na to wpływu staż związku, ale zachowanie partnerów. Można spotkać ludzi, którzy kochają się, czują do siebie pożądanie i są sobie oddani po wielu latach. Klucz do sukcesu tkwi w staraniach i unikaniu pewnych zachowań. Bez wątpienia oboje partnerzy powinni się starać, ale z reguły kobiety muszą się bardziej pilnować, ponieważ mają na swoim koncie więcej potknięć. Wynika to z większej emocjonalności. Swoim sposobem bycia zaczynają nudzić i irytować partnera. Kiedy taki stan trwa już długo, na rozstanie nie czekać... No chyba, że parę łączą inne zobowiązania.

Jeżeli Twój facet nie ma natury podrywacza, przeważnie stara się i unika konfliktów, to znak, że powinnaś poszukać przyczyny jego znudzenia w sobie. Oczywiście wcale nie musi tak być, ale każdą zmianę, którą chcemy wprowadzić, zawsze dobrze jest najpierw przeprowadzić na własnej osobie.

Jesteś ciekawa, jakiego zachowania u kobiet faceci nie tolerują? Postępując w taki sposób, nie tylko mu się znudzisz, ale będzie miał Cię dość.

Zobacz także: Opowiem Wam o pewnej nocy, która na zawsze zmieniła moje życie...

nuda w związku

Fot. iStock

Narzekają na swoje życie

„Kiedyś byłem z panną, którą ciągle narzekała na swoje życie. Nie chodzi mi o samo narzekanie, ale jej bierność, postawę pasywną. Nie dostrzegała, że powinna zmienić swój wygląd, swoje podejście, zamiast tego wolała gadać, że wszystko układa się przeciwko niej. Rzuciłem ją po kilku miesiącach, tak ślepo była w siebie zapatrzona” - pisze Robert.

Nic im się nie chce

„Moja była najchętniej tylko by siedziała w domu z paczką chipsów. Brakowało mi w niej życia, spontaniczności, inicjatywy. Każda moja propozycja spotykała się z oporem. Szukam partnerki, a nie zwierzątka domowego” - stwierdza Maciek.

Nie lubią wyzwań

„Kobiety, które nie chcą nic zmienić w swoim życiu, nie szukają lepszych rozwiązań i zadowalają się tym, co jest, są dla mnie nudne. Chciałbym mieć kobietę, z która można konie kraść. Nie chodzi mi wcale o robienie szalonych rzeczy, ale podejmowanie jakiegoś wyzwania od czasu do czasu. Taka kobieta od razu zyskuje w moich oczach. Sama staje się wyzwaniem” - przekonuje Rafał.

nuda w związku

Fot. iStock

Wszystko krytykują i oczekują podania rozwiązania na tacy

„Problemy pojawiają się u każdego i jasne, trzeba pomagać, ale nie znoszę kobiet krytykujących każdy pomysł i oczekujących podania rozwiązania. Same potrafią tylko jęczeć i wynajdować wady, ale żeby dodać coś od siebie... Od razu pojawia się problem. Podobne zachowanie sprawia, że kobieta bardzo traci w moich oczach. Jest nie tylko irytująca, ale też nudna przez swoją niechęć do główkowania” - wzdycha Sebastian.

W życiu szukają wyłącznie przyjemności

„Do pracy ciągle im się nie chce. Najchętniej cały wolny czas spędzałyby na zakupach, ploteczkach z koleżankami i wyjazdach za granicę. To taki typ, który więcej mówi niż robi” - mówi Tomek.

Są pesymistkami

„Proszę mi wybaczyć to szczere stwierdzenie, ale pesymistki mnie odrzucają. To nudziary. Trudno je do czegoś przekonać, bo na pewno źle się skończy. Wszystko widzą w czarnych barwach. W ludziach dostrzegają tylko złe cechy, podobnie jak w wydarzeniach negatywne aspekty. Raz miałem nieszczęście być z taką kobietą. Zostawiłem ją po dwóch tygodniach” - wyznaje Miłosz.

Zobacz także: Jakie imiona do siebie pasują? Zdradź nam swoje, a dowiesz się, z kim powinnaś się związać!

nuda w związku

Fot. iStock

Nie mają żadnych pasji

„Dla mnie pasją może być wszystko. Hodowanie kwiatków w domu, gotowanie, jazda na rolkach, pisanie, literatura, jazda samochodem... Są jednak kobiety, które nie mają żadnych pasji i to jest najbardziej przerażające. Pamiętam, że kiedyś zaimponowała mi kobieta, która powiedziała, że uwielbia sprzątać i zmieniać wystrój swojego mieszkania. Opowiadała o tym w taki sposób, że od razu się w niej zauroczyłem. Nieważne, co jest pasją, liczy się zapał” - przekonuje Damian.

Są perfekcjonistkami

„Jak ja unikam takich dziewczyn! Kiedy tylko słyszę z ust dziewczyny, że jest perfekcjonistką, mam ochotę uciec. Tym bardziej, że ten perfekcjonizm to tylko imaginacja. Ale samo dążenie za wszelką cenę do perfekcji jest nudne. Wolę dziewczyny, które mają różne wpadki i potrafią się z nich śmiać” - opowiada Karol.

Dopasowują się do otoczenia

„Jak wszyscy interesują się podróżami, to i one. Od razu muszą zrobić sobie fryzurę, która jest trendy i kupić najnowszego iPhone'a. Ubierają się tak, jak wszystkie inne kobiety. Nie mają w sobie inwencji. Mam na myśli ogólne dostosowywanie się do wszystkich, zarówno jeśli chodzi o wygląd, poglądy, zainteresowania i sposób bycia” - stwierdza Antek.

Komentarze (1)

Ocena: 2 / 5
gość (Ocena: 2) 01.04.2017 04:09
Coś w tym zdaniu mi się nie podoba: "Jeżeli Twój facet nie ma natury podrywacza, przeważnie stara się i unika konfliktów, to znak, że powinnaś poszukać przyczyny jego znudzenia w sobie". Wg mnie powinno być: Jeżeli Twój facet nie ma natury podrywacza, przeważnie stara się i unika konfliktów, to znak, że powinnaś poszukać przyczyny znudzenia się nim w sobie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo