Zazdrość na 10 sposobów. Jak wzbudzić ją w mężczyźnie?

Gwarancją skuteczności jest dobry pomysł, konsekwencja w działaniu i spryt.
Zazdrość na 10 sposobów. Jak wzbudzić ją w mężczyźnie?
Fot. iStock
22.03.2017

W każdym związku po pewnym czasie pojawia się stagnacja. Nawet jeżeli zakochani dbają o podtrzymanie namiętności, zdarzają się różne sytuacje i w rezultacie zaczynają stawiać na pierwszym miejscu inne sprawy. Może to być zdrowie, kłopoty z dziećmi, problemy w rodzinie albo jeszcze inne. Kobieta i mężczyzna oddalają się od siebie coraz bardziej. Gdy to sobie uświadamiają, przeważnie związek jest już w fazie rozpadu. Istnieje tylko formalnie. Co prawda jest wspólny dom, kredyty, wspomnienia i rodzina, ale brakuje więzi.

Rutyna dotyczy nie tylko związków małżeńskich. Poza tym nie zawsze chodzi o problemy, ale zaniedbanie, które wynika z braku czasu i z braku starań. Często winę ponosi jedna osoba, a ta druga cierpi i tylko obserwuje pogarszający się bieg zdarzeń.

Jeżeli uważasz, że Twój związek da się jeszcze uratować, dobrym pomysłem na zwrócenie uwagi faceta i ponowne zainteresowanie go sobą, jest wzbudzenie zazdrości. Musisz być jednak przebiegła i zachować przy tym klasę. Wszelkiego rodzaju flirt czy romanse odpadają. Sprawy nie mogą zajść aż tak daleko, bo tylko na tym stracisz. Mamy inne propozycje.

Zobacz także: Kandydat na męża. Jaki powinien być?

dobry pomysł

Fot. iStock

Zagadkowe zdjęcia... jedzenia

Widać na nim dwie porcje jedzenia, dwa kubki kawy, dwie porcje lodów, itp. Nie wiadomo jednak, kto Ci towarzyszył. Jeżeli on zobaczy zdjęcie w mediach społecznościowych, na pewno zacznie się zastanawiać, z kim tak miło spędzałaś czas. Presja będzie wzmożona, gdy nie masz zwyczaju publikowania takich zdjęć w Internecie.

Idealne selfie

Zrobiłaś selfie, na którym wyglądasz wyjątkowo ponętnie. Na pewno można je zaliczyć do kategorii super sexy. Zbierasz lajki i przesłodzone komentarze od kolegów, które Twój facet prawie na pewno przeczyta. To zdecydowanie dobry sposób na wzbudzenie zazdrości. Niech wie, że podobasz się innym.

Oznaczanie się na Facebooku z przyjacielem

Faceci są uczuleni na męskich przyjaciół swoich dziewczyn. Oznaczenie się z kumplem to mistrzowskie posunięcie. Z jednej strony z niczym się nie ukrywasz, więc ukochany nie może Ci nic zarzucić, a z drugiej wie, że jesteś z innym facetem! O wytłumaczenie nie musisz się martwić, a malutkie ziarenko niepewności zostało zasiane.

dobry pomysł

Fot. iStock

Obłędny wygląd podczas wyjść

Przy ważnych wyjściach z facetem, czyli takich, na których będą inni mężczyźni, warto postarać się o oszałamiający wygląd. Koniecznie zakładaj sukienki i buty na obcasach. Twój mężczyzna musi widzieć, jakie wrażenie robisz na innych. Dzięki temu będzie dumny, że ma taką piękną dziewczynę i zrozumie, że cały czas musi o Ciebie zabiegać.

Rozmowa z przystojniakami

Nie flirtuj, nie zachęcaj, po prostu rozmawiaj i dopilnuj, żeby on to widział. Wykorzystaj różne okazje, np. gdy oboje będziecie na jakimś weselu. Świadomość zagrożenia sprawi, że zacznie na Ciebie patrzeć inaczej i doceni Cię.

Posty z przystojnymi celebrytami

Jeżeli mieszkasz w dużym mieście, a zwłaszcza w stolicy, spotkanie gwiazdy wcale nie jest takie trudne. Gdy będziesz miała szczęście, wystarczy, że poprosisz o zrobienie wspólnego selfie i zamieścisz je w Internecie. Musisz pamiętać o jednym. Żeby zadziałało, to musi być przystojniak.

Zobacz także: Nasze życie po zdradzie

dobry pomysł

Fot. iStock

Wypady z koleżankami

I nie tłumacz się, z kim wychodzisz, gdzie oraz kiedy wrócisz. Zrób z tego regułę, a zobaczysz, że on w końcu zacznie się interesować, z kim spędzasz czas. Pamiętaj o tym, aby wracać w dobrym humorze. Możesz nawet trochę udawać. Uśmiechaj się, nuć pod nosem piosenkę, śmiej się na głos...

Seksowna bielizna

Kup trochę seksownej bielizny i zostawiaj ją w widocznym miejscu, najlepiej w łazience. To powinno dać mu do myślenia, a jednocześnie w ten sposób wzbudzisz w nim pożądanie. Zadbaj o to, aby nabyć kilka sztuk typowo erotycznej bielizny.

Wygląd

Fryzjer i kosmetyczka to minimum. Twój facet na pewno zacznie zastanawiać się, co jest grane, jeżeli nagle zaczniesz się golić w miejscach intymnych w inny sposób. Zmień także makijaż. Zacznij używać mocniejszej szminki. Dbaj także o perfumowanie się przed każdym wieczornym wyjściem.

Tajemniczy adorator

Obecnie wszystko jest możliwe, także adorator za pieniądze. Jeśli należysz do odważnych kobiet, daj w Internecie ogłoszenie i zapłać facetowi, aby udawał Twojego adoratora. Zaproś swojego męża na kolację, lunch lub co tam chcesz, a ten mężczyzna niech także znajdzie się w pobliżu i wpatruje w Ciebie intensywnie. Tak, żeby mąż zauważył. Pod tym względem zdaj się na swoją pomysłowość i wyczucie.

Zobacz także: Muszę ją mieć. Do jakich kobiet ustawia się kolejka adoratorów?

 

 

Komentarze (10)

Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 24.03.2017 13:46
mój by nie poczuł sie zazdrosny. raczej by mnei od razu spakował.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.03.2017 19:29
Byłam z zakompleksionym frajerem, który zniszczyl związek zabawami we wzbudzanie zazdrości, bo myślał że jak powie, że mu się jakas inna podoba, albo że przelizał koleżanke grając w butelkę to ja się na niego rzuce z dzikiego pożądania... co za logika. Frajer już 10 lat jest sam, bo każda ucieka przed nim.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.03.2017 15:20
To nienormalne! Chore!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.03.2017 11:03
Boze co to za dziecinada?! i ja to czytam..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.03.2017 09:51
Dziecinada. Jakby mój facet chciał wzbudzać we mnie zazdrość poprzez niektóre z tych rzeczy to bym stwierdziła, że to żałosne.. bo nie będę rywalizować z innymi dziewczynami by mógł czuć się doceniony. Doceniam go, chwalę, ale też nie można dawać robić z siebie sługusa - i to się tyczy dwóch stron. Jak dziewczyna flirtuje z innymi, chodzi z nimi na kawkę tylko po to by wzbudzić zazdrość swojego faceta, to zachowuje się jak żałosna smarkula. Fajnie jest czuć się docenioną, dostać komplement też od kogoś innego, gdy koledzy chłopaka/męża mówią, że zazdroszczą mu kobiety, ale są jakieś granice. ;-)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo