14 rzeczy, które facet robi dla kobiety tylko wtedy, gdy jest w niej zakochany po uszy

Dzięki tym wskazówkom uzyskasz pewność co do jego uczuć.
14 rzeczy, które facet robi dla kobiety tylko wtedy, gdy jest w niej zakochany po uszy
Fot. iStock
12.03.2017

Zakochany facet zrobi dla kobiety wszystko. No może prawie wszystko. Na pewno znacznie spuści z tonu i zacznie widzieć o wiele więcej niż czubek własnego nosa. To właśnie przez kobiety mężczyźni biorą się w garść, to dla nich rezygnują z towarzystwa kumpli, to dla nich chudną, zaczynają o siebie bardziej dbać, a czasami śmiesznie się popisują. Zakochane kobiety są takie same. Również wiele poświęcają dla swoich partnerów. Oprócz tego bywają zaślepione i często nie dostrzegają, że ich ukochani wcale nie odwzajemniają uczucia. Nie przekreślają relacji tylko dlatego, że tak im wygodnie. A w międzyczasie rozglądają się na boki.

Po czym można poznać, że on na 100 proc. jest w Tobie bardzo zakochany? Jeżeli nie robi tych rzeczy, zastanów się, czy on na pewno coś do Ciebie czuje.

Trzyma Twoją torebkę

Facet z torebką w ręku to zabawny widok. Chociaż z Twojej strony wygląda to jak zwykła przysługa, dla niego może okazać się katastrofą. Co będzie, jak zobaczą go kumple? Z pewnością, zarzucą mu bycie pantoflem. Doceń, jeżeli Twój mężczyzna tak ryzykuje.

Kupuje Ci podpaski

W tym przypadku ryzyko ośmieszenia się także jest spore. W sklepową alejkę z podpaskami w każdej chwili może wejść ktoś znajomy. Co prawda ludzie przeważnie uważają, że to wspaniale, gdy facet pomaga dziewczynie, ale dla niektórych widok faceta z paczką podpasek w ręku może stanowić powód do kpin.

Zobacz także: Niebezpieczne związki, czyli seks po alkoholu

prawdziwa miłość

Fot. iStock

Zaprasza swoich znajomych, żeby Cie rozweselili, gdy jesteś smutna

To naprawdę urocze z jego strony. Poza tym skoro znajomi się zgodzili, muszą wiedzieć, że bardzo mu na Tobie zależy. Inaczej by nie przyszli.

Broni Cię

Masz szczęście. To prawdziwy mężczyzna. Kiedy facetowi zależy na kobiecie, nie pozwoli jej ubliżyć i stanie po jej stronie w każdym sporze.

Odwiedza Cię w pracy

Z reguły faceci wolą zobaczyć się z dziewczyną po pracy. W innym przypadku są narażeni na komentarze i ciekawskie spojrzenia współpracowników. Nikt nie lubi być na celowniku, więc musi mu na Tobie zależeć.

Opiekuje się Tobą, gdy jesteś chora

Nie zraża go twój widok bez makijażu? Opuchnięty, czerwony nos? Załzawione oczy i skrzeczący głos? To musi być prawdziwa miłość. Jeżeli oprócz tego wykazuje troskę, trafiłaś na prawdziwy skarb.

prawdziwa miłość

Fot. iStock

Jest obok Ciebie, gdy przechodzisz trudny okres

Właśnie tak zachowuje się zakochany mężczyzna. Nie opuszcza boku partnerki, gdy ta przechodzi trudne chwile. Wspiera ją psychicznie, a jeżeli trzeba, także materialnie. Dzwoni do niej, pyta o samopoczucie i próbuje poprawić jej humor.

Ogląda z Tobą komedie romantyczne

Mężczyźni wolą filmy sensacyjne, science-fiction czy fantastyczne. Komedia romantyczna to dla nich najgorsza z możliwości. Tylko prawdziwa miłość skłania ich do poświęcenia czasu na oglądania podobnych „gniotów”.

Pozwala Ci wygrywać

Za każdym razem pozwala Ci wygrywać. Nieważne, czy to gra komputerowa czy rozgrywki na boisku – daje Ci fory. Nie chce, żeby było Ci przykro. Twoja radość jest dla niego najważniejsza.

Pozwala Ci ingerować w swój wygląd

Faceci już w dzieciństwie, gdy są małymi brzdącami, nie lubią maminych ingerencji w wygląd. To nie zmienia się w dorosłym życiu. Mężczyźni lubią czuć się sobą, poza tym kobieca aprobata oznacza dla nich pełną akceptację. Jeżeli on pozwala Ci zmieniać odrobinę swój wizerunek, wpadł po uszy.

Zobacz także: Jeśli masz te 10 cech, Twój facet jest szczęściarzem!

prawdziwa miłość

Fot. iStock

Nie potrafi mówić Ci „nie”

Powiedzenie „nie” w stosunku do Twojej osoby przychodzi mu z ogromnym trudem. Po prostu nie potrafi odmówić, gdy masz do niego prośbę albo wysuwasz jakąś propozycję, np. wyjścia na miasto.

Odwala za Ciebie brudną robotę

Jeżeli ładnie się uśmiechniesz, umyje naczynia, zmyje podłogę w łazience i wyprowadzi za Ciebie psa z rana. To się nazywa poświęcenie z miłości!

Zmienia dla Ciebie miejsce zamieszkania

W takim przypadku możesz być pewna, że szykuje się coś poważnego. Gdy mężczyzna jest gotów zmienić dla Ciebie miejsce zamieszkania, bardzo mu na Tobie zależy i prawdopodobnie planuje z Tobą przyszłość.

Wszędzie Cię wozi

Pod tym względem jest na każde Twoje zawołanie. Odwozi Cię do pracy i odbiera. Potrafi przejechać kilkaset kilometrów, żebyś mogła odwiedzić rodziców, zabiera na zakupy, a w zasadzie to jest jak osobiste taxi.

To jak? Twój chłopak kocha Cię do szaleństwa?

 

Komentarze (11)

Ocena: 2.36 / 5
gość (Ocena: 5) 13.03.2017 13:50
O super! Moj chlopak nie zrobil ani jednej z wymienionych rzeczy...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 4) 13.03.2017 11:10
Kupił mi parę razy podpaski. Nawet się nauczył, jak je wybierać, wiec chyba szacun ;) komedii romantycznych nie lubie, więc ten punkt odpada... hmm, poza tym nic nie pasuje, więc sama nie wiem. Ale z drugiej strony jak komuś jest dobrze w związku to szkoda czasu na rozkminę po lekturze tekstu an papilocie...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.03.2017 17:36
Jeżeli facet ma wiecej niz 15 lat to żadna z tych rzeczy nie będzie mu dziwna
odpowiedz
J. (Ocena: 1) 12.03.2017 13:15
Tak a ten facet to chyba ma 15 lat...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.03.2017 12:50
Ale bzdury.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo