Najgorsza randka wszech czasów. „Udawał, że nie ma portfela. Potem czekał na resztę – 78 groszy…”

Z tych wyznań wynika, że randka jest bardziej traumatycznym niż radosnym przeżyciem.
Najgorsza randka wszech czasów. „Udawał, że nie ma portfela. Potem czekał na resztę – 78 groszy…”
Fot. Thinkstock
16.03.2017

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają konkretne oczekiwania, udając się na randkę, ale nie zawsze zostają one spełnione. Zdarza się również, że dochodzi do żenujących sytuacji i jedna z osób pragnie jak najszybciej uciec. Najczęściej ma to miejsce, gdy na spotkaniu widzą się na oczy po raz pierwszy. Randka jest sprawdzianem z dobrego wychowania, a nie tylko tego, czy ludzie przypadną sobie do gustu pod względem fizycznym i sposobu bycia. Niektóre maniery, a raczej ich brak sprawiają, że jest jednocześnie ostatnią.

Każda z nas mogłaby opowiedzieć historię zatytułowaną „Najgorsza randka w moim życiu”. Tym razem publikujemy wyznania naszych znajomych oraz osób wypowiadających się na forach internetowych. Czy w ich przypadkach faktycznie można mówić o najgorszej randce w życiu?

„Poznałam go przez Internet. Pisaliśmy kilka dni i wydawał się w porządku, dlatego postanowiłam się z nim spotkać. Przyznaję, wybrał fajną knajpę w centrum Warszawy, ale jego zachowanie było porażką! Do tego przyszedł ubrany dziwacznie. Miał markowe ciuchy, ale kompletnie do siebie niedopasowane. Gdy podszedł do nas kelner i podał menu, nawet nie zajrzał, ale od razu zapytał o najtańsze danie. Myślałam, że spalę się ze wstydu. Zamówił dla siebie to najtańsze. Ja wzięłam tylko sałatkę, żeby nie nadwerężać jego budżetu. Po pół godzinie męczącej rozmowy zawołał kelnera. Zrobił to w prostacki sposób, krzycząc na głos „Kelner, no! Kelner!”. Chowałam głowę w dekoracjach na stoliku, tak bardzo byłam zażenowana. Zaproponowałam, że za siebie zapłacę, a on się zgodził. Oczywiście nie wpadł na to, żeby dać napiwek, ja musiałam to zrobić. Nigdy nie zapomnę też tego, że czekaliśmy na jego resztę – 78 groszy...”

„Poznałem fajną dziewczynę i zaprosiłem ją na randkę. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a dziewczyna bardzo podobała mi się fizycznie. W drodze powrotnej wygadałem się, że mieszkam bardzo blisko, a ona zaproponowała, żebyśmy tam zaszli. Nakręciłem się i oczywiście przystałem na jej propozycję. Weszliśmy, a ona od razu chciała skorzystać z toalety. Przesiedziała tam chyba z pół godziny. Wydawała przy tym okropne odgłosy i zostawiła po sobie smród. Ochota na seks przeszła mi błyskawicznie”.

Zobacz także: Wasze wyznania: „Straciłam dziewictwo w wieku...”

kiepska randka

Fot. Thinkstock

„Moją najgorszą randkę miałam z moim mężem. Pojechaliśmy za miasto na piknik. Po jedzonku położyliśmy się na kocu, a ponieważ byłam smutna Przemek chciał mnie rozweselić. Zaczął mnie łaskotać, a ja nie mogłam się powstrzymać i puściłam głośnego bąka. Na szczęście Przemek dał mi drugą szansę”.

„Poszliśmy do kawiarni na kawę. Ja od razu skierowałam się do toalety, a kiedy wróciłam do stolika, on w tym czasie zdążył już sobie zamówić latte. Spytał się mnie, czy chcę i odparłam, że tak. Byłam przekonana, że ją dla mnie zamówi, a on podsunął mi swoją szklankę pod nos! Stwierdziłam, że jednak dziękuję. Wkurzyłam się i sama ją sobie zamówiłam, mój partner w ogóle nie wykazał inicjatywy. Po przyspieszonym wypiciu mojej ulubionej kawy, dostałam nagły telefon i już mnie nie było”.

„To była moja pierwsza i ostatnia randka z tym gościem. Zaprosił mnie do włoskiej knajpy. Ja zamówiłam jedynie bruschettę, a on rollsy, makaron z krewetkami, a na deser tiramisu. Przy płaceniu rachunku zaczął gorączkowo przeszukiwać swoje okrycie i stwierdził, że nie wziął portfela. Wiedziałam, że kłamie, bo wracając z łazienki do stolika, akurat trafiłam na moment jak przekładał go z kieszeni w spodniach do wewnętrznej kieszeni w marynarce. Bardzo grzecznie powiedziałam, że niestety mam przy sobie tylko 20 zł i dlatego zamówiłam wyłącznie bruschettę. On wtedy zaczął ponownie szukać i oczywiście znalazł. Co za burak”.

kiepska randka

Fot. Thinkstock

„Poznałam go na portalu randkowym i umówiliśmy się na spacer. Było chłodno i po godzinie miałam dosyć, tym bardziej, że ciągle to ja musiałam gadać. Zaproponowałam wstąpienie do jakiegoś lokalu i czekałam na podjęcie męskiej decyzji. On niestety nie wiedział, gdzie iść, więc zaproponowałam pobliską knajpę. Za kanapkę musiałam oczywiście zapłacić sama. Wydawało mi się, że wręcz czekał, aż powiem „To może ja zapłacę ze siebie”.

„Studiowałam wtedy w małym mieście. Pewnego razu umówiłam się z kolegą z roku. Zaprosił mnie do siebie do domu na kolację. Mieszkał tylko z ojcem, który miał być na delegacji. Kolacja przebiegała w miłej atmosferze, dopóki w drzwiach nagle nie pojawił się rodzic... Okazało się, że to mój dawny znajomy, z którym miałam romans. Co za wstyd! Wymyśliłam wymówkę i uciekłam stamtąd. Maciek dzwonił jeszcze do mnie przez kilka dni, ale nie odbierałam. Unikałam go do końca studiów i bałam się, że ojciec mu o wszystkim powie, a ja wyjdę na ulicznicę”.

„Umówiłem się z dziewczyną, która nie miałam najlepszej opinii, ale bardzo mi się podobała, a niektórzy znajomi przekonywali, że być może plotki na jej temat są zmyślone. Wylądowaliśmy w łóżku. Zostałem u niej na noc, a przy śniadaniu pokazała mi na stronie internetowej sklepu jubilerskiego bransoletkę, którą miałem jej kupić w ramach rewanżu za noc. Szczęka mi opadła. Szybko wyszedłem i już nigdy się z nią nie zobaczyłem”.

Zobacz także: Siostra odbiła mi faceta

kiepska randka

Fot. Thinkstock

„Poznałam go przez Internet. Wydawał się miły i dobrze wyglądał na zdjęciach. Pamiętam, że było lato i umówiliśmy się nad Wisłą. Na spotkanie przyszedł podstarzały facet. Co prawda ten sam co na zdjęciu, ale starszy. Okazało się, że zdjęcie zostało zrobione 10 lat temu... Miał ze sobą plecak załadowany piwem i kanapkami. Powiedział mi, że nie będziemy nic kupować, bo tak będzie taniej. Kiedy to usłyszałam, od razu zaczęłam obmyślać plan ucieczki. Szukaliśmy w tłumie wolnego miejsca, bo ludzi było mnóstwo. Powiedziałam, że muszę skoczyć do toi toi, ale zaraz wracam. Rzecz jasna, już nie wróciłam. Wypisywał mi jeszcze tego samego dnia SMS-y, gdzie ja jestem, ale nie odpisałam”.

„Umówiłem się z fajną laską na spacer. Karmiliśmy wiewiórki, oglądaliśmy park i zrobiłem jej sesję zdjęciową. Już myślałem, że coś z tego będzie, ale w drodze powrotnej A. wyznała, że nie wytrzyma i musi zajść w krzaki. Podczas załatwiania potrzeby poprosiła mnie o chusteczki. Żenada roku”.

Komentarze (8)

Ocena: 4.5 / 5
Misia (Ocena: 5) 04.04.2017 22:50
Umówiłam się kiedyś z chłopakiem z internetu, oczywiście na zdjęciach wyglądał całkiem inaczej, przyszedł w dresie, poszliśmy coś zjeść, a on zaczął jeść paluchami dla mnie to wcale śmieszne nie było tylko raczej żenujące. Jednak zdarzyło mi się też mieć fajną randkę, to nie była pierwsza tylko któraś z kolei i facet zabrał mnie do tunelu aerodynamicznego. Mieszkamy oboje w wielkopolsce wiec mieliśmy go pod nosem. I to było coś.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.03.2017 23:11
Panowie dziewczyny też czasem puszczą sobie bączka TAK k.pe tez robią. Niesamowite co
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2017 23:07
Nie wiem jak mam to skomentować... Może płacić tylko za siebie i o tym mówić w prost! Przynajmniej unikniecie takiej żenującej sytuacji... Tylko że w tych czasach jest dużo dziewczyn co liczą na wieczny sponsoring :/ Drogie prezenty, restauracje, wielkie bukiety róż i to już od pierwszych randek! .. I zwykły zerwany kwiat dla dziewczyny, już nic nie znaczy!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.03.2017 22:07
Kiedyś też poznałam takiego typa... Spotkaliśmy się kilka razy, było lato, piękna pogoda, więc wieczorne spacery nie wydawały mi się podejrzane, do czasu... Okazał się największym sknerą jakiego kiedykolwiek poznałam, mało tego, na trzeciej (!) "randce" zaproponował, że powinniśmy połączyć nasze budżety, bo chciał kupić sobie głośniki do auta i nie wystarczy mu z własne wypłaty. Nie muszę mówić, że "czwarte" randki nie było.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2017 10:10
ja z tej ostatniej historii bym się raczej śmiała niż oburzała. no jezu, potrzeba to potrzeba, każdy musi czasem iść siku. lepiej dla dziewczyny że nie musiała się męczyć z takim sztywniakiem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo